Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Мысли вслух

Мысли вслух

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
Сообщение 18-01-2022, 22:11
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mvonline писал(а):
Дуже просто, визнали що зв'язок захворювання з аварією на ЧАЕС встановлено незаконно, бо на той час в мене статус постраждалої дитини за критерієм опромінення щитовидної залози вже не діяв (тобто після досягнення повноліття, а мені діагноз раку підтвердили лише після операціі у 22 роки). Отже, як мені сказали, я "запізнився" та не вважаюся постраждалим взагалі, за їх логікою...

Я може щось не розумію? Рішення Експертної ради хто визнав незаконним? Прокурор чи суд? ПФУ як на мене не має таких повноваженнь. Ви вже подавали посвідчення на обмін?
Під наш закон підпадають багато хто, є солдати , які служили на базах атомних човнів і завантажували- розвантажували реактори ракетоносців, є учасники військових навчаннь з ядерним вибухом. Всіх об'єднує висновок експертної ради. Він у вас є. І група є по онкозахворюванню саме щитовидки, на яку є довідка про опромінення. Я не бачу причин , чому вам не поміняють посвідчення. ІМХО.
Може Likvidator щось підкаже. Спробуйте. Він дотошний :mrgreen:

Сообщение 18-01-2022, 22:26
mvonline посетитель

Сообщения: 15
Откуда: Киев
Radcha писал(а):
Я може щось не розумію? Рішення Експертної ради хто визнав незаконним? Прокурор чи суд? ПФУ як на мене не має таких повноваженнь. Ви вже подавали посвідчення на обмін?

Таке рішення прийняла комісія з визначення статусу у 2009 році, коли мені треба було замінити вкладку до посвідчення у зв'язку з встановленням третьої групи інвалідності довічно. Я оскаржив це рішення у суді і вкладку видали.

А зараз я ще не подавав посвідчення на обмін, по побоююсь, що потрібно буде ще раз захищатися у суді. Чого б дуже не хотілося.

Сообщение 18-01-2022, 22:37
mvonline посетитель

Сообщения: 15
Откуда: Киев
Radcha писал(а):
Відповідь мені, хоча і в множині..

Це було звернення до всіх форумчан-ліквідаторів...

Продолжу на русском, поскольку он тут основной. Не первый год читаю данный форум в качестве гостя. Находил тут и для себя полезную информацию. Но мне также показалось, что были жалобы от ликвидаторов, что пострадавших всё больше и всех не прокормить, и они отсуживают себе огромные пенсии. Вот захотел собственным примером показать, что не всегда это так. Есть, конечно, кто "купил" корочки. И кто постоянно в судах, не вылезает из них. Но есть и честные. И мне не надо огромной пенсии. Я просто хочу справедливости. Если уж так вышло, что радиация оказала воздействия на меня, и развилась онкология. Почему я должен соглашаться на общее заболевание, если есть причина и следствие? Я так считаю.

Сообщение 18-01-2022, 22:39
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mvonline писал(а):
Radcha писал(а):
Я може щось не розумію? Рішення Експертної ради хто визнав незаконним? Прокурор чи суд? ПФУ як на мене не має таких повноваженнь. Ви вже подавали посвідчення на обмін?

Таке рішення прийняла комісія з визначення статусу у 2009 році, коли мені треба було замінити вкладку до посвідчення у зв'язку з встановленням третьої групи інвалідності довічно. Я оскаржив це рішення у суді і вкладку видали.

А зараз я ще не подавав посвідчення на обмін, по побоююсь, що потрібно буде ще раз захищатися у суді. Чого б дуже не хотілося.

Ви , вибачте, мозахіст? Вже давно б все владналося. Рішення суду винесене саме по цьому питанню- які ще можуть бути сумніви?? Не задавайте ніде лишні питання, мовчки документи на обмін. Я от не в курсі тільки, чи продовжили термін обміну? Наче було до 01.01.2022 р. Щоб не получилося, що ви самі дали їм козир, пропустивши всі строки .

Сообщение 18-01-2022, 22:50
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mvonline писал(а):
. Но мне также показалось, что были жалобы от ликвидаторов, что пострадавших всё больше и всех не прокормить, и они отсуживают себе огромные пенсии. Вот захотел собственным примером показать, что не всегда это так. Есть, конечно, кто "купил" корочки. И кто постоянно в судах, не вылезает из них. Но есть и честные. И мне не надо огромной пенсии. Я просто хочу справедливости. Если уж так вышло, что радиация оказала воздействия на меня, и развилась онкология. Почему я должен соглашаться на общее заболевание, если есть причина и следствие? Я так считаю.

Не показалося. Приказку про ложку дьогтю знаєте? І не одна ложка. Я знаю постраждалих - переселенців, знаю жителів зони посиленого контролю які купляли зв'язок і групу, і навіть статус ліквідатора, бо при виселенні печатка сільради "загубилася" і до сих пір штампуються довідки з мокрими печатками. Переселенці отримали выплаты за свої хати по 50000 радянськими і почали платити лікарям і мсекам - теж факт. І тоді ліквідатори теж попали під прес "плати" бо хрін тобі шо буде. Ви не платили, болячка своя, довідка є, суд на вашу користь - які можуть бути питання?

Сообщение 20-01-2022, 17:40
mvonline посетитель

Сообщения: 15
Откуда: Киев
Був сьогодні в управлінні, здав документи на розгляд комісії. Копію рішення суду, як мені сказали, не треба надавати, бо вона є у них в управлінні у моій справі. У січні засідання комісії ще не було, тому списки до ПФУ ще не відправляли. Чекати, сказали, місяць-півтора.

Сообщение 20-01-2022, 18:19
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
mvonline писал(а):
Був сьогодні в управлінні, здав документи на розгляд комісії. Копію рішення суду, як мені сказали, не треба надавати, бо вона є у них в управлінні у моій справі. У січні засідання комісії ще не було, тому списки до ПФУ ще не відправляли. Чекати, сказали, місяць-півтора.

Ну и отлично.
Сообщите потом, как все произойдет.
Мне кажется, зря переживали.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 09-02-2022, 11:12
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Непонятки якісь на форумі. Про владу або добре- або ніяк , чи що? Це повний аут, коли не пропускають лінк на сторінку волонтерки. Дійсно , там нема асанни владі. Там реальність. Такі думки.

Сообщение 09-02-2022, 11:17
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Чи це барахлить сам форум? Зараз чомусь продублювало повідомлення і скролінг погано працює

Сообщение 13-02-2022, 08:26
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Чому всі повідомлення про викриття хабарників стосуються посадовців і депутатів від Слуги народу?
Інші що, не беруть? Перестали брати? На слуху майже кожного дня - хапуги від Слуг. Голодні і босі прийшли ?

Сообщение 13-02-2022, 10:05
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
Чому всі повідомлення про викриття хабарників стосуються посадовців і депутатів від Слуги народу?
Інші що, не беруть? Перестали брати? На слуху майже кожного дня - хапуги від Слуг. Голодні і босі прийшли ?

Просто "слуги" думали, что БРАТЬ - это "легко" и безопасно. Опыта нет :D
Moderator

Сообщение 13-02-2022, 14:18
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Не то что розенблаты от Пороха или мосейчуки с лозовыми от Ляшка, те умели брать по крупняку!
:mrgreen:
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 13-02-2022, 18:03
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Апетиту не менші. Але ж все таки, чому тільки Слуги? Якщо хтось брав раніше він хрен вже зупиниться .Чому тоді не ловлять б.у?

Сообщение 15-02-2022, 07:45
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Невже Пристайко, дипломат такого рівня, видав "отсебятину" про відмову вступу України в НАТО? Щось не віриться. Тепер всі світові смі гудуть- навіщо відправляти в Україну якусь зброю чи допомогу, коли такі заяви йдуть від МЗС У? Не професіоналізмом тут не пахне- все таки дипломати.І це пролунало відразу після повернення вищих чинів Британії з Москви.

Сообщение 22-02-2022, 23:56
mvonline посетитель

Сообщения: 15
Откуда: Киев
mekena писал(а):
Ну и отлично.
Сообщите потом, как все произойдет.
Мне кажется, зря переживали.

Сегодня получил новое удостоверение. Благодарю за поддержку.

Також велика подяка за підтримку шановному Radcha.

Сподіваюся, що Україну також незабаром підтримають і все буде добре.

Сообщение 23-02-2022, 04:14
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mvonline писал(а):
Сегодня получил новое удостоверение. Благодарю за поддержку.

Мої вітання. Уявляю що передумано і пережито! Удачі

Сообщение 14-08-2022, 07:43
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Николай 52 з 28.02 не появлявся, останнє приват.повідомлення. 25 км від кордону. От тільки не знаю, яка область. Хтось щось знає?

Сообщение 14-08-2022, 18:15
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
Николай 52 з 28.02 не появлявся, останнє приват.повідомлення. 25 км від кордону. От тільки не знаю, яка область. Хтось щось знає?

Пользователя с таким ником сейчас не зарегистрирован на форуме. Хотя был такой. Есть форумчанин под ником Николай86 :unknown:
Moderator

Сообщение 02-10-2022, 20:05
ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Как насчёт доплаты кому 70, пролетаем?

Сообщение 05-10-2022, 16:50
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
В смысле?
Мне еще рано…
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 10-10-2022, 18:57
ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Доплата зависит от суммы пенсии. Пусть тебе хоть 100 лет, а пенсия свыше 10 000тыс., то доплата не положена. :nono: Почему?

Сообщение 11-10-2022, 09:15
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
ЧАЭС BORIS писал(а):
Почему?

Эта выплата прибавится, если размер пенсии с учетом других доплат не достигает размера средней заработной платы в Украине — это 10 340,35 гривен.
Новое повышение пенсии запланировано на 1 октября и будет проводиться в соответствии с постановлением Кабинета Министров Украины от 15.09.2021 № 963 «О дополнительной социальной защите отдельных категорий лиц в 2022 году и в дальнейшем».
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Сообщение 21-10-2022, 12:04
ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Вчера пошёл в приватбанк оформить кредитную карточку и столкнулся вот с чем: кому 70, то кредит не оформляют. Карточку дали, но с нулевым лимитом. Что за х..ня?

Сообщение 23-11-2022, 02:17
Николай_52 участник

Сообщения: 374
Radcha писал(а):
Николай 52 з 28.02 не появлявся, останнє приват.повідомлення. 25 км від кордону. От тільки не знаю, яка область. Хтось щось знає?
Николай_52 місто Харків (Салтівка).
Можна сказати, що наразі в мене все більш-менш ОК. ДЯКУЮ Radcha за те, що не забули.

Пред.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор