Список форумов Минуле Минулі теми Зарпллата последнего месяца для начисления пенсии?

Зарпллата последнего месяца для начисления пенсии?

igs61 гость

Сообщения: 4
Откуда: донецк
День достижения пенсионного возраста 6 мая 2011 года. Документы для оформления пенсии подал в районный песионный фонд 12 апреля. По словам работника Фонда последний месяц зарплата за который берется к расчету величины пенсии - март. По иронии судьбы в апреле достаточно высокий заработок, намного превышающий зарплаты в остальные месяцы. Правомерен ли отказ брать к расчету зарплату в апреле, ведь пенсию начислят после 6 мая?
С уважением, Игорь

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
igs61 писал(а):
День достижения пенсионного возраста 6 мая 2011 года. Документы для оформления пенсии подал в районный песионный фонд 12 апреля. Правомерен ли отказ брать к расчету зарплату в апреле, ведь пенсию начислят после 6 мая?
Не правомерен:
Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії
1. Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

ПОРЯДОК подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" писал(а):


39. Не пізніше 10 днів після надходження заяви з необхідними для призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший та поновлення раніше призначеної пенсії документами орган, що призначає пенсію, розглядає подані документи та приймає рішення щодо призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший та поновлення раніше призначеної пенсії без урахування періоду, за який відсутня інформація про сплату страхових внесків до Пенсійного фонду України.
Після надходження даних про сплату страхових внесків проводиться перерахунок пенсії з урахуванням цього періоду з моменту призначення пенсії.

poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Стаж учитывается с точностью до 1 дня. Зарплата за май (часть ее) будет учтена в пенсию.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
poladich писал(а):
Стаж учитывается с точностью до 1 дня. Зарплата за май (часть ее) будет учтена в пенсию.

Это(за 6 календарных дней мая) ,чтобы уменьшить пенсию :?:
:nono:
Розділ II
СТРАХОВИЙ СТАЖ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ
Стаття 24. Періоди, з яких складається страховий стаж
1. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
3. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.


Вернуться в Минулі теми