Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Обчислення державної адресної соціальної допомоги

Обчислення державної адресної соціальної допомоги

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
RainbowRay гость

Сообщения: 2
Откуда: Днепропетровск
Я інвалід загального захворювання 3 групи, не праціюю. Мені нарахована державна адресна допомога у такому обсязі
з 14.09.2011р по 30.09.2011 - 305 грн. 60 коп.
з 01.10.2011р. по 30.11.2011 р. - 313 грн.60 коп.
з 01.12.2011р. по 30.09.2012р. - 320 грн.
Підкажіть, будь ласка, чи правильно вона нарахована, бо прожитковий мінімум з жовтня 2011р. - 953 грн., і адресна соціальна допомога нараховується 60 відсотків від прожиткового мінімуму, а це вже інші цифри. Я так вважаю, але, можливо, я щось неправильно зрозумів. Допоможіть, будь ласка, розібратися.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

RainbowRay писал(а):
Підкажіть, будь ласка, чи правильно вона нарахована, бо прожитковий мінімум з жовтня 2011р. - 953 грн., і адресна соціальна допомога нараховується 60 відсотків від прожиткового мінімуму, а це вже інші цифри. Я так вважаю, але, можливо, я щось неправильно зрозумів. Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Якщо Ви маєте на увазі державну соціальну допомогу (згідно Закону 1727), то інваліду 3 групи вона призначається в розмірі 60% прожиткового мінімуму для непрацездатних (з 01.10.2011 - 784 грн., з 01.12.2011 - 800 грн.). Названі Вами суми складають 40% мінімуму... Уточніть, звідки саме Ви їх навели?

RainbowRay гость

Сообщения: 2
Откуда: Днепропетровск
Велике спасибі за відповідь на моє прохання. У районному відділі соцзахисту мені дали роздруківку призначеної соціальної допомоги. Вона складається з двох частин: перша частина - сама державна соціальна допомога, друга - державна адресна допомога. Сума двох частин дорівнює тим цифрам, які ви навели у своїй відповіді. Ще раз дякую.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

RainbowRay писал(а):
Вона складається з двох частин: перша частина - сама державна соціальна допомога, друга - державна адресна допомога. Сума двох частин дорівнює тим цифрам, які ви навели у своїй відповіді.

Загальна сума дорівнює 784 і 800, я вірно Вас зрозумів? Так, державна адресна допомога доплачується до розміру прожиткового мінімуму. Але розміри саме соціальної допомоги там прописані 305,60... (тобто 40%)? Незрозуміло, чому не 60%...

kveron прохожий

Сообщения: 1
В мене питання про правову природу державної адресної допомоги, яка виплачується особам, у яких пенсій по інвалідності, виплачувані за ЗУ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" менше прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. У такому випадку згідно з постановою КМУ № від 26 березня 2008 р. N 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян"таким пенсіонерам виплачується державна адресна допомога з коштів за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія або державна соціальна допомога (п.4). Який страховик є належним у цьому випадку? ПФУ чи відповідний фонд СС?
як я розумію, пенсію по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві виплачує Фонд (ст.21 вказаного закону). а якщо виплачується додатково допомога, то чи значить це, що вона виплачується пФУ, якщо джерело її виплат - коштів за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія або державна соціальна допомога ?
Отже, виплати мають здійснювати спільно обома фондами, однак у різній частині: пенсія - ФСС, допомога - ПФУ?

Дякую!!!


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)

cron