Список форумов Пенсії та види пенсій Льотні пенсії судді ВС та ГУ ПФУ вигадують схеми обкрадань льотних пенсій

судді ВС та ГУ ПФУ вигадують схеми обкрадань льотних пенсій

Пенсії за выслугою років (нальоту часів) льотчикам та льотному складу; підрахунок стажу, заробітку, пенсії ...
Flyer Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 52

Судді Верховного Суду – адмінсуд у змові з чиновницями ГУ ПФУ розробляють схеми, як обкрадати пенсії працівників льотного складу цивільної авіації (обмежити до 10 мінімальних пенсій), приймають касаційні скарги та відкривають касаційні провадження після спливу терміну на оскарження без будь яких доказів від пенсійників, чому вони вчасно не звертались в суд для отримання судового рішення для оскарження та вчасно не оскаржили в касаційний суд ... - взаємовигідна співпраця: чиновниці УПФ нараховують суддям непомірне «довічне грошове утримання», а ті постановляють замовні судові рішення по обкраданнях, обмеженнях заднім числом пенсій працівникам льотного складу ЦА до 10-ти мінімальних пенсій на користь чиновниць ПФ ... - чиновниці ПФ за «економію» отримують заохочення, на оздоровлення, призначають собі непомірні премії (за інтенсивність праці та економію пенсійного фонду), … зарплатки за 100000 грн. собі нараховують з пенсійних внесків і ні в чому собі не відмовляють. Масово роблять «помилки» і судяться з пенсіонерами, строчать відписки, по кожній судовій справі задіяно 20-30 «фахівців» ГУ ПФУ…. робота кипить …
Судді ж добились перейменування своїх пенсій на «довічне грошове утримання» і на цю назву обмеження на їх довічні виплати не діє. Тут вони про соціальну справедливість не згадують.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1402-19#Text ст. ст. 142-145.
Нарахована ними ж пенсія працівникам льотного складу ЦА для пенсійних чиновниць у змові з суддями ВС є на їхню думку: «порушення принципів рівності й справедливості». «Такий підхід відповідно до пункту 3 частини 1 статті 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» від 06 вересня 2012 року №5207-VI вважається непрямою дискримінацією - ситуація, за якої внаслідок реалізації чи застосування формально нейтральних правових норм, критеріїв оцінки, правил, вимог чи практики для особи та/або групи осіб за їх певними ознаками виникають менш сприятливі умови або становище порівняно з іншими особами та/або групами осіб, крім випадків, коли їх реалізація чи застосування має правомірну, об`єктивно обґрунтовану мету, способи досягнення якої є належними та необхідними».

1. Була правова позиція: «Верховний Суд сформулював позицію щодо перерахунку пенсій за вислугу років працівникам льотно-випробного складу», опублікована на сайті Судової влади України:
https://court.gov.ua/archive/847128/
https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/847122/
Постанова Верховного Суду від 12.11.2019 року у справі № 360/1428/17 – http://reyestr.court.gov.ua/Review/85613267
Суд зазначив: «Зазначені норми введено Законом України від 24 грудня 2015 року № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», згідно з п. 2 Прикінцевих положень цього Закону дія його положень щодо визначення максимального розміру пенсії застосовується до пенсій, які призначаються починаючи з 1 січня 2016 року.
Отже, оскільки позивач отримував пенсію з 2011 року, тобто до 1 січня 2016 року, тому дія положень зазначеного Закону щодо визначення максимального розміру пенсії до нього не застосовується».
Тобто, пенсія працівникам льотного складу ЦА повинна виплачуватись в повному обсязі без обмежень, як нараховано без штучних обмежень заднім числом.


З заробітних плат працівників льотного складу ЦА утримувались внески з заробітної плати в розмірі 5% (з інших – 2%), на фонд оплати праці нараховувався внесок в ПФ – 42% (з інших працівників – 32%).

2. Оскільки правова позиція ВС у справі № 360/1428/17 муляла суддів з пенсійними чиновницями, вони почали вигадувати способи обійти зазначену правову позицію Верховного Суду.
З’явились судові постанови ВС від 24.06.2020 р. - справа № 580/234/19 (судді: Стрелець Т.Г., Берназюк Я.О., Стародуб О.П., Чиркін С.М., Коваленко Н.В., Кравчук В.М., Бучик А.Ю., Єзеров А.А., Желєзний І.В., Рибачук А.І., Стеценко С.Г., Тацій Л.В.), від 10.09.2020 р. - справа № 280/5154/19 (судді: Єзеров А.А., Кравчук В.М., Мороз Л.Л.) та інші.
Для обґрунтування правомірності обмеження (обкрадання) пенсій працівників льотного складу ЦА, ці судді вигадали підстави:
1) найняли «науковців» з права, які зробили свої висновки правомірності обмеження пенсій за вислугу років працівникам льотного складу ЦА: «23 березня та 31 березня 2020 року на адресу Верховного Суду надійшов науковий висновок члена Науково-консультативної ради при Верховному Суді доцента кафедри адміністративного та фінансового права Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидата юридичних наук Ільницького О. В. та Директора НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук Глібко С.В.»;
2) застосували підзаконні акти;
3) відступили від правової позиції – вигадали власні закони: «33. Заслухавши доповідь судді - доповідача, дослідивши матеріали справи та обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши правильність застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права і дотримання ними норм процесуального права, судова палата для розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду дійшла висновку про необхідність відступити від правової позиції, викладеної у постанові Верховного Суду у справі №360/1428/17...». «21. Окремо слід зазначити, що у зазначеному судовому рішенні колегія суддів також дійшла висновку про необхідність відступити від правової позиції, викладеної у постанові Верховного Суду у справі №360/1428/17...». – необхідність порушити Закон та вигадати свій;
4) вільно трактували закони на власний розсуд: «Разом з тим, вказаний вище Закон № 911-VIII за своїм змістом не є основним (спеціальним) законом у сфері пенсійного забезпечення, а виконує функцію допоміжного закону, яким внесено зміни до різних законодавчих актів, в тому числі, введено окреме положення стосовно тимчасового обмеження пенсії з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року розміром 10740 грн. до частини 3 статті 85 Закону України "Про пенсійне забезпечення"»;
5) судді вперто не звертаються у Верховну Раду (до законодавця) та Конституційний Суд України (як це зробили щодо обмеження пенсій військовим, не тим, що тепер воюють), незважаючи на власні суперечливі висновки: «37. Зазначене вище дає підстави стверджувати про наявність правової проблеми щодо визначення порядку здійснення перерахунку пенсій особам, яким пенсія призначена до набрання чинності Закону № 3668, що ввів обмеження пенсій максимальним розміром до низки спеціальних законів з питань пенсійного забезпечення громадян». Конституційний Суд України ухвалив рішення 12 жовтня 2022 року, де визначив, що максимальна пенсія для військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань не може бути обмежена 10 прожитковими мінімумами для осіб, які втратили працездатність.
6) щодо обмеження пенсій працівників льотного складу ЦА судді ВС вигадали підставу: «Зазначені положення Закону № 3668-VI та частини третьої статті 85 Закону України «Про пенсійне забезпечення» неконституційними не визнавалися, є чинними, а тому обов`язкові для застосування». В той же час ці корумповані судді уникають можливості звернення в Конституційний Суд вирішити проблему з пенсіями працівників льотного складу ЦА, а вигадують власні «закони» та «відступають» від норм права.

3. Cудді ВС на замовлення чиновниць ГУ ПФУ трактують нормами КАСУ на власний розсуд. Один з епізодів: - справа №380/12268/20.
1) судді Верховного Суду Шарапа В.М., Єзеров А.А., Чиркін С.М., Берназюк Я.О. за власною ініціативою у змові з посадовими особами Пенсійного фонду вигадують схеми обкрадання пенсій працівників льотного складу ЦА, щоб підвищити неадекватні заробітні плати чиновницям Пенсійного Фонду з преміями, заохоченнями, на оздоровлення, тощо, - їх заробітні плати перевищують 100000 грн., вони ще бажають підзаробити на премії, заохочення, оздоровлення шляхом обкрадання та обмеження пенсійних виплат працівників льотного складу ЦА, - заробітна плата злодіїв з пенсійних внесків перевищує заробітну плату військових у війні з кацапами на передовій. Як вбачається, чиновниці ПФ віддячують суддям надмірними довічними грошовими утриманнями суддів, - судді для себе змінили назву, щоб ці виплати не підлягали обмеженням;
2) соціальна справедливість тут до уваги не береться;
3) взаємодопомога: судді пенсійним чиновницям дають заробити на працівниках льотного складу ЦА, - ті з вдячністю нараховують по максимуму «довічне грошове утримання» суддів.
4) змовники з ГУ ПФУ вважають, що підлягає обмеженню пенсія льотного складу ЦФ, зароблена чесною працею в особливо важких та шкідливих умовах. З заробітної плати працівника льотного складу (пілота) ЦА відраховувались підвищені пенсійні внески на майбутню пенсію;
5) судді шляхом брехні та підтасовок йдуть до мети, а саме: змовились підтягнули посадовцям ПФ термін на касаційне оскарження без будь яких доказів поважності причин пропущення строку скаржником та обмежили пенсію пілота ЦА до винесення судового рішення, а саме:
- повне судове рішення було складено апеляційним судом 14.03.2022 р.;
- супровідний лист був направлений на офіційну електронну адресу post@lv.pfu.gov.ua з копією постанови апеляційного суду 15.03.2022 р. № 01-17/15425/22;
- процесуальний строк на подання касаційної скарги сплив 15.04.2022 р.;
- скаржник забажав отримати паперову постанову апеляційного суду лише 02.05.2022 р. – лише через 51 день після оприлюднення судового рішення та надсилання його на офіційну електронну пошту ГУ ПФУ, раніше вони в суд не звертались для отримання паперової копії постанови апеляційного суду від 03.03.2022 р., жодних доказів вчасних звернень не надали - опам'ятались лише в травні;
- касаційна скарга зареєстрована у Верховному Суді лише 06.06.2022 р. – через 35 днів після отримання паперового судового рішення скаржником та через 53 дні після спливу строку на касаційне оскарження;
- клопотання про поновлення процесуального строку, яке зареєстроване у Верховному Суді 24.06.2022р. - через 101 день після оприлюднення судового рішення та надсилання на офіційну електронну адресу скаржника. Це є факт відсутності (порушення) правової системи в державі;
- відкриття касаційного провадження корумпованими суддями з порушенням термінів на оскарження – через більш, як 3,5 місяці – після винесення апеляційним судом судового рішення, - це замовні корупційні дії зазначених суддів з чиновниками УПФ та відсутність правосуддя в Україні;
6) ГУ ПФУ в касаційній скарзі не згадує, що вони рішення отримали на офіційну електронну адресу та в матеріалах справи немає жодних доказів, чому вони вчасно не отримали паперову копію судового рішення (воно їм не було потрібне) – вчасно не звернулися в апеляційний суд з заявами для отримання копій судового рішення, - в матеріалах справи їх немає.
7) жодних поважних причин та доказів перешкод чиновниками УПФ не наведено.
Посадові особи скаржника голослівно брешуть та вигадують, що в них були перешкоди вчасно отримати судове рішення (війна в країні, щось там не працювало, тощо), не надали доказів жодних важливих причин пропущення процесуального строку. Іншій стороні по справі ніщо не завадило отримати вчасно судове рішення.
Отримати вчасно судове рішення скаржнику ніхто не заважав, але він цього не зробив, не забажав вчасно звернутися в апеляційний суд та вчасно отримати паперову копію судового рішення для оскарження, якщо вона йому була потрібна
Згідно ст. 329 КАСУ касаційна скарга на судове рішення подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення, але, як вбачається, ця норма діє для чесних суддів, а не для цих.
За змістом статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" кожен має право на доступ до судових рішень у порядку, визначеному цим Законом. Усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі.
Пояснення скаржника в касаційний суд, що вони невчасно отримали судове рішення, «збій системи», тощо, - це їх брехня та фальсифікація доказів, вигадування причин пропущення строку на оскарження. В них були всі можливості вчасно отримати судове рішення апеляційного суду, але скаржник не забажав це зробити;
8 ) в ухвалі від 15.06.2022 р. ці судді пишуть, що «касаційну скаргу скаржником направлено поштовим зв`язком до Верховного Суду 02.06.2022 р., тобто з пропуском строку на касаційне оскарження», - судді в ухвалі написали: « … надати докази на обґрунтування причин пропуску строку касаційного оскарження».
А вже в ухвалі від 02.08.2022р. про відкриття касаційного провадження – через більш, як 3,5 місяці після спливу терміну на касаційне оскарження судового рішення, винесеного апеляційним судом судді брехали: «Скаржником виконано вимоги зазначеної вище ухвали». Скаржник зазначив, що копію постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 03.03.2022 (повний текст якої, складено 14.03.2022), на його заяву ним отримано особисто у приміщенні суду 02.05.2022 р., на підтвердження чого надав відповідні докази». Це відверта брехня, бо жодних доказів скаржника поважності пропущення процесуального строку на касаційне оскарження в справі немає, немає копій заяв, коли скаржник вчасно звертався в апеляційний суд для отримання паперової копії судового рішення апеляційного суду, але судді брешуть: «З огляду на викладене, Верховний Суд дійшов висновку про поважність причин пропуску строку на касаційне оскарження та наявність підстав для його поновлення», Перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Верховним Судом та відкриття касаційного провадження відсутні».
В справі докази «поважних причин пропуску строку касаційного оскарження» - відсутні, лише голослівна брехня скаржника. Немає доказів, коли чиновники УПФ звертались з заявою в апеляційний суд для отримання паперової копії постанови та чи суд їм відмовляв.
Тобто, зазначеними суддями була здійснена замовна підтасовка підстав для відкриття касаційного провадження на голослівній брехні скаржника щодо неможливості вчасно отримати судове рішення апеляційного суду.
Цими суддями ігноровані правові позиції судів, які в аналогічних випадках відмовляли в прийнятті касаційних скарг з пропущенням процесуального строку без поважних причин і доказів (наприклад: справа № 560/1174/22 від 11.08.2022 р.);
9) цим суддям був заявлений відвід. В відмовній ухвалі від 05.08.2022 р. суддя Берназюк Я.О. написав (збрехав): «підстав, визначених статтею 36 чи статтею 37 КАС України, які б свідчили про особисту упередженість судді або його необ'єктивність під час розгляду справи позивач у своїй заяві не вказав, а Верховний Суд під час розгляду відповідної заяви таких підстав також не встановив». Тобто, процесуальний строк для подачі касаційної скарги для цих суддів – пустий звук, вони відкрили касаційне провадження лише на голослівній брехні чиновників УПФ та власної брехні. Відсутність поважних підстав та доказів для поновлення процесуального строку скаржника - цей заангажований суддя не вбачив, що вказує на змову суддів зі скаржником та маніпулювання вимогами Закону.
10) 29.09.2022 р. суддя В.М. Шарапа ухвалив «Зупинити виконання постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 03.03.2022 у справі №380/12268/20 … - до закінчення її перегляду у касаційному порядку» - узаконив обкрадання чесно заробленої пенсії працівника льотного складу, пілота Цивільної Авіації.
11) зазначені судді судові рішення приймають хаотично, наприклад, суддя Чиркін С.М. 28.04.2020р. - справа №620/2937/19 та 18.05.2022р. – справа №380/12337/20, суддя Єзеров А.А. - справа №420/7560/19 підписали законні та справедливі ухвали, а в даному випадку не дотримуються Закону, правових висновків Верховного Суду та інших судів в аналогічних (тотожних) правовідносинах, підтягнули чиновницям ПФ процесуальний строк на оскарження та відкрили касаційне провадження без будь яких поважних причин пропуску процесуального строку, лише на підставі голослівної брехні скаржника.

4. З метою забезпечення єдності та сталості судової практики було клопотання, щоб справу передали на розгляд до Великої Палати Верховного Суду – відмова.

5. Для кого написано в КАСУ про процесуальні строки?
Стаття 6. Верховенство права.
1. Суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Стаття 329. Строк на касаційне оскарження.
1. Касаційна скарга на судове рішення подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
2. Учасник справи, якому повне судове рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, якщо касаційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому такого судового рішення.
3. Строк на подання касаційної скарги також може бути поновлений у разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною п’ятою статті 333 цього Кодексу.
Велика Палата Верховного Суду штампує правові позиції (Постанова Великої Палати Верховного Суду від 19.01.2023 у справі № 140/1770/19) «Щодо поважності причин пропуску строку звернення до суду», які судді того ж суду мали до дупи, коли є заказуха. https://reyestr.court.gov.ua/Review/108960090

6. Це свідчить, що в Верховному Суді відсутня єдина практика застосування норм права у подібних (тотожних) правовідносинах. Судді частину рішень приймають не по закону та правових висновків Верховного суду, а залежно від кон’юнктури – як хто попросить. Присутня корупційна складова при прийнятті судових рішень. Одні й ті ж судді приймають абсолютно протилежні судові рішення, деякі з посиланням на неіснуючі норми законодавства.

7. Судді демонструють, що судові рішення стають головним корупційним інструментом.
Українське вибіркове правосуддя перетворюється на закрите акціонерне товариство по договорняках.

Взаємодопомога, судді дають пенсійникам заробити на обмеженнях пенсій працівників льотного складу ЦА, ті ж нараховують суддям «довічне грошове утримання» по максимуму.

8. Заробітні плати чиновниць ГУ ПФ України, типу – соціальна справедливість, ... на передовій менше платять ... хтось воює, а ці жирують на наших пенсіях і ніякого за ними контролю ...
https://ibb.co/C7wvqhc
https://ibb.co/zQtZ8Cc
https://ibb.co/BN3WhW9
https://ibb.co/CBbZsgK
https://ibb.co/Dg9T9wW
https://ibb.co/PDkqRvr
https://ibb.co/HHQkdwK
https://ibb.co/By2BN5Q
https://ibb.co/74qChYv

Пенсійний фонд регулярно робить помилки при нарахуванні та перерахунках пенсій, причому не на користь пенсіонерів
https://zn.ua/ukr/WORLD/pensijnij-fond-rehuljarno-robit-pomilki-pri-narakhuvanni-ta-pererakhunkakh-pensij-prichomu-ne-na-korist-pensioneriv-jurist.html
Майже 95 тисяч на місяць: ПФУ приголомшив даними про пенсії депутатів, прокурорів та суддів
https://hvylya.net/uk/news/269362-pochti-95-tysyach-v-mesyac-pfu-osharashil-dannymi-o-pensiyah-deputatov-prokurorov-i-sudey
"Мертві душі" відбирають в України по 50-100 млрд. гривень на рік
https://news.finance.ua/ua/news/-/482060/mertvi-dushi-vidbyrayut-u-ukrayiny-po-50-100-mlrd-gryven-na-rik-fedorov?fbclid=IwAR1a_EHKLScxjqcAuNaXGEiPf3ahwuiQiWbUAyTknFMpS0u-hrQ5heFJoq0
Последний раз редактировалось Flyer 05-04-2023, 23:51, всего редактировалось 9 раз(а).

Flyer Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 52

Хто нас судить?

Нечесні, недоброчесні судді Верховного Суду Шарапа В.М., Єзеров А.А., Чиркін С.М. у змові з чиновницями ГУ ПФУ вигадують схеми, як обкрадати пенсії працівників льотного складу цивільної авіації.


Ці судді ВС отримали негативні висновки Громадської ради доброчесності, попадались на брехні та корупції – самі злодії та моральні уроди, але беруться судити чесних людей, чим підривають довіру до судової влади та справедливий суд.
https://apravda.com/content/konkurs-do- ... eremozhciv
Чиркін Сергій Миколайович призначений в судді ВС всупереч висновкам Громадської ради доброчесності (ГРД).
П’ятьох конкурсантів із висновками ГРД про невідповідність критеріям професійної етики й доброчесності ВККС пропустила до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного: 22.Чиркін Сергій Миколайович.
--
https://apravda.com/content/konkurs-do-verhovnogo-sudu-16-figurantiv-spisku-nedobrochesnih-popali-v-perelik-peremozhciv
Конкурс до Верховного Суду: 16 фігурантів списку недоброчесних попали в перелік переможців: 4.Єзеров Альберт Анатолійович
https://www.slovoidilo.ua/2021/09/27/novyna/pravo/suddya-vsu-yezerov-zabuv-vnesty-deklaracziyu-kvartyru-zemlyu-miljonni-borhy-nazk
Суддя Верховного суду Єзеров не вніс в декларацію квартиру, землю і мільйонні фінзобов'язання ‒ НАЗК.
--
https://blogs.pravda.com.ua/authors/tshevchenko/58ff0aac36c0e/
Шарапа Василь Миколайович - Антирейтинг Руху ЧЕСНО - хотів висунути свою кандидатуру до складу ВРП для обрання з'їздом суддів України.

Ці аморальні нечесні судді демонструють, що їх судові рішення стають головним корупційним інструментом.
Українське вибіркове правосуддя перетворюється на закрите акціонерне товариство по договорняках.

Пілоти, штурмани інженери бортові, бортпровідники … заробили пенсію (грошове забезпечення) чесною працею на особливо важких та шкідливих умовах роботи, сплачували підвищені податки та соціальні внески, але пенсійні злодії занадились красти їх пенсію.

Щодо військових пенсіонерів, є рішення Конституційного Суду України, що обмеження їх пенсій є неконституційним.
https://armyinform.com.ua/2022/10/13/konstytuczijnyj-sud-ukrayiny-zahystyv-pravo-vijskovyh-na-gidni-pensiyi/
https://ccu.gov.ua/sites/default/files/docs/7-rii2022_0.pdf

Пора б і працівникам льотного складу ЦА звернутись в Конституційний суд, бо симбіоз нечесних суддів з пенсійними чиновниками і надалі будуть вигадувати схеми, як обкрадати нашу пенсію.

Flyer Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 52

Пенсійні чиновниці з недоброчесними суддями крадуть кошти з пенсійного фонду, більше всього обкрадають пенсії працівників льотного складу цивільної авіації (справа №380/12268/20: судді Шарапа В.М., Єзеров А.А., Чиркін С.М., Берназюк Я.О. - прийняли касаційну скаргу пенсійників через 1.5 місяця після спливу терміну на оскарження без доказів поважності пропуску строку, ... справа № 580/234/19: судді: Стрелець Т.Г., Берназюк Я.О., Стародуб О.П., Чиркін С.М., Коваленко Н.В., Кравчук В.М., Бучик А.Ю., Єзеров А.А., Желєзний І.В., Рибачук А.І., Стеценко С.Г., Тацій Л.В., справа № 280/5154/19: судді: Єзеров А.А., Кравчук В.М., Мороз Л.Л.) - відступили покидьки від правових позицій судів, вигадали власні закони ... створено угрупування брехунів, фальсифікаторів та відпиcчиків по розкрадання пенсійних внесків - на зарплатки суддям 200-300 тис. грн., 50% - на пенсію, яку вони собі перейменували на "щомісячне довічне грошове утримання ", щоб закон про обмеження пенсій до 10-ти мінімальних не діяв (а воїнам на передовій обмежують виплати) ... - зарплатки чиновниць пенсійниць з пенс. фонду: 100-160 тис. грн., всяких премійок собі навигадували більше 1000% від окладів пенсійних злодійок - 10-14 тис. грн. ... судді конст. суду з верховним вибірково приймають рішення про відміну обмежень у виплатах розміру пенсій для себе та вибірковим категоріям … нагаласувала бидлота ЗЕневігласів по-приколу, от і маємо ... і не подавляться ж ... пенсійний фонд наповнюють злидні, а пасуться там покидьки біля корита ...
--
ця аморальна нечесна, недоброчесна суддівська гидота демонструє, що її судові рішення стають головним корупційним інструментом - українське вибіркове правосуддя перетворюється на закрите акціонерне товариство по договорняках ...
суддівські жлоби верховного суду подали в суд та конституційний суд і подільники їм перейменували слово "пенсія" на " щомісячне довічне грошове утримання" ... тепер які не наповнюють пенсійний фонд, з нього отримують найжирніший кусок ... на них не діють обмеження пенсій щодо 10-ти мін. пенсій ...
подільники конституційного суду вибірково знімаєють обмеження потрібним чиновникам, суддям, пґокурворам, воякам, які розкрадали армію (тим, що воюють - урізають зарплати) ...
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v003p710-13#Text
https://ibb.co/2YzCx1r

суддівським брехунам і злодіям пора б зменшити зарплатку (до 10-ти мін. зарплат) і пенсії (до 10-ти мін. пенсій) - "щомісячне довічне грошове утримання" - бо крадуть і далі ... штучно з брехливої гидоти створили еліту ... за рахунок обкрадання злиднів пенсіонерів інших категорій ...

Flyer Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 52

зробили суддівським брехливим виродкам космічні пенсійки за 200000 грн. за рахунок обкрадання пенсій злиднів та працівників льотного складу ЦА, ... тепер придумали ці захмарні пенсійки передавати у спадок їх виродкам, коли здохнуть ... конкретно присмоктались до корита ... https://zib.com.ua/ua/157337-pensiyu_chlenam_simi_pomerlogo_suddi_obchislyuvatimut_iz_dov.html?fbclid=IwAR1hVPljtDaWPeLd8IhtAZmek_oDR6FeIzZ3DxjDbs_QghKuLsoDBbk1G3Q

Flyer Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 52

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 жовтня 2021 року справа №340/1104/21
https://reyestr.court.gov.ua/Review/100674780
апеляційний суд вирішив звернутись в Верховний Суд, щоб ті зробили конституційне подання ...
через більше 2-х років проблему розглянули на Пленумі ВС ... питання №4 ... дивитись з 1.26.00 https://www.youtube.com/watch?v=GTOLZC1jPwk
подали те подання в КСУ 11.12.2023р.: "щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини першої статті 2 Закону України від 08 липня 2011 року № 3668-VI „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ в частині поширення її дії на Закон України від 05 листопада 1991 року № 1788-XII „Про пенсійне забезпечення“ та частини третьої статті 85 Закону України від 05 листопада 1991 року № 1788-XII „Про пенсійне забезпечення“ в редакції Закону України від 08 липня 2011 року № 3668-VI „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“
https://ccu.gov.ua/sites/default/files/4_387_2023_0.pdf https://ccu.gov.ua/novyna/konstytuciyni-podannya
будемо чекати, що порішає КСУ, бо ті судді поки що займались лише шкурними питаннями - зняли обмеження розміру пенсій для суддів (перейменували слово "пенсія" в "довічне грошове утримання", щоб не діяли обмеження розміру виплат пенсій, воякам (які обкрадали армію), прокурорам ...
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v003p710-13#Text
зробили суддям пенсійки за 200000 грн. за рахунок обкрадання пенсій злиднів, тепер ці пенсійки хочуть передавати у спадок та двомісячна допомога на мармурні гроби ... конкретно присмоктались до корита ... https://zib.com.ua/ua/157337-pensiyu_chlenam_simi_pomerlogo_suddi_obchislyuvatimut_iz_dov.html?fbclid=IwAR1hVPljtDaWPeLd8IhtAZmek_oDR6FeIzZ3DxjDbs_QghKuLsoDBbk1G3Q


Вернуться в Льотні пенсії