Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Скарга :
Задрав Ощадбанк. На залишку є гроші ще з того року за комуналку, платив в приват24. Вже давно на сайтах поставщиків є суми для проплати за грудень. Думаю, проплачу в ощад24. А хрен вам. Тупо показує останню квитанцію і вибиває помилку при спробі внести енну суму на свій особовий рахунок в поставщика. Офігеть. Чому в приват 24 я можу хоч кожен день вносити по сотні, а в ощаді потрібно чекати нову квитанцію? Раніше перекидав на карту приват. Але кожен раз бере мані. Думаю- проплачу в ощаді. І на тобі. Пенсія на початку місяця, за комуналку теж, а чекай, коли ощад надумає пропустити оплату. Придеться і пільгу на приват перевести. І вхід в приват 24 по відбитку пальця, а в ощаді пароль і код по смс. Часто буваю там, де прив'язаний до ощада номер по за зоною. Все, хрен зайдеш ...Дістало.... До речі, чомусь ще нема за комуналку деньгов....

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Давно нужно было перейти на приват,за квитанции денюг не берёт,во всяком случае пока.А зачем тебе вход по отпечатку пальца??За ЖКХ и у нас тоже тихо!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Давно нужно было перейти на приват,за квитанции денюг не берёт,во всяком случае пока.А зачем тебе вход по отпечатку пальца??За ЖКХ и у нас тоже тихо!

Я плачу за комуналку в приват 24 років 6 точно , які квитанції? Пенсія теж на приват. В ощаді зробили мені віртуальний кабінет , через 3 місяці я перейшов на готівку. В ощаді давним давно був рахунок, по ньому видали карту і гроші за комуналку почали перераховувати на нього . Я платив в приват 24. А з ощада використовував куди хотів. А це вирішив проплатити за комуналку в ощаді, там на моєму рахунку набиралися достатня сума. І хрен, банк не приймає платежі за комуналку, малює останню квитанцію за 11 місяць (проплачену) в якій стоїть номер квитанції і сума до оплати. Редагуванню піддається тільки сума, номер і місяць ні . В підсумку пише "помилка" . Я от не розумію, чому я не можу перерахувати поставщику ком.послуг любу суму в любий зручний для мене час час, як я до речі можу зробити в приват 24.
Тепер про авторизацію по відбитку пальця: при вході в приват 24 достатньо прикласти палець до сканера в телефоні. А в програмі ощад 24 такої фішки нема. Там вхід по паролю плюс смс на мій банківський номер в ощаді. От саме з смс проблема, я останні 2 роки на дачі, а тут покриття київстар нема. Якби можна було входити по відбитку пальця, то достатньо інтернету. А інтернет водафон, якраз тут є його покриття. Міняти номер телефону в банку не хочу, багато чого зв'язано- причини різні, оплата частинами, магазини тут і китай . Ото і появилося бажання порвати з ощадом . По дзвінки навряд чи УПСЗН почне перераховувати комунальні і продуктові в другий банк. Прийдеться їхати і собственною персоною йти до них. Чого не дуже хочеться, якось привик в лісі :lol:

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha,а в приват24 вы что,оплачиваете не по начислениям за жкх и не распечатываете квитанции эти??Главное,что не берут денюжку за эту услугу.А вот идти в приватбанк и оплатить там,уже сдерут за эти же квитанции.По ощаду не могу подсказать ничего,не контачил с ним,не считая нескольких месяцев через утсзн.Так и по отпечатку пальца наверное не войдёшь,если нет интернету,как же ты с сервером соединишься??
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Тепер про авторизацію по відбитку пальця: при вході в приват 24 достатньо прикласти палець до сканера в телефоні. А в програмі ощад 24 такої фішки нема. Там вхід по паролю плюс смс на мій банківський номер в ощаді.
Ото і появилося бажання порвати з ощадом . По дзвінки навряд чи УПСЗН почне перераховувати комунальні і продуктові в другий банк. Прийдеться їхати і собственною персоною йти до них. Чого не дуже хочеться, якось привик в лісі :lol:

Я в Ощад24 вхожу по отпечатку пальца. Раньше у них не было, сейчас есть. Может приложение обновить?
По звонку, конечно не переведут. Надо писать заявление и реквизиты Привата и просто передать его в канцелярию УТСЗН. Я получаю за монетизацию на Приват карту.
И да, денег тоже пока нет,а платить уже надо.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha,а в приват24 вы что,оплачиваете не по начислениям за жкх и не распечатываете квитанции эти??Главное,что не берут денюжку за эту услугу.А вот идти в приватбанк и оплатить там,уже сдерут за эти же квитанции.По ощаду не могу подсказать ничего,не контачил с ним,не считая нескольких месяцев через утсзн.Так и по отпечатку пальца наверное не войдёшь,если нет интернету,как же ты с сервером соединишься??

В Приват 24 я можу проплачувати хоч і по гривні цілий день 7 днів на тиждень. Квитанції не розпечатую- навіщо? Бумажні за комуналку мені також не йдуть - в налаштуваннях на сайтах поставщиків є кнопка , щоб тільки в електронному виді. Поачу завжди і всім ч/з інтернет. Інтернет є , мобільний , оператор водафон. В приват 24 я ж заходжу без проблем

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
Тепер про авторизацію по відбитку пальця: при вході в приват 24 достатньо прикласти палець до сканера в телефоні. А в програмі ощад 24 такої фішки нема. Там вхід по паролю плюс смс на мій банківський номер в ощаді.
Ото і появилося бажання порвати з ощадом . По дзвінки навряд чи УПСЗН почне перераховувати комунальні і продуктові в другий банк. Прийдеться їхати і собственною персоною йти до них. Чого не дуже хочеться, якось привик в лісі :lol:

Я в Ощад24 вхожу по отпечатку пальца. Раньше у них не было, сейчас есть. Может приложение обновить?
По звонку, конечно не переведут. Надо писать заявление и реквизиты Привата и просто передать его в канцелярию УТСЗН. Я получаю за монетизацию на Приват карту.
И да, денег тоже пока нет,а платить уже надо.

Давно по відбитку пальця можна зайти в Ощад 24? Попробую оновити.
Да потрібно платити, і гроші в ощаді в мене є, раніше я просто проплачував з пенсійних , а ощадовською розраховувався в магазинах, благо чіпована, безконтактна. Тепер же з цим карантином, зимою і просто Н. Роком пенсійна в приваті комуналку не витягне. Хотів перекинути з ощада на приватовську - жаба давить, чому я повинен платити сотню за переказ, сам же операцію проводжу :lol:

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Давно по відбитку пальця можна зайти в Ощад 24? Попробую оновити.
Хотів перекинути з ощада на приватовську - жаба давить, чому я повинен платити сотню за переказ, сам же операцію проводжу :lol:

Та уже пару месяцев по отпечатку захожу. Или, как вариант, в настройках приложения посмотреть включена ли функция входа по отпечатку.
Я вообще пенсию на Ощад получаю, так как она у меня по закону может выплачиваться только в Ощаде (дебилизм...). Я тоже давно решил эту проблему - мне оформили ежемесячный регулярный платеж на карту Приват. Автоматом деньги в нужное число перекидываются на Приват без комиссии. Но как сделать эту процедуру знает не каждый работник Привата...
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Перевірив- останнє оновлення 20 .11,2020. Поліз на чердак, зайшов в програму, зайшов в налаштування - точно є , можна по відбитку зайти. Але ж основне то не працює - я не можу зараз проплатити, хоч і вводжу всі дані вручну, хоч редагую шаблон

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Але ж основне то не працює - я не можу зараз проплатити, хоч і вводжу всі дані вручну, хоч редагую шаблон

С таким не сталкивался... Вручную по реквизитам должно все пропускать. Что-то не так...
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
Але ж основне то не працює - я не можу зараз проплатити, хоч і вводжу всі дані вручну, хоч редагую шаблон

С таким не сталкивался... Вручную по реквизитам должно все пропускать. Что-то не так...

Ось тільки що попробував, благо тепер не потрібно мережу київстар на чердаку ловити :) Вибираю поставщика, роблю що просить- вводжу номер особового рахунку . І все, відкриває квитанцію за 11 місяць . Можу в ній редагувати суму, але місяць і рік ні. І хоч даю підтвердження на оплату з новою сумою, повідомляє про помилку . Мабуть поки не з' являться офіційні квитанції від поставщиків ніфіга не получиться проплатити. Я не розумію чому так .

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Странно... Банк - это же не фин.установа, ему должно быть пофигу кому и за что платить...
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Мабуть в ощада рефлекси на комуналку, враховуючи, що в нього був ексклюзив по комунальнці пільговиків. Ділив кому і скільки, і коли .

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
мне оформили ежемесячный регулярный платеж на карту Приват. Автоматом деньги в нужное число перекидываются на Приват без комиссии. Но как сделать эту процедуру знает не каждый работник Привата...

Я знайшов, де це. Пункт Платежі по реквізитам, далі через IBAN , вносити свій з приватовської карти , таким макаром до 5000 грн без комісії. Але там потрібно вносити і свій код , і інші дані, чого в мене тут нема . Знайшов і регулярні платежі на карту іншого банку. Але там 1% від суми + 5грн Небагато, 420 грн за рік, але!!!! І при любому платежу чи переказу в ощаді потрібно вводити код з смс. Чого якраз в мене і нема :( . Так що погулявся і напишу заяву комуналку на приват

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Я знайшов, де це. Пункт Платежі по реквізитам, далі через IBAN , вносити свій з приватовської карти , таким макаром до 5000 грн без комісії. Але там потрібно вносити і свій код , і інші дані, чого в мене тут нема . Знайшов і регулярні платежі на карту іншого банку. Але там 1% від суми + 5грн Небагато, 420 грн за рік, але!!!! І при любому платежу чи переказу в ощаді потрібно вводити код з смс. Чого якраз в мене і нема :( . Так що погулявся і напишу заяву комуналку на приват

Мені робили у відділенні Привату через термінал і працівник банку вносив якісь дані своєї картки. Щось довго робили. Після цього у повноцінному Приват24 (на ПК) ця функція відображувалася з можливістю корегування вже самому.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Ну что там с ЖКХ,перечислений нет.Будем ждать или с пенсионных проплачивать??
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
Ну что там с ЖКХ,перечислений нет.Будем ждать или с пенсионных проплачивать??

Я заплатил...
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Я заплатил...

Та вот думаю,чтобы это не стало нормой потом!Буду ждать,дело принципа.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
mekena писал(а):
Я заплатил...

Та вот думаю,чтобы это не стало нормой потом!Буду ждать,дело принципа.

Я вот налом получаю на карту, там если есть задолженность 300 с чем-то гривен, могут перевести на безнал. Вот не помню, как обстоит с этим дело, если монетизация не перечислена.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Я вот налом получаю на карту, там если есть задолженность 300 с чем-то гривен, могут перевести на безнал.

Я тоже получаю на карту и кто же тебя за долги переведёт на безнал,если по всей Украине нет перечислений за ЖКХ???Переводит УТСЗН,а они знают об ситуации!Речь идёт на миллионы получателей льгот и субсидий.
Минсоцполитики: субсидию в Украине получают более 3 млн домохозяйств
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Проплатив за все. Благо чимало зекономлено було. Але якось дивно, бюджет прийнятий вчасно , 12 січня вже ... Що може завадати ???

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
mekena писал(а):
Я заплатил...

Та вот думаю,чтобы это не стало нормой потом!Буду ждать,дело принципа.

До 20 числа можна бути спокійним, ощад по безналу перераховує 20-21 числа. Так що і тим , хто отримує готівкою, спокійно можна платити 20. Далі вже потрібно взнавати, як і що

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
Я знайшов, де це. Пункт Платежі по реквізитам, далі через IBAN , вносити свій з приватовської карти , таким макаром до 5000 грн без комісії. Але там потрібно вносити і свій код , і інші дані, чого в мене тут нема . Знайшов і регулярні платежі на карту іншого банку. Але там 1% від суми + 5грн Небагато, 420 грн за рік, але!!!! І при любому платежу чи переказу в ощаді потрібно вводити код з смс. Чого якраз в мене і нема :( . Так що погулявся і напишу заяву комуналку на приват

Мені робили у відділенні Привату через термінал і працівник банку вносив якісь дані своєї картки. Щось довго робили. Після цього у повноцінному Приват24 (на ПК) ця функція відображувалася з можливістю корегування вже самому.

Плюнув, перекинув в приват і проплатив

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшов в Ощад- появилися квитанції за 12 місяць. В принципі, якщо не спішити , спокійно сидіти до середини місяця і вчасно зайдуть комунальні , можна і в ощаді платити

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Удосконалено порядки надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
16 грудня 2020 року на засіданні Уряду
надано можливість отримувати житлову субсидію домогосподарствам, у складі яких є особи, що офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або перебувають за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
надано право на отримання житлової субсидії на загальних підставах особам, які набули право власності на житло протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії, зокрема, шляхом успадкування, та особам, які не мають доходів і відповідно до законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (на сьогодні житлова субсидія їм може призначатися лише за рішенням комісії);
розширено перелік каналів інформаційної взаємодії між АТ «Ощадбанк» та одержувачами пільг і житлових субсидій шляхом використання месенджерів;
встановлено порядок повернення надміру (помилково) виплачених громадянам пільг та житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.
Тексту постанови наразі не оприлюднено.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців