Стаж работы в противотуберкулезном диспансере

Пільговий стаж за списком № 1, для пенсії по вислузі років, а також інші пільги в страхових і трудових пенсіях

Стаж работы в противотуберкулезном диспансере

Сообщение dedavova » 28-06-2011, 14:17

Я работаю в противотуберкулезном диспансере электромонтером. Ремонтирую электрооборудование в врачебных кабинетах и в палатах стационара (в том числе, где лежат больные с "открытой формой туберкулеза). Имею ли я право на учет стажа в двойном размере?
С уважением. Владимир.
dedavova
гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 28-06-2011, 14:02

Re: Стаж работы в противотуберкулезном диспансере

Сообщение leo » 25-11-2011, 17:49

dedavova писал(а):Я работаю в противотуберкулезном диспансере электромонтером. Ремонтирую электрооборудование в врачебных кабинетах и в палатах стационара (в том числе, где лежат больные с "открытой формой туберкулеза). Имею ли я право на учет стажа в двойном размере?
С уважением. Владимир.


З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення зміни до статті 60 Закону України
"Про пенсійне забезпечення"

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 7, ст.53 )


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1. Текст статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення"
( 1788-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 3,
ст. 10) викласти в такій редакції:

"Робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони
здоров'я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених
вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших
інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров'я, у
патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони
здоров'я, а також у психіатричних закладах охорони здоров'я
зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.


Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 10 липня 2003 року
N 1110-IV
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=1110-15

Почему у Вас возник вопрос?
Как видно из Закона, он распространяется на тех, кто работал в таких учереждениях на момент вступления в силу этого Закона,
а также работает в них после вступления в силу этого Закона.
Вот еще разъяснение:
http://www.state-gov.sumy.ua/docs/zapit ... povid.html

Я працювала санітаркою в тубкабінеті з 1971-го по 1995 р. Чому мені відмовляють у перерахунку мого стажу роботи у подвійному розмірі? (М.М. Савченко Сумський район)
Згідно із Законом України «Про внесення змін до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 10.07. 2003 р.№1110-ІV (набрав чинності з 15.08. 2003 р.) робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров’я, у закладах (відділеннях) із лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров’я, в патологоанатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров’я, а також у психіатричних закладах охорони здоров’я зараховується до стажу роботи в подвійному розмірі.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» протитуберкульозні заклади охорони здоров’я, що здійснюють діагностику туберкульозу та надають лікувально-профілактичну (стаціонарну та амбулаторну) допомогу хворим на туберкульоз (протитуберкульозні диспансери, лікарні, відділення, кабінети, науково-дослідні інститути, денні стаціонари, санаторії тощо).
Згідно зі статтею 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.
Оскільки на момент набуття чинності змінам до статті 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» ви не працювали, для зарахування вам періодів роботи в тубкабінеті районної лікарні в подвійному розмірі підстав немає.

Аватара пользователя
leo
активист
 
Сообщения: 679
Зарегистрирован: 08-01-2008, 11:54


Вернуться в Пільговий стаж

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |