Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців одноразовая помощь чернобыльцу в переходе с группы на групп

одноразовая помощь чернобыльцу в переходе с группы на групп

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Девушка Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 17
Откуда: Луганская обл
Слышала, что при переходе на более высокую группу чернобыльцу полагается одноразовая помощь. Подскажите, если да, то в каком размере.
у меня была 3 гр, теперь 2. Я-пострадавшая, вследствии аварии на ЧАЭС.

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Девушка писал(а):
Слышала, что при переходе на более высокую группу чернобыльцу полагается одноразовая помощь. Подскажите, если да, то в каком размере.
у меня была 3 гр, теперь 2. Я-пострадавшая, вследствии аварии на ЧАЭС.

У разі встановлення інвалідності вищої групи інвалідам виплачується різниця у компенсаціях.
Виплата здійснюється з мінімальної заробітної плати, яка склалася на момент встановлення інвалідності чи втрати годувальника.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... eg=2532-12

Девушка Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 17
Откуда: Луганская обл
Maikl, спасибо!

хотелось бы ещё уточнить. эта помощь положена не только ликвидаторам, но и пострадавшим ведь? просто ввело в заблуждение пример заявления, которое я нашла другом форуме, а там было написано от лица ликвидатора.

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Девушка писал(а):
хотелось бы ещё уточнить. эта помощь положена не только ликвидаторам, но и пострадавшим ведь? просто ввело в заблуждение пример заявления, которое я нашла другом форуме, а там было написано от лица ликвидатора.

Стаття 14. Визначення категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для встановлення пільг і компенсацій
Для встановлення пільг і компенсацій визначаються такі категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:
1) інваліди з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (статті 10, 11 і частина третя статті 12), щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворі внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу, - категорія 1; { Пункт 1 частини першої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2400-III ( 2400-14 ) від 26.04.2001 }
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... reg=796-12

Девушка Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 17
Откуда: Луганская обл
ещё раз спасибо!


Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців

cron