Перерасчет через нотариуса ???

Борьба за свои конституционные права.

Перерасчет через нотариуса ???

Сообщение Likvidator » 20-03-2010, 21:19

Пунктом 10 Примірного положення про порядок надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 04.01.1998 № 3/5, передбачено, що від сплати за надання правової допомоги звільняються інваліди Великої Вітчизняної війни; інваліди 1-ї та 2-ї груп; громадяни - за надання їм правової допомоги, необхідної для призначення та одержання державних допомог та пенсій. xx40
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7983
Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44

Сообщение Vlad_mir » 10-05-2010, 22:44

мда... интересно
Vlad_mir
участник
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: 19-11-2008, 14:27

Перерасчет через нотариуса ???

Сообщение Vlad_mir » 10-05-2010, 23:07

Н А К А З
N 3/5 від 04.01.98 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
30 січня 1998 р.
за N 55/2495


Про затвердження Примірного положення про порядок надання
державними нотаріусами додаткових послуг правового
характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними
діями, а також послуг технічного характеру



З метою реалізації ст.59 Конституції України ( 254к/96-ВР ) та на виконання ст.19 Закону України "Про нотаріат" ( 3425-12 ) Н А К А З У Ю:

Конституція України Стаття 59. Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

Закону України "Про нотаріат" Стаття 19. Оплата вчинюваних нотаріальних дій

За вчинення нотаріальних дій державні нотаріуси справляють державне мито у розмірах, встановлених чинним законодавством.
За надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру справляється окрема плата у розмірах, що встановлюються Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі. Кошти, одержані від надання таких додаткових послуг, спрямовуються до Державного бюджету України. ( Частина друга статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1709-III ( 1709-14 ) від 11.05.2000 )

Т.е. получается человек может письменно обратится к государственному нотариусу для составления искового заявления
Vlad_mir
участник
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: 19-11-2008, 14:27

Перерасчет через нотариуса ???

Сообщение vic » 11-05-2010, 20:00

Vlad_mir писал(а):Т.е. получается человек может письменно обратится к государственному нотариусу для составления искового заявления

Может то может, но зачем?
с надеждой на лучшее
Аватара пользователя
vic
активист
 
Сообщения: 1221
Зарегистрирован: 15-11-2006, 20:27
Откуда: ХАРЬКОВ

Re: Перерасчет через нотариуса ???

Сообщение Vlad_mir » 11-05-2010, 21:29

vic писал(а):
Vlad_mir писал(а):Т.е. получается человек может письменно обратится к государственному нотариусу для составления искового заявления

Может то может, но зачем?


Это я к тому, что не у всех людей есть материальная возможность даже для составления иска
Vlad_mir
участник
 
Сообщения: 165
Зарегистрирован: 19-11-2008, 14:27

Re: Перерасчет через нотариуса ???

Сообщение Nickolas » 12-05-2010, 06:16

Vlad_mir писал(а):
vic писал(а):Может то может, но зачем?
Это я к тому, что не у всех людей есть материальная возможность даже для составления иска
1. Нотариусу тоже надо платить.
2. Адвокаты не знают пенсионных законов, а нотариусы - тем более.
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3244
Зарегистрирован: 19-10-2006, 17:34
Откуда: Харьков


Вернуться в Что делать когда на нас наступают?

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |

cron