Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор КОРОНОВІРУС

КОРОНОВІРУС

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
Сообщение 23-03-2020, 17:29
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Ну что, сегодня самолетом из Италии ещё 177 человек завезли....
Это конечно жесть!
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 23-03-2020, 18:27
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Ліквідатор, ти хоч в курсі, навіщо забивають когось в ігнор?

Мені фіолетово, я нікого не ігнорую :mrgreen:


Сообщение 23-03-2020, 21:08
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя

Что за бред на счет запрещенности русского языка?
Любите провокации?

Служба безопасности Украины с начала прошлой недели выявила 38 человек - распространителей фейков о коронавирусе. Об этом сообщает пресс-центр СБУ.

Отмечается, что несколько человек нарушили серьезные статьи Уголовного кодекса Украины. В частности, в Днепре 23 марта СБУ пресекла деятельность интернет-агитатора, который по заданию российской стороны публиковал в соцсетях ложную информацию о распространении COVID-19 в Украине. Призывал он и к нарушению конституционного строя и территориальной целостности Украины, соответствующие задачи поступали украинцу от «куратора» из Российской Федерации.

Для нагнетания паники в обществе житель Днепра должен был делать фото и видео с пустыми полками в магазинах, очередей в аптеки, фиксировать работу спецтехники и правоохранителей. В дальнейшем заказчики планировали использовать материалы для подготовки ложных новостей.

Кстати, среди фейков, которые распространял пропагандист, обнаружено и видео о том, что в городском транспорте произошла драка, поскольку один из пассажиров якобы кашлял и имел признаки коронавируса. Служба безопасности Украины 22 марта опровергла этот случай как недостоверный.

Во время обыска по месту жительства фигуранта правоохранители обнаружили компьютерную технику и мобильные устройства, которые подтверждают противоправную деятельность.

В рамках уголовного производства, начатого следователями СБУ по ст. 110 (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины) Уголовного кодекса Украины, решается вопрос об объявлении фигуранту о подозрении.

В СБУ отмечают, что это не первый случай за последнее время, когда Служба прекращает деятельность «киберактивистов», которые получают задание из страны-агрессора на дестабилизацию ситуации в Украине. Недавно подрывная деятельность одного из таких интернет-провокаторов была прекращена в Одессе.

В очередной раз призываем граждан не доверять информации из непроверенных источников и не распространять ее. Актуальные данные о текущей ситуации по распространению коронавируса появляется на официальных страницах Министерства здравоохранения Украины и других государственных учреждений, - сообщили в СБУ.

:bye:
Moderator

Сообщение 23-03-2020, 21:56
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Ну что, сегодня самолетом из Италии ещё 177 человек завезли....
Это конечно жесть!

З-за кордону хочуть повернутися 20 тисяч українців — Кулеба Станом на понеділок.. 70 137 громадян змогли повернутися додому
Ще там про конституційне право мова... Цікаво, а про конституційне право більшості громадян не заразитися під час оголошеного карантину і закритих кордонах на польоти чи перетинання потягами хтось думає? Миття рук конешно дієва штука, як і самоізоляції( попробував- в глухому селі вчора один з насморком вистукав, сьогодні другий . Ще і питають: ти що, думаєш сховаєшся в лісі? ) :mrgreen: В нас бардак і "авось" вже на генному рівні.

Сообщение 23-03-2020, 22:46
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Жаль, что всегда конструктивный Ликвидатор, сейчас превращается в обычного форумного троля.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 24-03-2020, 05:05
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
mekena писал(а):
Жаль, что всегда конструктивный Ликвидатор, сейчас превращается в обычного форумного троля.

Он давно уже им стал. Жаль, что в его постах все больше не ответов, а вопросов и интриг.
Видно стареет...
Moderator

Сообщение 24-03-2020, 11:31
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
" Вашим президентом..." Всі президенти наші, навіть Янукович. Відчуття, що людина мала конкретне завдання і ціль...

Сообщение 24-03-2020, 11:34
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Жаль, что всегда конструктивный Ликвидатор, сейчас превращается в обычного форумного троля.

На одному ніку працює бригада :mrgreen: Я не вірю в мутацію людини, не вірус же.

Сообщение 24-03-2020, 11:37
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Не можу дати ссилку на інформацію, але людина, яка служить в армії і бачить всі рейси літачків, пише мені про підвищену активність рейсів в Білорусь і РФ з Египту. Вивозять туристів. Йдуть прямо над Україною. Так що Бацька на публіку грав


Сообщение 24-03-2020, 11:52
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Оказывается для прибывших разносчиков заразы санкции есть:

Заступник міністра МВС Антон Геращенко під час свого виступу в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Хочу попередити всіх громадян, які приїжджають в Україну зараз, - ви зобов'язані за законом 14 днів перебувати на самоізоляції на карантині. Якщо ви будете залишати місце карантину - у нас введено штраф від 17 000 до 34 000 гривень. Сьогодні поліція почала централізовано отримувати ваші контакти з ваших анкет. Ми будемо звертатися до стільникових операторів і банків у азі потреби. Для того щоб зберегти життя і здоров'я ваших близьких і всіх українців, ви зобов'язані перебувати вдома. Саме українці, які приїхали з інших країн, є тими людьми, які приносять у нашу країну вірус. Ви в цьому не винні, але ви мусите бути відповідальними і провести ці 14 днів удома. Попри те, що вам хочеться погуляти. Інакше ми перетворимося на Іспанію або Італію", - сказав Геращенко.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 24-03-2020, 11:55
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Radcha писал(а):
Не можу дати ссилку на інформацію, але людина, яка служить в армії і бачить всі рейси літачків, пише мені про підвищену активність рейсів в Білорусь і РФ з Египту. Вивозять туристів. Йдуть прямо над Україною. Так що Бацька на публіку грав


flightradar24 :hi:

В мене є така прога. Дякую. Я не вмію вставити картинку в повідомлення.

Сообщение 24-03-2020, 12:00
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
Я не вмію вставити картинку в повідомлення.

Внимательно читайте форум.
Есть такая тема: Правила форума и рекомендации по оформлению сообщений
Moderator

Сообщение 24-03-2020, 12:01
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Оказывается для прибывших разносчиков заразы санкции есть:

Заступник міністра МВС Антон Геращенко під час свого виступу в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Хочу попередити всіх громадян, які приїжджають в Україну зараз, - ви зобов'язані за законом 14 днів перебувати на самоізоляції на карантині. Якщо ви будете залишати місце карантину - у нас введено штраф від 17 000 до 34 000 гривень. Сьогодні поліція почала централізовано отримувати ваші контакти з ваших анкет. Ми будемо звертатися до стільникових операторів і банків у азі потреби. Для того щоб зберегти життя і здоров'я ваших близьких і всіх українців, ви зобов'язані перебувати вдома. Саме українці, які приїхали з інших країн, є тими людьми, які приносять у нашу країну вірус. Ви в цьому не винні, але ви мусите бути відповідальними і провести ці 14 днів удома. Попри те, що вам хочеться погуляти. Інакше ми перетворимося на Іспанію або Італію", - сказав Геращенко.

:yes: Це потрібно було робити з першого українця , який повернувся додому. Прозівали. Дійшло до того, що приватні клініки виявляють covid19 а інформацію про пацієнта не можуть надати. Причини різні , навіть те, що здають аналіз під номером.. і хотіли б знайти ...

Сообщение 24-03-2020, 12:18
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Radcha писал(а):
Я не вмію вставити картинку в повідомлення.

Внимательно читайте форум.
Есть такая тема: Правила форума и рекомендации по оформлению сообщений

Почитав, зрозумів. Дякую. Довго чекав- не завантажив ні на радикал, ні на ріссу.інфо . Тут покриття 2 g... Там і про аватари цікавинка :mrgreen:

Сообщение 24-03-2020, 12:29
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
Почитав, зрозумів. Дякую.

Правда там было еще много скринов экрана, для наглядности, но они видно остались на носителе у покойного Nickolas'а...
Moderator

Сообщение 24-03-2020, 12:31
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Radcha писал(а):
Почитав, зрозумів. Дякую.

Правда там было еще много скринов экрана, для наглядности, но они видно остались на носителе у покойного Nickolas'а...

Зрозумів

Сообщение 24-03-2020, 12:43
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
не завантажив ні на радикал, ні на ріссу.інфо .

Радикал самый мерзкий тяжелый по рекламе хостинг.
Я последнее время этим пользуюсь: https://picua.org/?lang=uk
Там можно и по несколько фото сразу загружать и выбирать размер картинки для вставки в форум.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 25-03-2020, 06:17
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Трамп: В аваріях гине більше людей, ніж від коронавірусу. Але ми не просимо припинити робити автомобілі
Президент США Дональд Трамп хоче, щоб до 12 квітня всі обмеження, введені у Штатах у зв'язку з коронавірусом, було скасовано..Він додав, що не хоче дивитися на тривалий економічний спад у США – на його думку, у майбутньому це може призвести до "тисяч самогубств".

За словами Трампа, США щороку "втрачають тисячі й тисячі людей від грипу, але не закривають країну". "Набагато більше ми втрачаємо в автомобільних аваріях. Але ми не телефонуємо автовиробникам і не просимо припинити робити машини", – заявив він.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса станом на 24 березня, загальна кількість інфікованих у світі становить 407 тис., померло понад 18,2 тис. осіб.

США наразі на третьому місці за кількістю хворих – у країні зареєстровано понад 49 тис. випадків COVID-19. Приблизно 800 осіб померло
.
В Германии: более 24 тысячи случаев, более 90 человек умерло
Отака статистика , відсоток летальних випадків мінімальний, менший, чим в Китаї. І це при тому, що
в Германии число заражений коронавирусом за сутки увеличилось почти на 5000


Тут більше про відношення українців до карантину, масок, самоізоляції і відношенням до інших людей

Сообщение 25-03-2020, 06:20
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
не завантажив ні на радикал, ні на ріссу.інфо .

Радикал самый мерзкий тяжелый по рекламе хостинг.
Я последнее время этим пользуюсь: https://picua.org/?lang=uk
Там можно и по несколько фото сразу загружать и выбирать размер картинки для вставки в форум.

Дякую, спробував- загрузилося.

Сообщение 25-03-2020, 07:05
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Из Москвы на Сумщину едет спецпоезд с украинцами
Сегодня в Конотоп прибудет спецпоезд, который вчера выехал из Украины в Москву, чтобы забрать наших граждан. В поезде 18 купейных вагонов, в которых в Украину возвращается 725 человек. В Конотопе они пройдут таможенный контроль, измерение температуры, напишут заявления-обязательства не покидать места жительства, а также укажут, с кем они проживают, чтобы этим людям предоставили рекомендации также не выходить из дома. Из Конотопа поезд отправится в Киев, оттуда каждая область будет забирать своих жителей. Жители Сумщины же могут выйти из поезда в Конотопе...
Как сообщил УНИАН, Украина еще только собирается направить поезд в Москву за нашими гражданами. По данным УНИАН, поезд будет состоять из 20 вагонов, сможет эвакуировать около 500 украинцев и уедет в Москву 28 марта по графику поезда №5/6, утром в Москву, а вечером отправится в обратном направлении.

Це як? А ну подзвоню знайомим на железку
P.S. Дивно, ніхто нічого не чув, хоча один ніч працював на сортировці. Другий сказав, що йому це не потрібно, ніколи, збираюся на роботу... Схоже, пенсіонери цим більше цікавляться :mrgreen: Супостати пишуть, що відправили потяг за своїми громадянами в Україну, а щоб мабуть не було холостого пробігу- завантажили в Москві українцями. Само собою, обілечених. Наш потяг теж мабуть повезе кацапиків туди- своїх назад.

Сообщение 25-03-2020, 13:09
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
У МЗС очікують три великі хвилі евакуації українців з-за кордону: це триватиме кілька місяців
"У МЗС очікують три великі хвилі. Зараз йде перша (хвиля евакуації. - Ред.) — ті, хто реально злякалися і зрозуміли, що треба їхати додому. Є друга, прихована хвиля. Вони думають: "Та це все фігня, треба пересидіти". Буде третя хвиля, коли в країнах Європи почнеться економічна рецесія. Людей почнуть звільняти, і вони поїдуть додому. Тому це не процес, який закінчиться відразу. Ось, вивезли людей і сказали: "Супер, усе скінчилося, вітаємо з перемогою". Я думаю, усе це триватиме кілька місяців", - сказав Кулеба.
І цікаве зізнання : "Вчора у мене був переломний момент. Раніше я думав, як би не заразитися, але я розумію, що шанси можуть бути невеликі. Тепер я думаю, як перехворіти. Що робити в такій ситуації, кому телефонувати, на кого розраховувати? Я думаю, нам всім треба пропрацювати це в голові", - зазначив глава МЗС.
Ну що, кому будемо телефонувати і на кого розраховувати?

Сообщение 25-03-2020, 18:05
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Мэр Конотопа заявил о первом случае коронавируса в Сумской области"В Конотопе только что диагностировали первый случай заболевания на коронавирус. Женщина 76 лет из села Казацкого Конотопского района. На данный момент находится в реанимации ЦРБ. Принимаем все необходимые меры. Человек в сознании и подключен к аппарату искусственной вентиляции легких", - сообщил Семенихин в фейсбуке.

Женщине сделали два быстрых теста, оба показали положительный результат. Анализы направлены на подтверждение в сумскую лабораторию.

Подзвонив місцевим в Козацьке. Там не все так, як описав мер. Людина хворіла вже десь місяць. Думаю з короновірусом стільки не живуть. Тести можуть брехати. Аналіз відправили в Суми, результат через тиждень. Поки що з розряду "підозра"
Последний раз редактировалось Radcha 25-03-2020, 18:28, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 25-03-2020, 18:10
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації у Viber та WhatsApp:

▪ Інфекціоністи:
+38 (050) 944-19-82 - Тетяна Андріївна.

▪ Сімейні лікарі (0 - р.):
+38 (067) 588-77-36 - Лариса Альбінівна
+38 (097) 121-37-23 – Маріанна Андріївна
+38 (067) 955-36-94 - Світлана Сергіївна
+38 (050) 278-59-38 - В'ячеслав Юрійович + психіатрія, терапія
+38 (050) 247-65-99 – Алла Олександрівна
+38 (050) 065-46-72 – Юлія Олександрівна
+38 (050) 048-67-03 - Талик Тарасович
+38 (050) 137-13-80 - Анна Сергіївна
+38 (097) 990-77-67 - Денис Олегович
+38 (099) 409-04-75 - Таміла Олександрівна
+38 (067) 426 15-03 – Євген Ігорович
+38 (099) 722-90-37 – Михайло Михайлович

▪ Терапевти (з 18 років):
+38 (095) 88-75-110 – Анна Володимирівна
+38 (050) 175-22-04 – Вікторія Вікторівна
+38 (050) 903-73-81 – Галина Василівна
+38 (050) 382-74-57 – Марина Валеріївна

▪ Педіатри (до 18 років):
+38 (067) 761-55-78 - Олександра Вадимівна
+38 (050) 358- 63- 29 (Viber) - Марина Евгеніївна (+алерголог)
+38 (050) 050-07-40 – Світлана (з пн 23.03)

▪ Психологи, психіатри, неврозологи:
+38 (063) 613-39-63 – Оксана Матвісів
+38 (097) 700-29-22 - Світлана Івановна - лікар-психотерапевт, психолог
+38 (050) 94-34-610 - Олена Леонидівна – невропатолог дитячий + неврози + епілепсія

▪ ЛОР + інфо про віруси:
+38 (050) 009-53-90 - Вікторія Станіславівна
+38 (097) 119-66-14 - Марта Юріївна

▪ Рентгенологи (+УЗД), але консультують і про віруси:
+38 (095) 939-63-84 - Єлизавета Олександрівна
+38 (067) 766-63-35 - Наталя
+38 (096) 181 99 52 – Ігор Сергійович
+38 (095) 825-08-30 - Світлана Федорівна – рентгенолог

▪ Акушер-гінекологи + консультації по вірусам:
+38 (050) 317-18-69 - Олена Михайлівна
+38 (068) 683-08-69 - Лидия Аркадьевна
+38 (066) 273-61-15 - Вікторія Володимирівна

▪ Ортопеди-травматологи:
+38 (066) 590-45-46 - Катерина Iгорiвна
+38 (050) 235-36-68 - Сергій Валерійович
+38 (067) 236-39-34 - Анна Марківна
+38 (067) 702-35-94 - Назар Олегович
+38 (050) 404-44-43 – Олександр Петрович

▪ Дерматологи:
+38 (067) 814-91-91 - Лейла Ильинична
+38 (050) 177-34-87 - Антон Миколайович – дерматолог
+38 (066) 154-71-49 Евгения Анатольевна - дерматолог

▪ Інші спеціалісти:
+38 (093) 936-38-61 Максим Миколайович - проктолог
+38 (050) 310-21-75 - стоматолог
+38 (050) 061-44-87 - Антон Володимирович - судинний хірург + терапія
+38 (050) 537-85-73 - Надежда Валерьевна – офтальмолог (пн-пт 9-18)

Список оновлено 22.03 17:00. За добу + 15 лікарів!!!.
Ці лікарі готові дистанційно консультувати Вас через Viber, WhatsАpp, Skype (дзвінки - у крайніх випадках) Б Е З К О Ш Т О В Н О, не залежно від Вашого місця проживання, національності, соціального статусу, релігії, мови та поглядів і тд.

Важливо: тепер приходити на прийом до лікарні або викликати «швидку» тільки у разі крайньої необхідності !!!

Ці лікарі працюють у багатьох різних лікарнях країни – приватних і державних, ВУЗах і амбулаторіях, вони різні за фахом та досвідом, але всі вони об׳єднані бажанням зробити свій вклад в боротьбу зі спільними ворогами: вірусом, панікою, низькою громадською активністю і явною нехваткою медичної допомоги. І це, повірте, дасть свої результати! Ці спеціалісти найчастіше не мають один до одного ніякого відношення, вони просто надали у вільний доступ свої телефони і готові віддати свій час на он-лайн консультації, не зважаючи на космічне перенавантаження на своїх основних робочих місцях і десятки дзвінків від особистих пацієнтів. Дякуємо за порозуміння.

Метою наших безкоштовних консультацій є:
▪ відбір важких пацієнтів, яким медична допомога дійсно життєво потрібна, від громадян з банальною застудою і нежиттю. На сьогодні співвідношення випадків «небезбека/безпека» становить «1/99», тобто лише 1 пацієнту зі 100 дійсно потрібно звернутись до лікаря чи викликати «швидку», іншим 99 – на момент консультації нічого не загрожує.
▪ Ми протидіємо наростаючій паніці та інформуємо населення про необхідність ізоляції в домашніх умовах. Ми намагаємося знизити пікове навантаження на медичні установи, щоб наші колеги не «лягали кістьми» на своїх робочих місцях: в ізоляторах та реанімаціях. Ні одна система охорони здоров׳я в світі не взмозі прийняти всіх хворих під час пандемії
Moderator

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор