Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 15-12-2019, 17:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 11:03 
Не в сети
участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01-12-2006, 18:49
Сообщения: 347
Откуда: Kharkov
Помнится в начале года говорилось о том,
что в течение всего 2008 года
перерасчеты по доработке стажа (ч.4 ст.42)
будут делать с 1 января, независимо от даты подачи заявления.
Это еще работает?
Действительно ли насчитают с 1 января 2008, если я подам заявление на перерасчет на следующей неделе?
На что ссылаться?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 13:17 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8601
Nixto писал(а):
Помнится в начале года говорилось о том,
что в течение всего 2008 года
перерасчеты по доработке стажа (ч.4 ст.42)
будут делать с 1 января, независимо от даты подачи заявления.
Это еще работает?
Действительно ли насчитают с 1 января 2008, если я подам заявление на перерасчет на следующей неделе?
На что ссылаться?

Гмм ....ссылаться можно только жителям 2-х областей???:
Хмельницька
Івано-Франківська
та м. Ровеньки
Коломия :?: :roll: :?:
Цитата:
Ці перерахунки будуть проводитися з 1 січня 2008 року, незважаючи на дату звернення до Пенсійного фонду, тобто, якщо особа звернулася за таким перерахунком у лютому чи у грудні 2008 року перерахунок буде проведено з 1 січня з відповідною доплатою.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 19:49 
Не в сети
эксперт
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-10-2006, 07:27
Сообщения: 3336
Откуда: Україна, Чернігів
Nixto писал(а):
Это еще работает?

Да

Цитата:
На что ссылаться?

Спільний лист Мінпраці та Пенсійного фонду України від 28.12.2007 N 1328/0/039/98-07 писал(а):
Тим пенсіонерам, які на 1 січня 2008 р. набули права на перерахунок пенсій з урахуванням абзацу 2 п. 4 ст. 42 Закону, перерахунок слід здійснювати з 1 січня 2008 р. У разі, якщо заява про перерахунок пенсії зі всіма потрібними документами буде надана до 31 грудня 2008 р. включно.

Источник


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 20:42 
Не в сети
участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01-12-2006, 18:49
Сообщения: 347
Откуда: Kharkov
Спільний лист Мінпраці та Пенсійного фонду України від 28.12.2007 N 1328/0/039/98-07 писал(а):
Тим пенсіонерам, які на 1 січня 2008 р. набули права на перерахунок пенсій з урахуванням абзацу 2 п. 4 ст. 42 Закону, перерахунок слід здійснювати з 1 січня 2008 р. У разі, якщо заява про перерахунок пенсії зі всіма потрібними документами буде надана до 31 грудня 2008 р. включно.

Так получается, что это только тем, кто "набули" в 2007 году ... :sad:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 20:52 
Не в сети
участник

Зарегистрирован: 25-07-2008, 14:19
Сообщения: 181
то перерахунок пенсії слід проводити з 1 січня
2008 р. виходячи із середньої заробітної плати працівників,
зайнятих у галузях економіки України, за 2006 р. (928,81 грн),
http://ua-info.biz/legal/basecw/ua-emevyr.htm

Я правильно поняла? Если в течении 2008 года подаешь на перерасчет (согласно данного письма), то он производиться с 01.01.2008г., но из ср.зарплаты за 2006г., а не 2007г. :sad:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 20:52 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8601
Nixto писал(а):
Спільний лист Мінпраці та Пенсійного фонду України від 28.12.2007 N 1328/0/039/98-07 писал(а):
Тим пенсіонерам, які на 1 січня 2008 р. набули права на перерахунок пенсій з урахуванням абзацу 2 п. 4 ст. 42 Закону, перерахунок слід здійснювати з 1 січня 2008 р. У разі, якщо заява про перерахунок пенсії зі всіма потрібними документами буде надана до 31 грудня 2008 р. включно.

Так получается, что это только тем, кто "набули" в 2007 году ... :sad:


В указанных мною областях...иначе:
http://www.if.gov.ua/modules.php?name=N ... e&sid=7728
Цитата:
Тим пенсіонерам, які не працюють і мають відпрацьовано менше ніж 24 місяці страхового стажу теж будуть проводитися перерахунки із до рахуванням стажу після призначення пенсії чи попереднього перерахунку, але середня зарплата при цьому буде братися 928,81 грн. Ці перерахунки будуть проводитися 3 1 січня п. р., незважаючи на дату звернення до Пенсійного фонду, тобто, якщо особа звернулася за таким перерахунком у лютому чи у грудні п. р. перерахунок буде проведено з 1 січня з відповідною доплатою.


