Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Олдыш участник

Сообщения: 397
Borzow писал(а):
Должны же выплатить,пока не собираюсь оплачивать с пенсионных!

Ощад (коли я був по безналу ) проводив операцію до 20 числа включно. Так що ще законний тиждень є. Отримала Черкаська- отримають і інші. Або всім- або нікому. Це пільга в разі затримки виплати не думаю що будуть якісь санкції при оплаті після 20 чисел. Раз платив 25 - нічого, без питаннь і пені

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Borzow писал(а):
Должны же выплатить,пока не собираюсь оплачивать с пенсионных!

Сегодня зашли за ЖКХ,вчера поступили за питание!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Тоже зашли.
Смерть рашистским оккупантам!

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Зайшли тільки що, сума трошки менша.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Интересная ситуация - зашла финансовая помощь от Министерства Социальной Политики(ПриватБанк), сумма - 2298,78 грн., при этом банк снял 11,49 грн. (0,5%) комиссии с этой суммы.
И платеж обозначен как ДОХОД. Раньше этот платеж назывался - ЦЕЛЕВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ. Какой-то странный платеж, государственный банк содрал с государства проценты за перевод )))
Moderator

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
dog-fox писал(а):
Интересная ситуация - зашла финансовая помощь от Министерства Социальной Политики(ПриватБанк), сумма - 2298,78 грн., при этом банк снял 11,49 грн. (0,5%) комиссии с этой суммы.
И платеж обозначен как ДОХОД. Раньше этот платеж назывался - ЦЕЛЕВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ. Какой-то странный платеж, государственный банк содрал с государства проценты за перевод )))

Схоже це у всіх так.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Да, и у меня комиссия 12,56.
Обозначен, как доход, безналичное зачисление, финансування соц.допомоги від МСП.
Смерть рашистским оккупантам!

Олдыш участник

Сообщения: 397
dog-fox писал(а):
Интересная ситуация - ,....государственный банк содрал с государства проценты за перевод )))

А ще ви свої кошти доплатите за 2 м³ газу , які знято за переказ. Кому? Я Фірташу мабуть. Чи чий там обл.газ.
А вообще це така дрібниця...
P.S.Зайшов глянув. Копійка в копійку ,лютий, березень квітень , без комісій. Платник- УПСЗН, Призначення виплати як і раніше- пільги,субсидії . Нове оце:згідно постанови кабмін № 215 від 7.03.2022р.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Олдыш писал(а):
Нове оце:згідно постанови кабмін № 215 від 7.03.2022р.

Я так понимаю, что согласно этой постанове, теперь все выплаты идут через ОщадБанк, т.е. ПФУ, УТиСЗН перечисляют деньги на ОщадБанк, а он переводит деньги ИЛИ на счета(карты) своим клиентам ИЛИ на счета клиентов в ДРУГИХ банках, а те банки уже взымают комиссию с таких переводов.
Moderator

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
У меня тоже снимают %. Соцзащита перечисляет ощаду одну сумму, а те поставщикам услуг перечисляют где-то на 15-18 грн меньше.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
ЧАЭС BORIS писал(а):
У меня тоже снимают %. Соцзащита перечисляет ощаду одну сумму, а те поставщикам услуг перечисляют где-то на 15-18 грн меньше.

У вас монетизация безналичная?
Moderator

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
У вас монетизация безналичная?
Да.

Олдыш участник

Сообщения: 397
ЧАЭС BORIS писал(а):
У меня тоже снимают %. Соцзащита перечисляет ощаду одну сумму, а те поставщикам услуг перечисляют где-то на 15-18 грн меньше.

СМС повідомлення в ощаді не по тарифу оператора. Були наче по 7 грн.шт. Зараз не знаю

Олдыш участник

Сообщения: 397
dog-fox писал(а):
Олдыш писал(а):
Нове оце:згідно постанови кабмін № 215 від 7.03.2022р.

Я так понимаю, что согласно этой постанове, теперь все выплаты идут через ОщадБанк, т.е. ПФУ, УТСиЗН перечисляют деньги на ОщадБанк, а он переводит деньги ИЛИ на счета(карты) своим клиентам ИЛИ на счета клиентов в ДРУГИХ банках, а те банки уже взымают комиссию с таких переводов.

Отримую і отримував в Ощаді. Небуло і останній місяць теж нема комісії.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Олдыш писал(а):
Отримую і отримував в Ощаді. Небуло і останній місяць теж нема комісії.

В Ощаді комісії нема, тому що він кошти отримує від держави першим.
Moderator

Олдыш участник

Сообщения: 397
Я так зрозумів, в Бориса теж рахунок в Ощаді. І знято комісію

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Я так зрозумів, в Бориса теж рахунок в Ощаді. І знято комісію.

На сайте Ощада в личном кабинете одна сумма, а на перечислении поставщикам (обл.газу) меньшая сумма. У меня вся сумма уходит на оплату газа с моей доплатой.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
ЧАЭС BORIS писал(а):
Я так зрозумів, в Бориса теж рахунок в Ощаді. І знято комісію.

На сайте Ощада в личном кабинете одна сумма, а на перечислении поставщикам (обл.газу) меньшая сумма. У меня вся сумма уходит на оплату газа с моей доплатой.

Видно расчетный счёт поставщика газа не в Ощаде, поэтому ТОТ банк и снимает комиссию.
Moderator

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
На 27 апреля, в Черкассах компенсация 0. Практически все положенные выплаты отсутствовали.

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
Сьогодні був місцевому райвиконкомі що до виплат за харчування та чому нема монетизації за ЖКП. Як повідомили мені, то монетизацію скасували і цю функцію у них забрали. Дали телефон гарячої лінії Мін.соц.політики (044) 289-70-60, але дозвонитись туди я так і не зміг. Як тепер платити комуналку відповіді немає. В результаті за квітень тепер є заборгованість, бо чекав до останього, але марно.
Також утворилась заборгованість мені щодо компенації за харчування, бо спеціаліст не подав вчасно мої документи і пішов у відпустку. В результаті вони оформили звернення тільки у квітні. Те що вони не працювали у перші три тижні, а потім не було прийому бо не було кому його вести, і що це не з моєї вини для них не аргумент. Крім того, діюче законодавство говорить що при первинному зверненні, виплати назначаються з моменту звернення, а при зміні статусу - з моменту настання такого права. Вони не враховують законні норми а діють так як їм заманеться або як каже керівництво. Коли у кабінет зайшла їх керівник, вони затребували у мене копію протоколу засідання комісії департаменту соцполітики. На що я відповів їм що це не мої проблеми а їх прямі функції беспосередньо контактувати та требувати необхідні документи.
Отже цирк у Черкасах продовжується.
І ще сказали що виплат на 7 травня до дня перемоги також не буде.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
dog-fox писал(а):
Интересная ситуация - зашла финансовая помощь от Министерства Социальной Политики(ПриватБанк), сумма - 2298,78 грн., при этом банк снял 11,49 грн. (0,5%) комиссии с этой суммы.
И платеж обозначен как ДОХОД. Раньше этот платеж назывался - ЦЕЛЕВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ. Какой-то странный платеж, государственный банк содрал с государства проценты за перевод )))

Приват сегодня вернул на мой счёт 11,49 грн. ранее взятой комиссии, за перевод монетизации.
Moderator

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
dog-fox писал(а):
dog-fox писал(а):
Интересная ситуация - зашла финансовая помощь от Министерства Социальной Политики(ПриватБанк), сумма - 2298,78 грн., при этом банк снял 11,49 грн. (0,5%) комиссии с этой суммы.
И платеж обозначен как ДОХОД. Раньше этот платеж назывался - ЦЕЛЕВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ. Какой-то странный платеж, государственный банк содрал с государства проценты за перевод )))

Приват сегодня вернул на мой счёт 11,49 грн. ранее взятой комиссии, за перевод монетизации.

Теж повернули.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
Сьогодні прочитав ось це https://biz.today.ua/ru/ukrayinska-ukra ... sdopomogy/
Лазебная также напомнила, что, несмотря на военное положение в Украине, власть выполняет все свои социальные обязательства перед гражданами. Так, в апреле субсидии и социальные выплаты получили все граждане, которым они были назначены.

Брехня. Сьогодні був місцевому департаменті, сказали що виплати у них забрало міністерство соц. політики. Компнсації за ЖКП, усім кому було призначено в цьому році уперше, або преведено з одного виду на інший - скасовано і буде відновлено після закінчення війни. Є лист мінсоцполітики, де це описано. Перевестись на готівкову форму також неможливо у звязку з відсотністю бази.
Що до виплат до 5 травня, то зараз вони скасовані повністью і будуть відновлені також по закінченню бойових дій. Можливо...

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Ну что, с каждым месяцем монетизацию все дольше ждать...
Moderator

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
dog-fox писал(а):
Ну что, с каждым месяцем монетизацию все дольше ждать...

Читав, що гроші виділено, десь зависли. Скопіював з фото: На Дніпропетровщині понад 155 тис родин отримають державну соціальну допомогу. Зокрема – малозабезпечені та багатодітні сім'ї.

“Дніпропетровщина отримала з держбюджету понад 506,5 млн грн – 100% від потреби. Це кошти на виплату усіх видів соціальних допомог за травень. А ще готівкових пільг та житлових субсидій за квітень. Гроші вже перерахували мешканцям області на банківські рахунки та почали виплачувати через «Укрпошту»”, -повідомила Олександра Довидовська.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців