Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Может ли инвалид выйти на пенсию по потере кормильца

Может ли инвалид выйти на пенсию по потере кормильца

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

татьяна32 писал(а):
здравствуйте! подскажите пожалуйста мне 54,5 года я потеряла кормильца, у меня диабет 2-го типа, я нуждаюсь в лечении, имею ли я право пойти на пенсию раньше своего возраста?
-= Пенсионер - это профессия! =-

Сообщение 04-02-2011, 13:04
Марина участник

Сообщения: 160
Я с пенсии по инвалидности перешла на пенсию по потере кормильца. для этого я обратилась в суд для установления факта, требующего юридического подтверждения (т.е. признания меня потерявшей источник существования ). Муж погиб 17 лет назад, замуж после его смерти не выходила, дочери на момент обращения в суд исполнилось 19 лет, т.е. совершеннолетняя.

Nataliprof Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 46
Откуда: Днепропетровская область

Nickolas писал(а):
татьяна32 писал(а):
здравствуйте! подскажите пожалуйста мне 54,5 года я потеряла кормильца, у меня диабет 2-го типа, я нуждаюсь в лечении, имею ли я право пойти на пенсию раньше своего возраста?


Ви маєте право на перехід з пенсії по інвалідності на пенсію у зв'язку з втратою годувальника згідно статті 36 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а саме,

пункт 1

1. Пенсія у звязку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні......

та підпункт 1) пункту 2:

2. Непрацездатними членами сім'ї вважаються:
1) чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є інвалідами або досягли пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону.

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Nataliprof писал(а):
Nickolas писал(а):
татьяна32 писал(а):
здравствуйте! подскажите пожалуйста мне 54,5 года я потеряла кормильца, у меня диабет 2-го типа, я нуждаюсь в лечении, имею ли я право пойти на пенсию раньше своего возраста?

Ви маєте право на перехід з пенсії по інвалідності на пенсію у зв'язку з втратою годувальника згідно статті 36 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а саме,
пункт 1
1. Пенсія у звязку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні......
та підпункт 1) пункту 2:
2. Непрацездатними членами сім'ї вважаються:
1) чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є інвалідами або досягли пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону.

Ну да, насколько я понял, інвалідності нема, пенсійного віку нема, а тож і права виходу на пенсію - нема
с надеждой на лучшее

Nataliprof Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 46
Откуда: Днепропетровская область

vic писал(а):
Ну да, насколько я понял, інвалідності нема, пенсійного віку нема, а тож і права виходу на пенсію - нема

В самій темі закладено питання:Может ли инвалид выйти на пенсию по потере кормильца?

Але, мабуть, ви маєте рацію щодо наявності цього статусу у татьяна32.


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)