vict писал(а):Тигипко разучился считать?
vict писал(а):Пенсионная реформа и её "общественное обсуждение"
http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2011/02/7/5888356/
При однакових доходах, візьмемо 4000 гривень, звичайна людина матиме пенсію 1400 гривень, тобто рівно стільки ж, скільки вона платила пенсійних внесків, а чиновник матиме пенсію 3600, тобто в 2,5 рази більшу за пенсію простої людини, і в ті ж 2,5 рази більше пенсії звичайної людини.
Така от картинка вимальовується…
Сергій Леонідович, Ви й досі не розумієте, чому приватний сектор тінізований і чому люди не довіряють створеним чиновниками правилам обрахунку?
І чому в державному секторі зарплати не приховуються (а радше із задоволенням роздуваються)?
Порівняйте два графіки – і все одразу стане зрозуміло: без встановлення єдиних правил обрахунку пенсій детінізувати зарплати неможливо, ніхто не довіряє українській пенсійній системі.
Як влада збирається відновлювати довіру людей? Загальними фразами та обмеженням пенсій чиновникам? Результат буде нульовий – не гайте марно часу.
Індикативними зарплатами для керівників та посиленням відповідальності за тіньові зарплати?
На тлі показаних графіків суспільство буде трактувати це так: "влада нас оббирає, влада не хоче змінювати ситуацію, не хоче зробити дійсно справедливу пенсійну систему. Влада не хоче відвертої розмови, не поважає людей і починає репресії проти бізнесу, аби зломити народ".
Хочете стати реформатором та залишити свій добрий слід в історії? Ліквідуйте подвійні стандарти обрахунку пенсій, приберіть (як і декларуєте) цю соціальну несправедливість і зробіть пенсійну реформу справді глибокою та комплексною, а не формальною як зараз.
Likvidator писал(а):При однакових доходах, візьмемо 4000 гривень, звичайна людина матиме пенсію 1400 гривень, тобто рівно стільки ж, скільки вона платила пенсійних внесків, а чиновник матиме пенсію 3600, тобто в 2,5 рази більшу за пенсію простої людини,
... И шахтеры, и чернобыльцы, и науковцы? Или для кого-то нужно особую хитрость предусмотреть?dog-fox писал(а): Или ВСЕ уходят на пенсию по ОДНОМУ, единому закону и пенсия зависит только от заработка!
Nickolas писал(а):... И шахтеры, и чернобыльцы, и науковцы?
Для некоторых категорий можно оставить или льготы (как, например для инвалидов) или коэффициенты престижности (как угодно назовите), но механизм расчета и индексации должен быть единым!!!Nickolas писал(а):... И шахтеры, и чернобыльцы, и науковцы? Или для кого-то нужно особую хитрость предусмотреть?dog-fox писал(а): Или ВСЕ уходят на пенсию по ОДНОМУ, единому закону и пенсия зависит только от заработка!
Al418 писал(а):Для некоторых категорий можно оставить или льготы (как, например для инвалидов)
А Тигипка будет торговать инвалидностямиdog-fox писал(а):Al418 писал(а):Для некоторых категорий можно оставить или льготы (как, например для инвалидов)
Вы правы, льготы должны быть ТОЛЬКО для, хоть и звучит не красиво, жизненно неполноценных людей, то есть больных.
"Регулировка" пенсий должна происходить за счет величины зарплаты...
Потому что внедрение у нас могут выполнять лишь в искаженном и изуродованном до неузнаваемости виде.vic писал(а):"Регулировка" пенсий должна происходить за счет величины зарплаты...
Почему надо что-то изобретать? Во многих странах система пенсионного обеспечения работает нормально. Почему нельзя взять лучшее и внедрить в Украине?
Nickolas писал(а):Потому что внедрение у нас могут выполнять лишь в искаженном и изуродованном до неузнаваемости виде.vic писал(а):"Регулировка" пенсий должна происходить за счет величины зарплаты...
Почему надо что-то изобретать? Во многих странах система пенсионного обеспечения работает нормально. Почему нельзя взять лучшее и внедрить в Украине?
Посмотрите во что превратился проект USAID/ПАДКО после внедрения и нескольких лет поправок ...
С момента внедрения была приложена лапа той-же братвы:Nickolas писал(а):Посмотрите во что превратился проект USAID/ПАДКО после внедрения и нескольких лет поправок ...
Валентина Кокіна,
Газета "Урядовий кур'єр", 23 грудня 2003 року
Пенсії за новою формулою
Першого січня 2004 року стартує нова пенсійна система. Нарешті буде ліквідована зрівнялівка і пенсії перерахують відповідно до трудового вкладу працівника - залежно від величини зарплати, із якої сплачувались внески до Пенсійного фонду, та стажу, протягом якого ці внески відраховувались. Про основні аспекти перерахунку раніше призначених пенсій згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" розповідає експерт з пенсійної реформи, кандидат економічних наук Борис НАДТОЧІЙ
- Прокоментуйте, будь ласка, ч. 2 ст. 27 нового закону.
- Частина 2 статті 27 не стосується випадків перерахування пенсії, а застосовується для призначення нових пенсій з 1 січня 2004 у випадку, якщо особа вибрала варіант визначення розміру пенсії за двоскладовою формулою: перша частина пенсії (за період страхового стажу, набутого особою до 1 січня 2004 р.) обчислюється відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення" з застосуванням нині діючого обмеження на максимальний розмір пенсії (3 або 4 мінімальних пенсії за віком, тобто 150 чи 200 грн. з індексацією цієї частини до часу виходу особи на пенсію), а друга частина пенсії - за стаж, набутий після 1 січня 2004 р., - відповідно до формули визначення пенсії за новим законом без обмеження граничного розміру другої частини пенсії.
...Для чого застосовується показник коефіцієнту середнього заробітку? Для того, щоб осучаснити заробіток і привести його до реалій сьогодення. Адже іще не стерлись з нашої пам'яті часи, коли зарплату видавали в рублях, купонах, карбованцях, а тепер - в гривнях. За допомогою коефіцієнту заробітку та показника середньомісячної заробітної плати працівників у галузях національної економіки за 2002 рік здійснюється осучаснення заробітку застрахованої особи, з якого потім обчислюється пенсія. Постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 р. № 1783 визначено, що під час перерахунку пенсій буде застосовуватись показник середньомісячної заробітної плати в розмірі 306,45 гривні. Отже, у нашому випадку заробіток застрахованої особи для обчислення пенсії дорівнює: 306,45* 2,55988 = 784,48 грн.
...Довідку про заробіток вам необхідно подати з зазначенням заробітку (доходу) за останні 24 місяці перед зверненням за призначенням пенсії або на загальних підставах - за будь - які 60 календарних місяців роботи підряд протягом усієї трудової діяльності незалежно від перерв у роботі та за період роботи починаючи з 1 липня 2003 року до моменту звернення за пенсією (за даними персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування).
vict писал(а):Дохлая кошка пенсионной реформы: еще раз о сыре в мышеловке
http://2000.net.ua/2000/forum/mnenie/72451
Согласно данным самого ПФ, число пенсионеров в стране составляет 13,7 млн. чел. Из них пенсию свыше 10 тыс. грн. получают 3856 чел., или 0,028%. А пенсию свыше 20 тыс. грн. — 6 (шесть) человек. Самая большая пенсия — 45 тыс., получает ее летчик-испытатель, Герой Украины. Так что, как признал глава Пенсионного фонда, «сверхвысокие пенсионные выплаты «не делают погоды» в экономическом плане»*.
...в декабре 2010 года пенсию свыше 10 тысяч гривен в Украине получали 3 тысячи 882 человека. Среди них: 1 018 бывших госслужащих, 961 народный депутат, 870 героев Украины, героев Советского Союза и Соцтруда, 830 прокуроров, 517 военных, 164 – по закону об общеобязательном пенсионном страховании, 81 судья, 43 ученых. Эти категории пенсионеров частично пересекаются, поскольку народный депутат может быть одновременно Героем Соцтруда, а бывший военный – Героем Советского союза.
dog-fox писал(а):http://news.zn.ua/articles/78730#article
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0
| |