Список форумов Загальна категорія Втрата годувальника Після смерті чоловіка

Після смерті чоловіка

Пенсії по втраті годувальника,
перехід вдови (вдовця), призначення пенсії дітям
Rostyslav прохожий

Сообщения: 1
Откуда: Одесса
Чи має право жінка отримуватити пенсію по втраті годувальника після смерті свого чоловіка, якщо їй уже виповнилось 55 років і вона отримує мінімальну пенсію близько 800 грн?

Nataliprof Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 46
Откуда: Днепропетровская область

Rostyslav писал(а):
Чи має право жінка отримуватити пенсію по втраті годувальника після смерті свого чоловіка, якщо їй уже виповнилось 55 років і вона отримує мінімальну пенсію близько 800 грн?


Да, має, оскільки вона вже є "особою непрацездатного віку". Це обов'язкова умова призначення пенсії у звязку з втратою годувальника. Див. статтю 36 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Зауважу, що перехід на інший вид пенсії здійснюється з дати надання до ПФУ заяви з усіма необхідними документами. Перехід має бути здійснено лише за умови його доцільності: тобто, якщо пенсійні виплати по втраті годувальника будуть вищими ніж ваша пенсія за віком.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3925
Откуда: Запоріжжя


Вернуться в Втрата годувальника

cron