У "Вечерки" другой закон или ...

Оперативні ЗМІ (в інтернеті) з пенсійних питань

У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение Nickolas » 14-12-2009, 18:25

В газете "Вечерний Харьков" за 9 декабря 2009г.
опубликована статья "Пенсионеры получат повышенные пенсии: точные цифры, примеры расчета",
в которой, в частности, говорится:
'Вечерка' писал(а):Минимальный размер пенсии при потере кормильца,
определенный исходя из размера прожиточного минимума для лиц,
утративших трудоспособность — 573.00 грн.,
составляет:
— на одного человека — 573.00 грн. (100%);
— на двух человек — 687.60 грн. (120%);
— на трех и более человек — 859.50 грн. (150%)

Это откуда такое следует? Из некомпетентности автора :?: ... или я что-то пропустил?
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Re: У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение Likvidator » 14-12-2009, 21:16

Nickolas писал(а):В газете "Вечерний Харьков" за 9 декабря 2009г.
опубликована статья "Пенсионеры получат повышенные пенсии: точные цифры, примеры расчета",
в которой, в частности, говорится:
'Вечерка' писал(а):Минимальный размер пенсии при потере кормильца,
определенный исходя из размера прожиточного минимума для лиц,
утративших трудоспособность — 573.00 грн.,
составляет:
— на одного человека — 573.00 грн. (100%);
— на двух человек — 687.60 грн. (120%);
— на трех и более человек — 859.50 грн. (150%)

Это откуда такое следует? Из некомпетентности автора :?: ... или я что-то пропустил?

Интересно:
1.ИЗ ЗУ 3723 ...такого не следует:
ПДС = 85%(ЗДС)
ППДС=
на 1 чел- 70%(ЗДС)
на 2 чел.-90%(ЗДС)
*************************
2.Відповідно до статті 52 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», щомісячна компенсація в разі втрати годувальника призначається на кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні, в розмірі 50% мінімальної пенсії за віком незалежно від пенсії, передбаченої законодавством України....
Відповідно до частини третьої статті 67 Закону № 796-ХІІ, яка набрала чинності 31 жовтня 2006 року, у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом, підвищується розмір пенсії, визначений відповідно до статті 54 цього Закону, а також розмір додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, особам, віднесеним до 1, 2, 3, 4 категорій, та розмір щомісячної компенсації сім'ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи. Перерахунок пенсії здійснюється з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму.

Аналіз зазначеної норми, яка є імперативною, свідчить, що підставою для перерахунку пенсії є встановлення нового розміру прожиткового мінімуму, і цей перерахунок здійснюється з дня встановлення цього мінімуму.

Відповідно до частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсій за віком встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

http://www.ksich.org.ua/index.php?optio ... 2&Itemid=1
КПЧ= N* 0,5*573....похоже,но не то....
***********************************************
3.N 2262-XII - 40 процентів заробітку годувальника на кожного непрацездатного члена сім'ї.....
***********************************************
Спільний лист Мінпраці та Пенсійного фонду щодо показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, який застосовується при перерахунку пенсії з утрати годувальника


5 серпня 2005
4.Відповідно до частини 2 статті 37 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" дітям-сиротам пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається в розмірах, визначених частиною першою цієї статті, виходячи з розміру пенсії за віком кожного з батьків, тобто, складається із двох пенсій: пенсії за померлого батька і за померлу матір.

Статтею 40 зазначеного Закону передбачено, що при визначенні розміру заробітної плати, з якої обчислюється пенсія, усереднений індивідуальний коефіцієнт заробітку за періоди страхового стажу, за які розраховано коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи, множиться на середню заробітну плату працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії.

Відповідно, при обчисленні пенсії за віком, з якої визначається розмір пенсії у разі втрати годувальника круглим сиротам, за батьків, які померли в різні роки, застосовується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, яка передує року звернення за призначенням пенсії за кожного із батьків окремо.

http://mlsp.kmu.gov.ua/control/uk/publi ... t_id=34950
Не подходит???
***************************************
4. У разі загибелі (смерті) судді, в тому числі судді у
відставці, внаслідок тілесного ушкодження чи іншого ушкодження
здоров'я, пов'язаного з виконанням відповідно до закону службових
обов'язків, непрацездатним членам сім'ї, що перебували на його
утриманні, щомісячно виплачується компенсація в розмірі різниці
між частиною заробітку загиблого, що припадала на їх частку, і
призначеною пенсією у зв'язку з втратою годувальника без
урахування одноразової допомоги.
????
************************************************
5.Проект 4280:
Стаття 37. Розмір пенсії у зв'язку з втратою годувальника

1. Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається в розмірі: на одного непрацездатного члена сім'ї - 50 відсотків пенсії за віком померлого годувальника; на двох та більше непрацездатних членів сім'ї - 100 відсотків пенсії за віком померлого годувальника, що розподіляється між ними рівними частками. При цьому пенсія за віком померлого годувальника, що береться для розрахунку пенсії у зв‘язку з втратою годувальника, не може бути нижче прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
2. Дітям-сиротам пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається в розмірах, визначених частиною першою цієї статті, виходячи з розміру пенсії за віком кожного з батьків.
???
***************************************************
6.И почти ЗАКОН :mrgreen:
Проект 5108:
Викласти статтю 36 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у такій редакції:
а) членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з'єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час - 70 відсотків заробітку годувальника, на двох членів сім'ї - 90 відсотків, а на трьох і більше - 40

******************************************************
Больше 6 НПА....не осилил :help:
Последний раз редактировалось Likvidator 14-12-2009, 21:18, всего редактировалось 1 раз.
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Re: У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение ~Jhellico » 14-12-2009, 21:17

Автор имеет в виду размеры по Пост. КМУ 265 от 26.03.2008. Не надо так далеко ходить.. ;)
Аватара пользователя
~Jhellico
эксперт
 
Сообщения: 3007
Зарегистрирован: 20-10-2006, 08:27
Откуда: Україна, Чернігів

Re: У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение Nickolas » 14-12-2009, 21:31

~Jhellico писал(а):Автор имеет в виду размеры по Пост. КМУ 265 от 26.03.2008. Не надо так далеко ходить.. ;)

Спасибо за наводку.
Всё-таки "Вечерка" приврала слегка - это не минимальные размеры пенсии по потере кормильца -
Постанова КМУ 265-2008-п писал(а):Установити, що у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат (...) не досягає в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку з втратою годувальника, на одного непрацездатного члена сім'ї 100 відсотків, на двох - 120 відсотків, на трьох і більше - 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність, таким особам надається щомісячна державна адресна допомога до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.
Это таки немного другие выплаты ...
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Re: У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение ~Jhellico » 14-12-2009, 22:57

Nickolas писал(а):Это таки немного другие выплаты

Само собой. Кстати, по поводу указанной статьи:

Дополнительная ведомость за ноябрь включает доплату разницы в размерах пенсии за ноябрь 2009-го, которая получилась после перерасчета в соответствии с Законом Украины «О внесении изменений в Закон Украины «О Государственном бюджете Украины на 2009 год» от 6 ноября 2009 № 1715—VI и составляет 28 гривен 40 копеек.

Вообще-то, эта ведомость включала в себя так называемую разницу между "размером по постановлению" и "размером по бюджету", которая у большинства (пенсия по ст.27 меньше минимальной, никаких надбавок) составляла 60 коп.. И об этом факте всех уведомят в декабре (кого не успеют - в январе) очередными письмами... :new_year:
Аватара пользователя
~Jhellico
эксперт
 
Сообщения: 3007
Зарегистрирован: 20-10-2006, 08:27
Откуда: Україна, Чернігів

Re: У "Вечерки" другой закон или ...

Сообщение Likvidator » 15-12-2009, 09:31

~Jhellico писал(а):
Nickolas писал(а):Это таки немного другие выплаты

Само собой. Кстати, по поводу указанной статьи:

Дополнительная ведомость за ноябрь включает доплату разницы в размерах пенсии за ноябрь 2009-го, которая получилась после перерасчета в соответствии с Законом Украины «О внесении изменений в Закон Украины «О Государственном бюджете Украины на 2009 год» от 6 ноября 2009 № 1715—VI и составляет 28 гривен 40 копеек.

Вообще-то, эта ведомость включала в себя так называемую разницу между "размером по постановлению" и "размером по бюджету", которая у большинства (пенсия по ст.27 меньше минимальной, никаких надбавок) составляла 60 коп.. И об этом факте всех уведомят в декабре (кого не успеют - в январе) очередными письмами... :new_year:

Кто раскошелился на 60 копеек???:
Денисова,Горячая или ....вычислительный центр :ok: x007 :?:
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44


Вернуться в ЗМІ та інтернет - відомості

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |