Страница 1 из 1

Помогите! Стаж в туберкулёзном кабинете

СообщениеДобавлено: 16-10-2010, 22:30
Алина321
Здравствуйте форумчане!
Я работаю в туберкулёзном кабинете поликлиники, обратилась в пенсионный фонд для оформления льготной пенсии, но мне сказали, что работа в туберкулёзном кабинете не засчитываться как год за два. Правомерно ли это? Заранее благодарна.
Украина,Сумская обл., г. Лебедин.

Re: Помогите!

СообщениеДобавлено: 17-10-2010, 10:10
Likvidator
Алина321 писал(а):Здравствуйте форумчане!
Я работаю в туберкулёзном кабинете поликлиники, обратилась в пенсионный фонд для оформления льготной пенсии, но мне сказали, что работа в туберкулёзном кабинете не засчитываться как год за два. Правомерно ли это?
Неправомерно:
1.для стажа до 31.12.2003:
http://solomenskiy-sud.jurportal.org/ua ... se/8636767
10.07.2003 року до ст. 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» були внесені зміни, які набули чинності з 15 серпня 2003 року, щодо зарахування до стажу роботи для призначення трудових пенсій у подвійному розмірі робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров’я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров’я, патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров’я, а також у психіатричних закладах охорони здоров’я.
Отже, згідно зі ст. 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» стаж роботи в інфекційних закладах (відділеннях) зараховується до стажу роботи в подвійному розмірі, що підтверджується довідкою з місця роботи та записом у трудовій книжці. Виходячи з роз’яснень ОСОБА_2 праці та соціальної політики України та Пенсійного фонду України «Огляд запитань і відповідей щодо застосування пенсійного законодавства» від 03.10.2005 року, законом не передбачено обмежень щодо застосування ст. 60 Закону Україні «Про пенсійне забезпечення» під час обчислення пільгового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах за Списками № 1 і 2.

2.Для стажа после 2003:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6947746
4.07.2007 року позивачка звернулася до Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Запоріжжя за призначенням пенсії за вислугою років як працівнику закладу охорони здоров’я медсестри-анестезістки у відділенні анестезіології у період з 07.04.1992 р. по 31.12.2004 р. та з 01.10.2005 р. по 30.06.2007 р. Вказаний стаж був зарахований позивачці як спеціальний у подвійному розмірі і їй було призначено пенсію в розмірі 541 грн. 89 коп. 12.10.2007 року відповідачем було прийнято рішення про припинення виплати позивачці пенсії у зв’язку з тим, що вона не працювала у відділенні реанімації до введення Наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про регламентацію діяльності анестезіологічної служби України».
...Касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Запоріжжя залишити без задоволення,

Re: Помогите! Стаж в туберкулёзном кабинете

СообщениеДобавлено: 17-10-2010, 10:32
Nickolas
Алина321 писал(а):Здравствуйте форумчане!
Я работаю в туберкулёзном кабинете поликлиники, обратилась в пенсионный фонд для оформления льготной пенсии, но мне сказали, что работа в туберкулёзном кабинете не засчитываться как год за два. Правомерно ли это? Заранее благодарна.
Украина,Сумская обл., г. Лебедин.
А что говорит Ваш Отдел кадров?
Проводились ли аттестации рабочего места?

PS. Кстати, "в подвійному розмірі" и "год за два" - это не одно и то же ...

Re: Помогите! Стаж в туберкулёзном кабинете

СообщениеДобавлено: 17-10-2010, 10:56
Likvidator
Nickolas писал(а):
Алина321 писал(а):Здравствуйте форумчане!
Я работаю в туберкулёзном кабинете поликлиники
А что говорит Ваш Отдел кадров?
Проводились ли аттестации рабочего места?
В медицине атестация прозводится не Отделом кадров а МОЗ:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9930021
Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25 грудня 2006 року № 882 «Про затвердження примірного статуту та переліку державних закладів спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв Міністерства охорони здоров'я України»теж визначено, що дитячий спеціалізований санаторій «Затока»за спеціалізацією медичного профілю призначений для лікування кістково-суглобового туберкульозу та ортопедичної патології.

Листом Міністерства охорони здоров'я України від 14.04.2005 року № 10.02.11/366 було роз'яснено, що робота у даному закладі вважається роботою у інфекційних закладах (відділеннях) і повинна зараховуватися до стажу роботи у подвійному розмірі.

У зв'язку з тим, що кістково-туберкульозне захворювання відноситься до інфекційних хвороб, відповідач, при призначенні пенсії в квітні 2006 р., обґрунтовано вважав, що робота працівників санаторію і зокрема вихователів, при обчисленні страхового стажу для призначення пенсії враховується в подвійному розмірі.

Nickolas писал(а):PS. Кстати, "в подвійному розмірі" и "год за два" - это не одно и то же ...

Интересно- в чем отличие ???
Правильно:
1.Час за 2
2.День за 2
3.Месяц за 2
4.2 месяца за 1
5.2 года за 1 :?: :mda:
3. Страховий стаж обчислюється в місяцях.

Re: Помогите! Стаж в туберкулёзном кабинете

СообщениеДобавлено: 17-10-2010, 11:30
Nickolas
Likvidator писал(а):
Nickolas писал(а):PS. Кстати, "в подвійному розмірі" и "год за два" - это не одно и то же ...

Интересно- в чем отличие ???

Например, стаж 3 года 8 месяцев
- при учете "в подвійному розмірі" составит 7 лет 4 месяца, т.е. (3 года 8 месяцев) + (3 года 8 месяцев);
- при учете "год за два" - всего лишь 6 лет 8 месяцев, т.е. (3 года 8 месяцев) + (3 года).

Так, например, ко второму варианту относится
ч.3 ст.24 зу-1058 писал(а):За кожний повний рік стажу роботи ... за списком N 1 ... до страхового стажу додатково зараховується по одному року.