Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Апелляционное судопроизводство

Апелляционное судопроизводство

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
forty-02 писал(а):
Спасибо всем за ответы.
Al 418, скажите, когда Вы отправили свои ИЛ? Сколько ждете ответа? Есть ли на форуме люди, добившиеся исполнения судебного решения апелляционного суда?
Чувствую, не видать мне моей пенсии=((
Все зависит от предмета спора:
1. По текущим пенсиям через да-три месяца ПФ начинает выплачивать, даже если апелляционный суд не приступил к рассмотрению апелляции ПФ (при условии негайного виконання)
2. По задолженности, как правило, тянут до последнего
3. По социальным спорам с УТиСЗН также тянут до ЕСПЧ.
Но все это не аксиома, в различных регионах по-разному...

agenda гость

Сообщения: 9
Откуда: Dnepr

Дорогие товарищи! Прошу совета и помощи. Моя мама подавала иск в районный суд с просьбой пересчитать пенсию для работающих пенсионеров. Суд выиграла, по почте ей пришло рещение суда.(19апреля 2011г. - П О С Т А Н О В И В: Позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Запоріжжя про визнання дій неправомірними та зобов’язання перерахунку пенсії –задовольнити .Визнати неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Запоріжжя в частині проведення перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.09.2010р. із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2007 рік в розмірі 1197,91 грн. Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м.Запоріжжя здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 пенсію відповідно до ч.4 ст.42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2009 рік в розмірі 1650,43 грн. з 01.09.2010р., з урахуванням раніше виплачених сум.Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду протягом 10 днів....).
Далее-пенсионный фонд подал апелляцию в административный апеляционный суд г.Днепропетровска и маме пришло соответствующее уведомление об этом в августе 2011. Далее-все затихло. Вот сейчас по просьбе матери 14/02/11 я звоню в этот суд, чтобы узнать решение по апелляции-мне говорят что судья назначил рассмотрение дела на 10.07.2013года!! Вопрос-как ускорить рассмотрение дела по апелляции?? На каком основании апелляцию рассматривают через 2 года и мою маму никак не информируют об этом??

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
agenda писал(а):
Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м.Запоріжжя здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 пенсію відповідно до ч.4 ст.42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2009 рік в розмірі 1650,43 грн. з 01.09.2010р., з урахуванням раніше виплачених сум.Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду протягом 10 днів....).
Далее-пенсионный фонд подал апелляцию в административный апеляционный суд г.Днепропетровска и маме пришло соответствующее уведомление об этом в августе 2011. Далее-все затихло. Вот сейчас по просьбе матери 14/02/11 я звоню в этот суд, чтобы узнать решение по апелляции-мне говорят что судья назначил рассмотрение дела на 10.07.2013года!! Вопрос-как ускорить рассмотрение дела по апелляции??
А что Вам даст ускорение :?: Лучше просите суд 1 инстанци:
Заява "Про звернення постанови суду до негайного виконання, в порядку п.1 ч.2 ст.256 КАС України"
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно

1. Негайно виконуються постанови суду про:

1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з
Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у
межах суми стягнення за один місяць;
2. Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть
участь у справі, або з власної ініціативи може ухвалою в порядку
письмового провадження або зазначаючи про це в постанові звернути
до негайного виконання постанову: { Абзац перший частини другої
статті 256 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4054-VI
( 4054-17 ) від 17.11.2011 }

1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні
платежів, визначених пунктами 1
і 2 частини першої цієї статті;


agenda гость

Сообщения: 9
Откуда: Dnepr

А что Вам даст ускорение :?: Лучше просите суд 1 инстанци:
Заява "Про звернення постанови суду до негайного виконання, в порядку п.1 ч.2 ст.256 КАС України"
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно

1. Негайно виконуються постанови суду про:

1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з
Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у
межах суми стягнення за один місяць;
2. Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть
участь у справі, або з власної ініціативи може ухвалою в порядку
письмового провадження або зазначаючи про це в постанові звернути
до негайного виконання постанову: { Абзац перший частини другої
статті 256 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4054-VI
( 4054-17 ) від 17.11.2011 }

1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні
платежів, визначених пунктами 1
і 2 частини першої цієї статті;



спасибо большое. А есть где образец этого заявления?
можно так--но на чье имя писать?
я иванова м.м., прошу звернути до негайного виконання постанову Ленинського районного суду №0000, Згідно до п.1 ч. 2 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України, Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи може звернути до негайного виконання постанову, у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні платежів, щодо виплати пенсiй (пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті). На вказану постанову суду відповідач продав апеляційну скаргу, та до цього часу судове рішення не виконано.
подпись адрес дата..

