Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшли за грудень

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Якщо хтось хоче скинути ці гроші на інший банк, то давіть "платежі>платежі на довільні реквізити> на IBAN з карткового рахунку. Там вводите IBAN і ipn карти отримувача. В моєму випадку в Приват 24 тап на карту, справа вверху шестерьонка, там "реквізити" , копіюю iban. В ощаді можна встановити "періодичний платіж " , де вибирається тиждень чи місяць , число. До 5 000 з ощаду без комісії. Приват 14 грн . бере за зарахування . І потрібне терпіння, годин 5-6 обробляє ощад, стільки ж приват. Хоча коли кидали з-за кордону, то приходили миттєво. Так що, Юра, поглянь в приват 24 , за зарахування переказу мініс є.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Подивився, мінусу ніякого немає за переказ грошей.
Пишеться цільові надходження і все.
І в приваті тоді казали, що без комісії. Це точно я знаю. В мене оформлена трошки інша транзакція. Тому її не в кожному відділенні можуть зробити, бо вона заморочена трохи у методиці оформлення.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Зайшли за грудень

Только что тоже зашли.Процесс пошёл!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Да, и мне тоже.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Подивився, мінусу ніякого немає за переказ грошей.
Пишеться цільові надходження і все.
І в приваті тоді казали, що без комісії. Це точно я знаю. В мене оформлена трошки інша транзакція. Тому її не в кожному відділенні можуть зробити, бо вона заморочена трохи у методиці оформлення.

Можливо. Там є ще переказ не з карти, а з рахунку на iban. Замороки добіса, а я лінивий став :) . Краще все-таки, що перераховували напряму в приват з упсзн. Якось після морозів прорвуся

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Краще все-таки, що перераховували напряму в приват з упсзн. Якось після морозів прорвуся

Просто віднести їм заяву про перерахування цього платежу на картковий рахунок у Приват. І не забути принести довідку з банку реквізитів цього рахунку.


Сума монетизації та ж, що і минулого місяця... :mda:
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшли. На 400 грн більше

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Зайшли. На 400 грн більше

Только зашли.На 380 больше.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Личный кабинет ощад. не открывается. Цену на газ за январь пересчитали на 6.99 ?

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
ЧАЭС BORIS писал(а):
Личный кабинет ощад. не открывается. Цену на газ за январь пересчитали на 6.99 ?

Нафтогаз пересчитал за январь с 7.22 на 6.86
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
ЧАЭС BORIS писал(а):
Личный кабинет ощад. не открывается. Цену на газ за январь пересчитали на 6.99 ?

Нафтогаз пересчитал за январь с 7.22 на 6.86

Я не в нафтогазі, цей місяць вирішив не спішити з оплатою. В програмі 104ua було нараховано по 9.9 за куб. Вчора зайшов, а там перерахували по 6.99 , до сплати на 500 грн. менше . Але!! Я ж отримав монетизацію по 9.9 за куб! Оце думаю, які дії будуть в УПСЗН. Не доплатять, утримають чи забудуть? Вирішив питання не задавати , а то Патріот он спитав...

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Личный кабинет ощад. заработал. Зашла сумма на 390 грн больше чем в прошлом месяце. Наверно сделают перерасчёт и уменьшат сумму.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Я не в нафтогазі, цей місяць вирішив не спішити з оплатою. В програмі 104ua було нараховано по 9.9 за куб. Вчора зайшов, а там перерахували по 6.99 , до сплати на 500 грн. менше . Але!! Я ж отримав монетизацію по 9.9 за куб! Оце думаю, які дії будуть в УПСЗН. Не доплатять, утримають чи забудуть? Вирішив питання не задавати , а то Патріот он спитав...

Какие проблемы Radcha!?ТО,что начислено,никто у тебя не заберёт,бери и проплачивай,а вот за февраль соцзащита,я думаю подкорректирует сумму с учётом переплаты!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Я не в нафтогазі, цей місяць вирішив не спішити з оплатою. В програмі 104ua було нараховано по 9.9 за куб. Вчора зайшов, а там перерахували по 6.99 , до сплати на 500 грн. менше . Але!! Я ж отримав монетизацію по 9.9 за куб! Оце думаю, які дії будуть в УПСЗН. Не доплатять, утримають чи забудуть? Вирішив питання не задавати , а то Патріот он спитав...

Какие проблемы Radcha!?ТО,что начислено,никто у тебя не заберёт,бери и проплачивай,а вот за февраль соцзащита,я думаю подкорректирует сумму с учётом переплаты!!

Та я не про проблеми. Озвучив 3 варіанти розвитку подій :bye: І не більше. Ясно , шо готівку вже назад не заберуть. А якби і забрали, то від перестановки доданків... Шо зараз якби могли зняли б , шо в наступному місяці - яка різниця? Це якщо варіант 3 - тоді да :yes:

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3858
Откуда: Запоріжжя
Газ для населення вигідніше до 40%* від ГК «Нафтогаз України»

*мається на увазі співвідношення цін постачальників газу до ТОВ «ГК «Нафтогаз України» З детальною інформацією можна ознайомитися на gazpravda.com.ua

Відтепер у відділеннях Ощадбанку ви можете підключитись до ГК «Нафтогаз України».
Moderator

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3858
Откуда: Запоріжжя

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшли за комунальні. За січень було 3 177 грн, за лютий 1 694 грн. Щось ну занадто великий розрив, 1483 грн. Хоча треба буде порахувати, бо січень ішов по 11 грн/куб, а лютий і березень по 6.99. , 4 грн на м.куб.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3106
Стоимость газа с 01.01.21г. по 31.03.21г. в кабинете горгаза = 6,99грн. за 1 куб.м
Плучилась переплата за январь.
УПСЗН произвела перерасчет.
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Поступила монетизация. 2455 грн за март, - на 11 грн.больше, чем за февраль.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Поки що нема. Ні за комуналку, ні продуктових

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Донецька ще 7 числа отримала, Сумська нема і сьогодні. Київська теж нема

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
Кропивницкий - монетизации нет... (продуктовые получены два дня назад)
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Эти ж выплаты теперь выплачивают из местных бюджетов...
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Эти ж выплаты теперь выплачивают из местных бюджетов...

Пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі профінансовано в повному обсязі
Мінсоцполітики станом на 2 березня 2021 року профінансовано регіональні органи соціального захисту населення для виплати пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року у готівковій формі.

Органи соціального захисту населення найближчим часом спрямують відповідні кошти на рахунки одержувачів, відкриті в установах уповноважених банків, або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

Ще за лютий 2021 Мінсоцполітики перераховувало. Щось змінилося?

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців