Список форумов Пенсії та види пенсій Різні пенсії та пільги Пенсия по выслуге лет медику

Пенсия по выслуге лет медику

Пенсії за вислугою років , по спискам №1 і №2, и т.і.

Сообщения: 3
Хочу уйти на пенсию за выслугу лет. Работала всю жизнь медсестрой (в больницах, на базе отдыха, в детских садах, на здравпункте завода). Последние 5 лет работала в территориальном центре (отделение медико-социальной и бытовой реабилитации). Вот их то мне и отказались засчитывать в мед.стаж хотя с января месяца даже получаю доплату в размере 30% за выслугу лет. Умоляю ответьте кто знает. Походила по инстанциям, но все отвечают очень не убедительно. Да и если можно ещё работала старшей медсестрой на базе отдыха Ростовской табачной фабрики. Инспектор засчитала, но не факт что следующий инспектор не откажет. Считается ли?[/b]

Сообщение 13-09-2010, 20:16

Сообщения: 3
Что никто не может мне помочь?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Ирина Кислова писал(а):
Что никто не может мне помочь?

Пробуем найти помощь в интернет:

1.Пенсії за вислугу років працівникам охорони здоров'я призначаються відповідно до п. "е" ст. 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення" при наявності спеціального стажу роботи 25 років за Переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4.11.93 № 909 зі змінами і доповненнями.
Далее ищем "Перелік, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4.11.93 №
909"

2. Охорона здоров'я
Лікарняні заклади, лікувально- профілактичні заклади особливого типу, лікувально-трудові профіла- кторії, амбулаторно-поліклінічні заклади, заклади швидкої та неві- дкладної медичної допомоги, заклади переливання крові, закла- ди охорони материнства і дитинст- ва, санаторно-курортні заклади, санітарно-епідеміологічні закла- ди, діагностичні центри лікарі та середній медичний персонал (незалежно від найме- нування посад)

3. Соціальний захист
Інтернатні заклади для інвалідів, дітей-інвалідів і престарілих - медичні працівники (незалежно від найменування посад), педа- гоги, вчителі, логопеди, інс- труктори ЛФК та з праці

Медичні відділи протезних підпри- ємств
- медичні працівники (незалежно від найменування посад)


Среди подчеркнутых или других "Найменуваннь закладів і установ" Перелику,имеется Ваш центр ???
Сообщите инспектору эту выдержку из Перелику:
2. Робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах, передбачених цим переліком, дає право на пенсію незалежно від форми власності або відомчої належності закладів і установ.
3. Робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах до 1 січня 1992 р., яка давала право на пенсію за вислугу років відповідно до раніше діючого законодавства, в тому числі на посаді старшої піонервожатої зараховується до стажу для призначення пенсії за вислугу років.
4. При призначенні пенсії за вислугу років зазначеним у цьому переліку особам допускається підсумовування стажу за періоди їх роботи у закладах і установах освіти, охорони здоров'я та соціального захисту.
( Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1436 від 26.09.2002, N 1567 від 17.11.2004 )

:?: :?:

Иван 1989 посетитель

Сообщения: 68
Откуда: Украина
Кто подскажет ? моя супруга, медсестра, уходит на пенсию по выслуге лет с 28.01.2011г. выслуга 25 лет. Положено ли ей выходное пособие. И где можно найти документ это подтверждающий?


Вернуться в Різні пенсії та пільги