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
agenda писал(а):
А что Вам даст ускорение :?: Лучше просите суд 1 инстанци:
Заява "Про звернення постанови суду до негайного виконання, в порядку п.1 ч.2 ст.256 КАС України"
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно

1. Негайно виконуються постанови суду про:

1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з
Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у
межах суми стягнення за один місяць;
2. Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть
участь у справі, або з власної ініціативи може ухвалою в порядку
письмового провадження або зазначаючи про це в постанові звернути
до негайного виконання постанову: { Абзац перший частини другої
статті 256 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4054-VI
( 4054-17 ) від 17.11.2011 }

1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні
платежів, визначених пунктами 1
і 2 частини першої цієї статті;



спасибо большое. А есть где образец этого заявления?
можно так--но на чье имя писать?
я иванова м.м., прошу звернути до негайного виконання постанову Ленинського районного суду №0000, Згідно до п.1 ч. 2 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України, Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи може звернути до негайного виконання постанову, у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні платежів, щодо виплати пенсiй (пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті). На вказану постанову суду відповідач продав апеляційну скаргу, та до цього часу судове рішення не виконано.
подпись адрес дата..
Вверху укажите:
Название суда и его адрес.
Позивач и его адрес.
Ответчик и его адрес.
№ дела, ФИО судьи.
Выделенное оставьте.Можете добавить информацию о том,что присужденная судом пенсия-единственный источник существования.
Подчеркнутое -можно не писать.

agenda гость

Сообщения: 9
Откуда: Dnepr

Likvidator - искренне благодрна! а перечень еще каких документов нужно прилагать к этой заяве? коппи паспорта, пенсионого, копии постанови суду по этой справе № и т.д.?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
agenda писал(а):
а перечень еще каких документов нужно прилагать к этой заяве? коппи паспорта, пенсионого, копии постанови суду по этой справе № и т.д.?
КАСУ не требует никаких,хотя фотокопия постанови, на мой взгляд,не помешает.

atnest активист

Сообщения: 561
Откуда: Odessa
Мда, а когда я пошел с этим в суд-мне ответили что дело в аппеляции. В суде ничего нет и суетитесь...
Зампредседателя суда.
Я про копии решений остающиеся в суде...по инстрк деловодсвтву...
А мне увы нет никаких копий при оправке дел!!!
На том все икончилось.

agenda гость

Сообщения: 9
Откуда: Dnepr

atnest писал(а):
Мда, а когда я пошел с этим в суд-мне ответили что дело в аппеляции. В суде ничего нет и суетитесь...
Зампредседателя суда.
Я про копии решений остающиеся в суде...по инстрк деловодсвтву...
А мне увы нет никаких копий при оправке дел!!!
На том все икончилось.


они обязаны в птсьменной форме дать официальное постановление на ваше исковое заявление,что занчит не суетитесь? как написал likvidator-есть такой закон(ст.256 кас),и ві на него ссілаетесь

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
atnest писал(а):
Мда, а когда я пошел с этим в суд-мне ответили что дело в аппеляции. В суде ничего нет и суетитесь...
Зампредседателя суда.
Я про копии решений остающиеся в суде...по инстрк деловодсвтву...
А мне увы нет никаких копий при оправке дел!!!
На том все икончилось.

Кодекс вообще не требует использовать дело- для ухвалення додаткового рішення достаточно копии постановы,выданной судом истцу(и ответчику):
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно
3. Суд розглядає заяву про звернення постанови до негайного
виконання в триденний строк у судовому засіданні з повідомленням
осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання
осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому
розгляду.

4. Ухвала суду за результатами розгляду заяви про звернення
постанови до негайного виконання набирає законної сили з моменту
проголошення, однак її може бути оскаржено у загальному порядку.
{ Частина четверта статті 256 в редакції Закону N 2453-VI
( 2453-17 ) від 07.07.2010 }

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
В моєму випадку : Апел.адмін. суд ухвалу про відкриття апел. провадження за скаргою ПФУ на рішення суду ПІ про перерахунок пенсії працюючому пенсіонеру мені, як стороні, не надійслав.
За моїи запитом про надання інформації про стан справи суд надійслав мені повідомлення про дату розгляду моєї справи в письмовому провадженні 30.09.2011року.
Але, й досі суд апел. інстанції рішення від 30.09.2011р. мені не надійслав.
Як свідчить судова практика розгляду цієї категорії справ в судах апел. іінстанцій рішення може бути не на користь пенсіонера і попереду-касація.
Мабуть, мені треба звернутися до апел.суду з заявою про надійслання рішення чи просто чекати коли це рішення суд сам направить мені?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Гардемарин писал(а):
В моєму випадку : Апел.адмін. суд ухвалу про відкриття апел. провадження за скаргою ПФУ на рішення суду ПІ про перерахунок пенсії працюючому пенсіонеру мені, як стороні, не надійслав.
За моїи запитом про надання інформації про стан справи суд надійслав мені повідомлення про дату розгляду моєї справи в письмовому провадженні 30.09.2011року.
Але, й досі суд апел. інстанції рішення від 30.09.2011р. мені не надійслав.
Пошукайте в реєстрі.Я знайшов 2 рішення,які поштою до цього часу "не надійшли".
Гардемарин писал(а):

Мабуть, мені треба звернутися до апел.суду з заявою про надійслання рішення чи просто чекати коли це рішення суд сам направить мені?
Вашу справу повинні повернути до суду 1інстанціі. Треба звертатись одночасно у 2 суди :!:

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
До апел. суду я вже написав заяву про надійслання мені рішення суду.
Також, подзвонив до суду ПІ, і мені повідомили, що справа вже повернулася до суду ПІ, рішення суду ПІ скасовано ( до речі, скасовано рішення суду ПІ, яке набуло законної сили ще у 2010 році , без поновлення строку на апел. оскарження, та у мене відкрито виконавче провадження), скаргу УПФУ задоволено, та що я можу прийти до суду, ознайомитися зі справою та отримати рішення апел. суду.
Але, згідно ст. ст.197, 222 КАСУ, якщо справа була розглянута в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, то копія постанови або ухвали суду касаційної інстанції надсилається особам, які беруть участь у справі, протягом трьох днів з моменту підписання постанови або ухвали суду касаційної інстанції.
Також, постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту проголошення, а якщо її було прийнято за наслідками розгляду у письмовому провадженні, - через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі.та може бути оскаржена до ВАСУ протягом 20 днів.
Тобто,якщо мені постанову не направлено судом апел. інстанції, вона ще не набрала законної сили.
Але, якщо я піду до суду ПІ та отримаю там рішення апел. суду, це буде не за порядком КАСУ і як тоді це рішення оскаржити в ВАСУ та рахувати строк на оскарження?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Гардемарин писал(а):
До апел. суду я вже написав заяву про надійслання мені рішення суду.
Також, подзвонив до суду ПІ, і мені повідомили, що справа вже повернулася до суду ПІ, рішення суду ПІ скасовано ( до речі, скасовано рішення суду ПІ, яке набуло законної сили ще у 2010 році , без поновлення строку на апел. оскарження, та у мене відкрито виконавче провадження,
Виконавче провадження за 2 роки не виконано :?:

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
Описываю ситуацию:
23.11.2010р.- постановлено рішення суду ПІ(скорочене провадження).
06.12.2010р. - рішення набрало законної сили.
10.12.2010р. - ПФУ отримав рішення від мене з підтвердженням отримання ( кругла печатка ПФУ+ підпис начальника ПФУ)
22.12.2010р. - мій запит до ПФУ про причини невиконання. Без відповіді.
14.01.2011р. - відкрито виконавче провадження(ВП).
01.02.2011р. - відкладено ВП згідно листа ПФУ та поновлено строк на добровільне виконання до 08.02.2011р.
22.02.2011р. - я отримав від УПФУ лист проте. що ним подана апел. скарга 01.02.2011р. на постанову суду ПІ (через 51 день після набрання рішення законної сили
18.02.2011р. та 23.02.2011р. - мною надані до апел суду клопотання щодо надання документів для підтвердження пропущення УПФУ строку на апел. оскарження та відмови в відкритті апел. провадження
01.03.2011р. -моя заява до ДВС про причини невиконання виконавчого листа. Без відповіді.
22.03.2011р.- моя скарга до начальника ДВС .Без відповіді.
28.03.2011р. - моя скарга до суду на дії ДВС. Без розгляду.
22.03.2011р. - я написав до прокуратури заяву про вчинення злочину(невиконання рішення суду ПФУ). Досі триває досудова перевірка(3 рази судом скаасовано постанову прокурора про відмову в відкритті крим. справи)
Із першої постанови прокурора від 04.04.2011р. про відмову в порушенні крим. справи мені стало відомо , що є ухвала апел.суду від 31.03.2011р. про відкриття апел. провадження без поновлення строку на апел. оскарження (31.03.2011 -четверг, 04.04.2011р. -понеділок. ОПЕРАТИВНО!?)
10.04.2011р. - Я направив запит до апел. суду щодо надання ухвали про відкриття провадження. Отримав не ухвалу, я лист, яким суд мене повідомив, що розгляд справи призначив на 30.09.2011р. в порядку письмового провадження. Тобто, не роз'яснив права та не надав строку мені на подання заперечення.
08.07.2011р. - я витребував матеріали справи у суді апел. інстанції та побачив скаргу УПФУ, в якої вказана дата отримання УПФУ рішення суду ПІ - 28.01.2011р. та що строк апел. оскарження ними не пропущено.(Клопотання про поновлення строку на апел. оскарження не подавалося)
До скарги додано рішення суду ПІ зі штампом УПФУ з вписаною ручкою датою 28.01.2011р. без супроводного листа суду.
При огляді цього рішення я побачив, що у квадратному штампі суду вилучена відмітка про набуття чинності судового рішенняя. а підписи судді та виконавця у цьому штампі присутні та збігаються при накладенні друг на друга з рішенням суду, яке я надав до УПФУ ще 10.12.2010року, та присутня частка круглої печатки суду.
28.08.2011року - я надав до прокуратури заяву про вчинення злочину (підробка судового рішення та внесення та використання неправдивих відомостей в офіційному документі-апел. скарзі). Досі триває дослідча перевірка.
Про все це я повідомив апел. суд.
Також, в матеріалах справи є супроводний лист суду ПІ від 23.11.2010р. про направлення рішення суду. яке ще не набуло чинності, до УПФУ.
30.09.2011.р. - винесено рішення апел. суду в порядку письмового провадження, але мені й досі не надійслали.
25.11.2011р. - із реєстра викон. провадженень мені стало відомо, що 18.08.2011р. винесено постанову про повернення викон. листа без виконання до суду в порядку ч.1 ст.48 ЗУ "Про вик.пров."
27.11.2011р. - постанова оскаржена мною в окруж. адм. суді, розгляр справи ще триває. Суддя намагається розібратися щодо протиправних дій держ. виконавця. Тобто, на даний час ця постанова виконавця не набрала законної сили.
РЕЗЮМЕ: апел. суд порушив КАСУ- не розглянув мої клопотання та прийняв до розгляду апел. скаргу УПФУ, не надійслав мені ухвалу про відкриття ап.провадження( яку я би міг оскаржити за нововиявленими обставинами), не надійслав судове рішення по цієї справі (унеможливлює касаційне оскарження).
В прокуратурі триває дослідча перевірка ( зволікають з відкриттям крим. справи).
В окруж. суді триває розгляд справи на дії виконавця.Виконавче провадження не виконано.
Мабуть, треба ще.подавати заяву до прокуратури на дії держ. виконавця.

Слава40 активист

Сообщения: 651
4.03.2012г истекает срок для Упфу на кассацию решения ДААСу в мою пользу как дитю войны за первое полугодие 2011г. 5.03.2012г собираюсь идти в наш суд за исполнительным листом.советуйте что делать мне: 1. Если скажут что УПФУ подал кассацию? поэтому они не дают исполнительный!! 2. УПФУ не подал кассацию и они не дают исполнительный (такое указание) несите решение апелляционного суда в УПФУ. Как себя вести в канцелярии суда...

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Слава40 писал(а):
Как себя вести в канцелярии суда.

Я думаю во втором варианте идти на приём к пред.суда, а в первом если не скороченом провадженні то не дадут, да и в скороченом наверное сейчас не дадут.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Слава40 писал(а):
4.03.2012г истекает срок для Упфу на кассацию решения ДААСу в мою пользу как дитю войны за первое полугодие 2011г. 5.03.2012г собираюсь идти в наш суд за исполнительным листом.советуйте что делать мне: 1. Если скажут что УПФУ подал кассацию? поэтому они не дают исполнительный!! 2. УПФУ не подал кассацию и они не дают исполнительный (такое указание) несите решение апелляционного суда в УПФУ. Как себя вести в канцелярии суда...


Відповідно до ч.3 ст.254 КАС України судове рішення набирає законної сили
3. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

ВЛ можна було отримати відразу за наслідками розгляду справи в ААС.
ВЛ видається незалежно від факту подання касаційної скарги.
Тепер є так, все так не буде !

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
Likvidator писал(а):
Пошукайте в реєстрі.Я знайшов 2 рішення,які поштою до цього часу "не надійшли".


Вашу справу повинні повернути до суду 1інстанціі. Треба звертатись одночасно у 2 суди :!:


В реєстрі судових рішень мого рішення апел .суду від 30.09.2011р. немає.
Я звернувся до голови апел. суду з запитом про надання інформації щодо направлення рішення сторонам.
А відносно звернення до суду ПІ щодо отримання рішення апел. суду - пояснить , яким чином це відповідає КАСУ щодо набуття чинності рішення, якщо воно не направлено сторонам?

agenda гость

Сообщения: 9
Откуда: Dnepr

Гардемарин-мне кажется стоит подать заявлу в прокуратуру на государственного исполнителя.пусть объясняет свои действия. чем больше бумаг тем лучше (и быстрее добиться результата). п.с. страна идиотов.люди не могут получить то что им по закону полагается.мы должны еще 3года бегать ща ними чтобы выбить свои пенсии. достали а

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
agenda писал(а):
Гардемарин-мне кажется стоит подать заявлу в прокуратуру на государственного исполнителя.пусть объясняет свои действия. чем больше бумаг тем лучше (и быстрее добиться результата). п.с. страна идиотов.люди не могут получить то что им по закону полагается.мы должны еще 3года бегать ща ними чтобы выбить свои пенсии. достали а

agenda, Яке відношення має державний виконавець до питання отримання судового рішення від ААС ?
Тепер є так, все так не буде !

Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
Гардемарин писал(а):
...
Мабуть, треба ще.подавати заяву до прокуратури на дії держ. виконавця.
Абсолютно бесполезное действие. Вы уже писали в прокуратуру:
Гардемарин писал(а):
...
22.03.2011р. - я написав до прокуратури заяву про вчинення злочину(невиконання рішення суду ПФУ). Досі триває досудова перевірка(3 рази судом скаасовано постанову прокурора про відмову в відкритті крим. справи)
...
У Вас есть все основания для обращения в ЕСПЧ

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Гардемарин писал(а):
А відносно звернення до суду ПІ щодо отримання рішення апел. суду - пояснить , яким чином це відповідає КАСУ щодо набуття чинності рішення, якщо воно не направлено сторонам?

КАСУ не гарантує:
1.Відповідальності суду за не направлення копій рішення.
2. Одержання копії рішення сторонами, або чиєїсь відповідальності за не одержання.

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
agenda писал(а):
Гардемарин-мне кажется стоит подать заявлу в прокуратуру на государственного исполнителя.пусть объясняет свои действия. чем больше бумаг тем лучше (и быстрее добиться результата). п.с. страна идиотов.люди не могут получить то что им по закону полагается.мы должны еще 3года бегать ща ними чтобы выбить свои пенсии. достали а

Спасибо за совет. Я сам также думаю, что следующий мой шаг- заява про вчинення злочину в прокуратуру (невиконання рішення суду в порядку ст. 382 ККУ) на гос. исполнителя. Кстати, гос исполнитель, который вел моё дело, уволилась.
Вообще-то, умышленное неисполнение решения суда именем Украины органами гос. службы, по моему мнению, должно приравниваться к подрыву авторитета гос. власти , судебной власти, к измене, соответственно, и подследственно органам СБУ.

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
Al418 писал(а):
Гардемарин писал(а):
...
Мабуть, треба ще.подавати заяву до прокуратури на дії держ. виконавця.
Абсолютно бесполезное действие. Вы уже писали в прокуратуру:
Гардемарин писал(а):
...
22.03.2011р. - я написав до прокуратури заяву про вчинення злочину(невиконання рішення суду ПФУ). Досі триває досудова перевірка(3 рази судом скаасовано постанову прокурора про відмову в відкритті крим. справи)
...
У Вас есть все основания для обращения в ЕСПЧ


Подавать в ЕСПЧ жалобу на действия прокуратуры? Ст. 6 и ст. 13 Конвенции?
Кстати, прокурор подал апеляцию на третье по счету решение суда ПІ про скасування постанови прокурора про відмову в порушення кримінальної справи за ст. 382, 358, 366 ККУ и апел .суд апеляцию прокурора оставил без удовлетворения. Так что прокуратура должна опять провести дополнительную очередную проверку.

Пред.След.

Вернуться в Суди та судочинство