Похоже и здесь капкан от Горячей: стаж набутий в 2008...не засчитывается :shock:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 21:05 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8601
Марина писал(а):
то перерахунок пенсії слід проводити з 1 січня
2008 р. виходячи із середньої заробітної плати працівників,
зайнятих у галузях економіки України, за 2006 р. (928,81 грн),
http://ua-info.biz/legal/basecw/ua-emevyr.htm

Я правильно поняла? Если в течении 2008 года подаешь на перерасчет (согласно данного письма), то он производиться с 01.01.2008г., но из ср.зарплаты за 2006г., а не 2007г. :sad:

Докатились....Мадамы Горяча та Никитенко уже дополняют
Законы Украины :shock:
Цитата:
Щодо набрання чинності доповнення до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
Міністерство праці та соціальної політики України (Мінпраці та соцполітики)

Лист № 1328/0/039/98-07 від 28.12.2007

Документ по состоянию на июнь 2008
...Заступник міністра праці
та соціальної політики України О.Гаряча

Заступник голови правління
Пенсійного фонду України В.Никитенко




И сами набирают чинность :shock: :?: :shock:
Интересно...МинЮст это письмо регистрировал :?:
Дело в том,что из этого письма можно сделать вывод,что
подавшим заяву после 31.12.2008....в таком перерасчете можно вообще отказывать :shock: :shock: :shock:
Цитата:
3. У разі, якщо пенсіонер бажає здійснити перерахунок пенсії з урахуванням стажу роботи після 1 січня 2008 р., перерахунок пенсії відповідно до абзаців 2 і 3 п. 4 ст. 42 Закону слід здійснювати зі строків, передбачених п. 4 ст. 45 Закону.

И опять возвратить пенсию к Зс за 2002 :shock: :shock: :shock:
**************************************************
Марина,Вы поняли правильно,идет речь о перерасчете с добавлением
только стажа,при отработке менее 24 месяцев с момента назначения(предидущего перерасчета.)...Сз за 2006 :evil:


Последний раз редактировалось Likvidator 27-11-2008, 21:24, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 21:23 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19-10-2006, 17:34
Сообщения: 3792
Откуда: Харьков
Likvidator писал(а):
Интересно...МинЮст это письмо регистрировал :?:
Нормативно-правовые акты в виде ПИСЕМ, телеграмм и телефонных звонков МинЮстом к регистрации не принимаются. :mrgreen:
А значит и нормативно-правовыми актами не являются. :neutral:

_________________
-= Пенсионер - это профессия! =-


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 21:36 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8601
Nickolas писал(а):
Likvidator писал(а):
Интересно...МинЮст это письмо регистрировал :?:
Нормативно-правовые акты в виде ПИСЕМ, телеграмм и телефонных звонков МинЮстом к регистрации не принимаются. :mrgreen:
А значит и нормативно-правовыми актами не являются. :neutral:

А такое...является :?:
N 0242, 24.03.2008
Статі коня. Інструкція з опису відмітин і прикмет коней
Имеет регистрацию МинЮста :mrgreen:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27-11-2008, 22:13 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19-10-2006, 17:34
Сообщения: 3792
Откуда: Харьков
Likvidator писал(а):
А такое...является :?:
N 0242, 24.03.2008
Статі коня. Інструкція з опису відмітин і прикмет коней
Имеет регистрацию МинЮста :mrgreen:
А это, простите, "Наказ Міністерства аграрної політики України",
т.е. Приказ Министерства всё-таки,
а не какое-то там "письмецо в конверте" :razz:

_________________
-= Пенсионер - это профессия! =-


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28-11-2008, 07:54 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8601
Nickolas писал(а):
Likvidator писал(а):
А такое...является :?:
N 0242, 24.03.2008
Статі коня. Інструкція з опису відмітин і прикмет коней
Имеет регистрацию МинЮста :mrgreen:
А это, простите, "Наказ Міністерства аграрної політики України",
т.е. Приказ Министерства всё-таки,
а не какое-то там "письмецо в конверте" :razz:

То есть,"письмецо в конверте"...не является НПА ,и за его исполнение
наступает уголовная ответственность???:?: :shock: :?:
Цитата:
Офіційний документ, який приймається уповноваженим органом держави і встановлює, змінює, припиняє чи конкретизує певну норму права, є нормативно-правовим актом (Юридична енциклопедія: том 4, “Українська енциклопедія”, 2003).

Норма права - це обов’язкове правило фізичної поведінки, яке має загальний характер і встановлюється або санкціонується державою з метою регулювання суспільних відносин та забезпечується відповідними державними гарантіями його реалізації (Юридична енциклопедія: том 4, “Українська енциклопедія”, 2003).

Слід відмітити, що нормативно-правовий акт має такі ознаки:

1) прийнятий уповноваженим органом;

2) містить правові норми загального характеру, встановлює нові права та обов’язки, вносить зміни або скасовує їх;

3) викладений у письмовій формі та має визначені реквізити;

4) приймається з дотриманням певної процедури;

5) доведений до відома населення шляхом офіційного оприлюднення .

Цитата:
типовим, нормальним, загальновизнаним є правило, що нормативно-право-вий акт не має зворотної сили, тобто він не поширюється на відносини, що вини-кли до набуття ним чинності. Відступ від цього правило розглядається як виня--ток, котрий повинен знаходити своє відбиття як в конституції, та і в конкретному нормативно-правовому акті у вигляді спеціального застереження.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB