Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Перевір в кабінеті Ощадв, чи є вже розписаний третій місяць? Щось в мене не появляється.

Нет,ещё рано,не расписан пока!!Я контролирую!! :roll:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Вже розписали і підтверджені за електроенергію, воду, сміття. Газовикам я поставив останню позицію, сума до списання готова, але ще не підтверджена. Так що поки на рахунку в кабінеті будуть тугрики , їх будуть списувати. Не потрібно спішити платити готівкою. Третій місяць отримую готівкою і всерівно в кабінеті Ощадбанку проходить списання коштів. Ще і на квітень вистачить. А кабінет мій не закриють , бо якщо перестаю платити УПСЗН знов перераховуватиме в кабінет.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Вже розписали і підтверджені за електроенергію, воду, сміття. Газовикам я поставив останню позицію, сума до списання готова, але ще не підтверджена. Так що поки на рахунку в кабінеті будуть тугрики , їх будуть списувати. Не потрібно спішити платити готівкою. Третій місяць отримую готівкою і всерівно в кабінеті Ощадбанку проходить списання коштів. Ще і на квітень вистачить. А кабінет мій не закриють , бо якщо перестаю платити УПСЗН знов перераховуватиме в кабінет.

Точно,спасибо за инфу!!Начали тоже перечислять,осталась вода и потреблённый газ.Вот и чудово,пусть списывают до последней копейки!! :bye:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Точно,спасибо за инфу!!Начали тоже перечислять,осталась вода и потреблённый газ.Вот и чудово,пусть списывают до последней копейки!! :bye:

Взяли за всі комунальні, СМС навіть прийшла:" зарахована пільга-0 , пільга покрила всі зареєстровані в кабінеті послуги :mrgreen:
За доставку тільки потрібно окремо проплатити. Цікаво, літом "за доставку газу" УПСЗН буде нараховувати пільгу?

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Тоже проплатили за все и смс пришла. Залишок на обликовому запису - 2270 грн.
Правда тут не проплачена квартплата, т.к. ОМСД не заключил договор с Ощадом. Выплачу им после получения остатка на карту в конце сезона.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Взяли за всі комунальні, СМС навіть прийшла:" зарахована пільга-0 , пільга покрила всі зареєстровані в кабінеті послуги :mrgreen:
За доставку тільки потрібно окремо проплатити. Цікаво, літом "за доставку газу" УПСЗН буде нараховувати пільгу?

Смс тоже пришла и проплатили всё согласно начислений по ЖКХ.Ещё и на лето может хватить на проплату!За доставку тоже прошла проплата,единственное,что Горгаз постоянно у себя на сайте проставляет 2 платёжки за доставку,но УТСЗН начисляет за один месяц и Ощад проплачивает по одной.
Radcha,у нас ведь не субсидия,которой в летний период за доставку может и не быть!!!По льготам однозначно должно быть начисление за доставку!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Взяли за всі комунальні, СМС навіть прийшла:" зарахована пільга-0 , пільга покрила всі зареєстровані в кабінеті послуги :mrgreen:
За доставку тільки потрібно окремо проплатити. Цікаво, літом "за доставку газу" УПСЗН буде нараховувати пільгу?

Смс тоже пришла и проплатили всё согласно начислений по ЖКХ.Ещё и на лето может хватить на проплату!За доставку тоже прошла проплата,единственное,что Горгаз постоянно у себя на сайте проставляет 2 платёжки за доставку,но УТСЗН начисляет за один месяц и Ощад проплачивает по одной.
Radcha,у нас ведь не субсидия,которой в летний период за доставку может и не быть!!!По льготам однозначно должно быть начисление за доставку!

Та я то знаю, що пільга. В мене за доставку не взяли в ощаді. Норма на літо 21 м.куб на двох. Думаю, на оці 21 куб і перерахують гроші. По 4.5 грн.за куб. Будем посмотреть

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Та я то знаю, що пільга. В мене за доставку не взяли в ощаді. Норма на літо 21 м.куб на двох. Думаю, на оці 21 куб і перерахують гроші. По 4.5 грн.за куб. Будем посмотреть

Та нет,так не должно!На лето и у меня 21 куб и + за доставку 96 гривен обязаны оплатить!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Ещё и на лето может хватить на проплату!

З 15 квітня по перше червня залишок потрібно перерахувати на свою карту по заяві , бо пропадуть
Borzow писал(а):
Та нет,так не должно!На лето и у меня 21 куб и + за доставку 96 гривен обязаны оплатить!

Зимою 96 грн. йшло на доставку газу по нормі з опаленням- 4 м.куб на 1 кВ.м. площі. + 21 м.куб. на плиту і колонку. 96 грн- розрахунок за попередній рік. Я не знаю , як вони будуть нараховувати пільгу літом. Все чекаю "покращення"

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
З 15 квітня по перше червня залишок потрібно перерахувати на свою карту по заяві , бо пропадуть

Где сказано, что надо писать заяву?
Смерть рашистским оккупантам!

Vaevin посетитель

Сообщения: 64
По информации контакт центра ощадбанка остаток средств переведут на счет. Если его нет,то откроют автоматически и обещают прислать СМС.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Vaevin писал(а):
По информации контакт центра ощадбанка остаток средств переведут на счет. Если его нет,то откроют автоматически и обещают прислать СМС.

Так и я о том же.
А тут уже который раз пишут, что зачем-то надо писать отдельно заявление... :unknown:
Новий механізм дозволяє заощадити частину коштів і залишити їх собі. Як це можливо?

Це залежить від того, у якій формі ви отримуєте виплату пільги: у готівковій чи безготівковій формі. Якщо у готівковій - після повного розрахунку з надавачами послуг ви можете залишити зекономлену готівку собі.

Якщо у безготівковій - всі зекономлені кошти ви можете отримати лише після завершення опалювального періоду (з червня). СМС про суму зекономлених коштів вам надішле Ощадбанк. Якщо ви маєте рахунок в Ощадбанку, то ці кошти автоматично будуть зараховані на нього. Якщо ви не маєте рахунку - то ви можете його відкрити з червня по грудень поточного року, і на нього будуть зараховані ці гроші.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
З 15 квітня по перше червня залишок потрібно перерахувати на свою карту по заяві , бо пропадуть

Тогда выходит,что даже за апрель месяц Ощад не проплатит,да??Нечего тогда в мае ждать 20 число,а сразу по зачислению в первых числах мая и проплачивать с Привата??!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
З 15 квітня по перше червня залишок потрібно перерахувати на свою карту по заяві , бо пропадуть

Где сказано, что надо писать заяву?

А в якій постанові сказано, що Банк має право відкривати особові (не віртуальні) рахунки без письмової заява пільговика? Я дзвонив в банк, теща живе сама , 82 роки, 406 км від мене, як відкрити рахунок в Ощадбанку (40км. від неї]для зарахування субсидії? Відповідь однозначна- особисто , з паспортом і кодом. Яка різниця для банку- субсидія чи пільга? Абсолютно ніякої. Тим більше, я в своєму кабінеті запроста зареєстрував субсидію тещі, бачу її. Мало того, їй сільрада невчасно подала документи на субсидію і в неї автоматично включилася пільга дитина війни, з'явилося додаткове віконце зверху. Вам би краще це вияснити в відділенні банку.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
З 15 квітня по перше червня залишок потрібно перерахувати на свою карту по заяві , бо пропадуть

Тогда выходит,что даже за апрель месяц Ощад не проплатит,да??Нечего тогда в мае ждать 20 число,а сразу по зачислению в первых числах мая и проплачивать с Привата??!!

Ні, гроші піднімуть з 1 червня. Поставщики проходять ч/з кабінет до 19 числа.Що мені цікаво: якщо кабінет на постійній основі (бо в дії пункт постанови при несплаті пільговиком комунальних УПСЗН знову перераховує їх в безготівковій формі) і комунальні служби мають право знімати кошти за надані послуги з кабінету пільговика незалежно,яка форма отримання пільги- навіщо з 1 червня обнуляти залишок в кабінеті? Знімайте до нуля ... І як тим, хто не перейшов на готівкову форму- їм же по літнім нормам повинні перераховувати в той самий кабінет? Чи новий , літній відкриють? Mekena питав про це? Навіщо ці лишні рухи ?
Последний раз редактировалось Radcha 20-04-2020, 06:18, всего редактировалось 3 раз(а).

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Vaevin писал(а):
По информации контакт центра ощадбанка остаток средств переведут на счет. Если его нет,то откроют автоматически и обещают прислать СМС.

Дай то Бог. Бо в тещі кругла сума зекономлена на субсидії. Автобус не ходить, вона доїхати в райцентр не зможе. Віртуальний рахунок відкривався під прямим керівництвом і по даним УПСЗН. Тому Ощадбанк по всяких питаннях і кивав на них, переводив стрілки- кабінети відкриті УПСЗН для когось. Випустити карту і відкрити рахунок фізичній особі можна лише після здачі копій паспорта, коду і заяви. Як вони дистанційно це зроблять- не уявляю. Але враховуючи карантин щось повинні придумати
Последний раз редактировалось Radcha 20-04-2020, 06:04, всего редактировалось 1 раз.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Ні, гроші піднімуть з 1 червня.

Благодарю,значит за апрель нужно как можно больше забрать со счёта в Ощаде.Radcha,а в частном секторе весь апрель месяц считается отопительным с льготами?У нас в городе 10 апреля закончился отопительный сезон в многоэтажках,за частный сектор ничего не писалось.Раньше я знаю,что частный сектор отапливался с 1 октября и до 1 мая!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Ні, гроші піднімуть з 1 червня.

Благодарю,значит за апрель нужно как можно больше забрать со счёта в Ощаде.Radcha,а в частном секторе весь апрель месяц считается отопительным с льготами?У нас в городе 10 апреля закончился отопительный сезон в многоэтажках,за частный сектор ничего не писалось.Раньше я знаю,что частный сектор отапливался с 1 октября и до 1 мая!!

От цього я і не взнавав. Який сенс? Мерзнути не буду, що лічильник покажеш- те і проплатимо . А до якого числа буде зимня норма? Начебто до 15 квітня. Завтра можна уточнити.
Мабуть можна написати більше , щоб вийти на нуль по віртуальним грошах. Щоб менше мороки і не думати, переведуть на рахунок чи піднімуть в бюджет?

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
От цього я і не взнавав. Який сенс? Мерзнути не буду, що лічильник покажеш- те і проплатимо . А до якого числа буде зимня норма? Начебто до 15 квітня. Завтра можна уточнити.
Мабуть можна написати більше , щоб і на літо вистачило. А потім по кубу /кіловату писати

Если выяснишь,то напиши здесь.Вот вычитал:
Когда заканчивается отопительный сезон
23.03.2019. г.
-Я проживаю в частном доме. Оформил субсидию. Знаю, что для многоквартирных домов дата начала и окончания отопительного сезона определяется распоряжением мэра. А когда отопительный сезон оканчивается для частного сектора?
В.В. Порожний, г. Днепр

Отвечает начальник отдела управления соцзащиты департамента социальной политики Днепровской городского совета Владимир Плаксий.

- Действительно, для многоквартирных домов начало отопительного сезона определяется в зависимости от средней температуры окружающего воздуха, когда температура устанавливается не выше 8 градусов тепла в течение трех суток и официально назначается распоряжение городского головы. А для частного сектора начало и окончание отопительного сезона фиксировано. Согласно Постановлению КМУ № 319 от 27.04.2016 г. для домохозяйств, использующих индивидуальное отопление, размер субсидии на отопительный сезон рассчитывается с 16 октября по 15 апреля включительно.

У нас больше не на пишешь.Постоянно ходят контроллёры и фиксируют!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
Вот вычитал:
Когда заканчивается отопительный сезон
23.03.2019. г.
-Я проживаю в частном доме. Оформил субсидию. Знаю, что для многоквартирных домов дата начала и окончания отопительного сезона определяется распоряжением мэра. А когда отопительный сезон оканчивается для частного сектора?
В.В. Порожний, г. Днепр

Отвечает начальник отдела управления соцзащиты департамента социальной политики Днепровской городского совета Владимир Плаксий.

- Действительно, для многоквартирных домов начало отопительного сезона определяется в зависимости от средней температуры окружающего воздуха, когда температура устанавливается не выше 8 градусов тепла в течение трех суток и официально назначается распоряжение городского головы. А для частного сектора начало и окончание отопительного сезона фиксировано. Согласно Постановлению КМУ № 319 от 27.04.2016 г. для домохозяйств, использующих индивидуальное отопление, размер субсидии на отопительный сезон рассчитывается с 16 октября по 15 апреля включительно.


Начальник Плаксий....немного наврал. В ПКМУ № 319 ничего подобного нет.
А согласно ПКМУ №848 субсидия на централизованое ,автономное ,индивидуальное отопление,газ и электроенергию начисляется с 16 октября по 15 апреля для всех субсидиантов:
"ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 жовтня 1995 р. N 848
(в редакції постанов Кабінету Міністрів України
від 14.08. 2019 р. N 807,№ 878 від 20.10.2019 )

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок призначення житлових субсидій
....
69. Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;

на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

Якщо до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але не раніше місяця подання заяви.

{Пункт 69 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 878 від 20.10.2019}

70. Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Последний раз редактировалось Likvidator 20-04-2020, 09:15, всего редактировалось 2 раз(а).

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Likvidator писал(а):
Начальник Плаксий....немного наврал. В ПКМУ № 319 ничего подобного нет.
А согласно ПКМУ №848 субсидия на централизованое ,автономное ,индивидуальное отопление,газ и электроенергию начисляется с 16 октября по 15 апреля для всех субсидиантов:

Всё верно,спасибо.Наврал конкретно,а не немножко!319 совсем с другой "оперы"!!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Если выяснишь,то напиши здесь.

Передзвонив. Опалювальний сезон не закритий, опалюються і квартири. Але пільга до 15 квітня.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Передзвонив. Опалювальний сезон не закритий, опалюються і квартири. Але пільга до 15 квітня.

Благодарю за инфу.Как и выше писали,по льготе до 15 апреля!Ну а за свой счёт можно конечно и летом отапливать дом!!! :mrgreen: Я правда не вырубал ещё отопление,прохладно пока,да и пусть с ощада по максимуму заберёт бабло.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha писал(а):
Передзвонив. Опалювальний сезон не закритий, опалюються і квартири. Але пільга до 15 квітня.

Благодарю за инфу.Как и выше писали,по льготе до 15 апреля!Ну а за свой счёт можно конечно и летом отапливать дом!!! :mrgreen: Я правда не вырубал ещё отопление,прохладно пока,да и пусть с ощада по максимуму заберёт бабло.

Як сказати, там все-таки теж твої гроші. По заяві чи може автоматом впадуть на твій рахунок. Я не палитиму аби нагнати кубатуру. Навіщо? Буде півмісяця часу , щоб їх забрати

Vaevin посетитель

Сообщения: 64
https://www.oschadbank.ua/ua/sd
Фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде доступний для зняття після того, як субсидіант/пільговик отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою на свій поточний рахунок. Фінальний залишок коштів буде доступний для отримання субсидіантом/пільговиком до 20 грудня, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців