Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
В частном секторе при наличии колонки где-то 3.6куба на чела.В приват 24 покажет все оплаты,я в курсе. Но тебе решать с Ощадом по любому нужно. В приват24 расписано всё без учёта льгот. Собираешься по полной платить???
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Ні, вже лічильник ставлю. Вхідний колодець сьогодні переробив напряму в хату, тільки кран залишився. Колонку водяну на вулиці зняв. Лічильник новий лежав 10 років, в упаковці і по нулям. Віддав в метрологію, перевірили видали акт.це поводі. До речі, сказали норма 6.6 куба на людину. З ощадом що вирішувати? Зареєструвався, кабінет бучу, бачу куди пішли біля 200 грн. (Електрика,вода,сміття) З газом думаю наладиться. По нормі монетизують
PS. В водоканалі задав питання, як раніше , до монетизації компенсувалося і яка була норма? сказали, що ІВ компенсували всі 12 м.куб . Яка норма була - так ніхто не сказав.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Странно по нормам воды у вас?! При наличии счётчика около 7 кубов на двоих у нас!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Странно по нормам воды у вас?! При наличии счётчика около 7 кубов на двоих у нас!

Водоканал за рахунок тих, в кого нема лічильника , покривав всі тисячі куб.м води , яка втекла на проривах старих труб. Я раніше навіть не знав, скільки кубів списували і скільки вони коштували. Тепер знаю . Не розумію правда ,як вони умудрилися отримувати 100% оплату від держави (в моєму випадку) , адже компенсували по соціальній нормі начебто, а не скільки нарисують. Бо я ніколи ні копійки за воду не доплачував

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Это же хорошо,что не платил.Социальная норма и у нас тоже 6.3(6.2),но субсидиантам и льготной категории гос-во определило и оплачивает только 3.6. Но опять же это в моём случае!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
Странно по нормам воды у вас?! При наличии счётчика около 7 кубов на двоих у нас!

Норма - 7,2 куба на двоих.
До этого было 8 кубов.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Dobruy den. Pilga 1059.42 ne pokryla Inshi Poslugi Dani vidsutni Detali v kabineti
Оце така СМС, дзвінки з облгазу... І це при тому, що грошей достатньо і повинно залишитися біля 600 грн :mrgreen:

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Dobruy den. Pilga 1059.42 ne pokryla Inshi Poslugi Dani vidsutni Detali v kabineti
Оце така СМС, дзвінки з облгазу... І це при тому, що грошей достатньо і повинно залишитися біля 600 грн :mrgreen:

Только что и мне такая беда пришла... Так у меня по данным кабинета Ощада штука гривень по зеленому :mrgreen:
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
Dobruy den. Pilga 1059.42 ne pokryla Inshi Poslugi Dani vidsutni Detali v kabineti
Оце така СМС, дзвінки з облгазу... І це при тому, що грошей достатньо і повинно залишитися біля 600 грн :mrgreen:

Только что и мне такая беда пришла... Так у меня по данным кабинета Ощада штука гривень по зеленому :mrgreen:

А точно всі поставщики взяли оплату? Облгаз в мене так і не зняв.... Рахунок віртуальний, то і гроші віртуальні :mrgreen: Знайомий писав заяву, заплатив по рахунках а йому не зарахували, сказали колись перерахують

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
А точно всі поставщики взяли оплату? Облгаз в мене так і не зняв.

Так, в таблиці все написано.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
А точно всі поставщики взяли оплату? Облгаз в мене так і не зняв.

Так, в таблиці все написано.

Тоді сам факт відправки подібної СМС суперечить здоровому глузду. Скоріше всього стандартна заготовка на випадок недостачі грошей, в майбутньому буде вписана сума недостачі до сплати. А СМС про те, що вклався в пільгу не передбачили ...

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Мне тоже СМС пришла, зашёл в кабинет пользователя, а они всю сумму заплатили за газ(рекомендованный платёж), теперь там переплата около 160 гр. Разница между поступлением и оплатой 3,33 гривен, может это Ощадбанк за услуги или СМС берёт. Я коммунальные платежи веду через ПриватБанк, там за услуги не берут ничего.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
МАН писал(а):
Мне тоже СМС пришла, зашёл в кабинет пользователя, а они всю сумму заплатили за газ(рекомендованный платёж), теперь там переплата около 160 гр. Разница между поступлением и оплатой 3,33 гривен, может это Ощадбанк за услуги или СМС берёт. Я коммунальные платежи веду через ПриватБанк, там за услуги не берут ничего.

То може я і правильно зробив , що заплатив через Приват24 своїми коштами 186 грн....Мені от цікаво: рекомендований платіж перевищує пільгу по газу за жовтень (141 м.куб *6.8= 958 грн) . І як вони можуть зняти всі кошти? Це що, пофіг пільга саме по газу за жовтень? Виділили по нормі, то заберуть увесь залишок? Добре, а що буде в листопаді? Там норма на газ в два рази більша буде. За жовтень вже забрали в рахунок листопада по 21 число передплатою. Знов за 10 днів листопада і рекомендований до 21 грудня? Весела фірма цей облгаз :mrgreen: Таке відчуття, що аж пищать виставити додатковий рахунок , щоб стягти рекомендований платіж живими грошима з пільговика . До речі, взяли також більше за світло , а за воду вообще 2 пільгові норми .. Всі хочуть Різдво зустріти мабуть. З грошима, преміями, корпоративним і т.д
Р.З. перевірив- поки-що залишок без змін, облгаз в списку поставщиків є, в отримувачах нема

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Ощадбанк перечисляет средства не по пропорциональному принципу (когда за каждую услугу проводился расчет в равных процентах от суммы льготы), а по приоритетному принципу - когда сначала проводится оплата за тепло, газ, электроэнергию и т. д.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
1. Послуга з централізованого водопостачання (послуга з централізованого постачання холодної води)
Пріоритет- 1
Сума до сплати 130.48
Підтверджено
2.Послуга з постачання та розподілу електричної енергії (послуга з електропостачання)
Пріоритет-2
Сума до сплати-45.00
Нараховано-38.70-
Підтверджено
3. Послуга з поводження з побутовими відходами (послуга з вивезення побутових відходів) Пріоритет- 3
Нараховано 19.64

Оце такі пріоритети.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Монетизация-2.0
Как льготникам вырвать свои деньги у государства.



https://m.glavcom.ua/ru/articles/moneti ... 42900.html
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Нараховано УПСЗН (грн.)
Профінансовано Мінсоцполітики (грн.)
Зараховано на обліковий запис (грн.)
10/2019 879.93 879.93 879.93






Статус списання
Послуга з постачання та розподілу природного газу (послуга з газопостачання) 1 1 130.31 1 130.31 873.81 Підтверджено
Послуга з централізованого водопостачання (послуга з централізованого постачання холодної води) 2 118.20 0.00 0 Підтверджено
Послуга з централізованого водовідведення (послуга з водовідведення) 3 101.28 469.80 0 Підтверджено
Послуга з постачання та розподілу електричної енергії (послуга з електропостачання) 4 306.72 306.72 0 Підтверджено

Дата відправки: 27/11/19 13:05:02
Текст СМС: Pilga 879.93 ne pokryla Electryka 306.72 Gaz 256.50 H_Voda 469.80 Detali v kabinet Вот такая у меня картина. Почему-то все деньги оплатили за газ, хотя за газ нужно было оплатить 650грн, а они хотят оплатить полную сумму без учёта льготы. И где делись 6,12грн? Суммы за воду и электро. не соответствуют тем суммам, что стоят в личном кабинете т.е. долгам. Сумма 879.93грн перечислена правильно, но распределена не верно.

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Зашёл в личный кабинет по газу, долга уже нет, но появилась переплата 248.02грн которая погасила бы мне долг за воду и электро. Теперь надо будет мне оплатить долг за воду и электро. за счёт переплаты за газ. Не дают они нам скучать, подбрасывают нам головоломки и ребусы, чтобы у нас не было застоя в голове.

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
:nono: Зашёл в личный кабинет по газу, долга уже нет, но появилась переплата 248.02грн которая погасила бы мне долг за воду и электро. Теперь надо будет мне оплатить долг за воду и электро. за счёт переплаты за газ. Не дают они нам скучать, подбрасывают нам головоломки и ребусы, чтобы у нас не было застоя в голове.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
ЧАЭС BORIS писал(а):
:nono: Зашёл в личный кабинет по газу, долга уже нет, но появилась переплата 248.02грн которая погасила бы мне долг за воду и электро. Теперь надо будет мне оплатить долг за воду и электро. за счёт переплаты за газ. Не дают они нам скучать, подбрасывают нам головоломки и ребусы, чтобы у нас не было застоя в голове.

Ну це повний Піпець. Я дзвонив в Ощадбанк, на гарячу. Каже він не бачить, куди ,як і скільки йде, бачить тільки залишок. Хто і як перераховує гроші? Якщо в мене за жовтень по пільзі 140 кубів газу, не випалений, по квитанції 186 грн платити (без обов'язкового платежу ) а облгаз дзвонить і СМС присилає, що недостатньо коштів на рахунку при залишку 860 ... це кіно. Облгази Фірташа наче, щоб не збіднів ...

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
ЧАЭС BORIS писал(а):
Суммы за воду и электро. не соответствуют тем суммам, что стоят в личном кабинете т.е. долгам. Сумма 879.93грн перечислена правильно, но распределена не верно.

Енергозбут приплюсував кіловати як рекомендований платіж скоріше всього. Вода в мене без лічильника намалювали два тарифи.
P.S. оце розбирався, звідки випливла більша сума за електрику. І що ви думаєте? Взяли і тупо добавили мою ПЕРЕПЛАТУ до суми на оплату і зняли з ощада . Вообще нормально :mrgreen:

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Глянул сейчас в свой кабинет - все чётко.
Перечислено на счёт 1473, Ощад проплатил все правильно, в остатке на счету 1200 грн.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Глянул сейчас в свой кабинет - все чётко.
Перечислено на счёт 1473, Ощад проплатил все правильно, в остатке на счету 1200 грн.

За газ хоч і малувато в тебе , але цікаво, рекомендований платіж виставлений? І проплата за газ строго по лічильнику?

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
За газ хоч і малувато в тебе , але цікаво, рекомендований платіж виставлений? І проплата за газ строго по лічильнику?

Не, такого нет.
Счетчика нет - одна печка.
Сумма льготы - 65,50 - 10,8 куб.м
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Бля,спокойно не дожить! Сколько нервов уходит на все их закидоны. По газу вот только забил данные и вижу пишут на сайте по газу задолженность 1053 гр. Без всяких рекомендованных платежей. У меня только по свету выскакивает рекомендованная, утсзн отправляет на ощад только по факту потребления. Во всяком случае пока так! Мне вот СМС ещё не приходила с Ощада,ху знает она должна быть или нет.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців