Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Зайшов сьогодні в УПСЗН, розпитав. Готівкою зараховують стабільно і раніше навіть, як на безготівковий рахунок. Дівчата нашугали, що краще все-таки отримувати готівкою, бо якщо залишок буде солідний - можуть підняти наверх, а виплатити не більше 600 грн. Подумав-подумав ... В нас все можливо, а сьогодні останній день подачі заяв за січень, і написав. Отримаю гроші, заплачу по рахункам і все, без біготні і мороки

Как это так...Сегодня зашёл,сегодня написал???А справки всякие,лицевые счета,с банка,справка о составе семьи!!Заранее собрал или уже не нужны??Хотя у них всё это есть и было!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Брав з собою домову, документи на будинок, паспорта - коди . Нічого не вимагали, в дівчат, що ведуть ЧАЕС, взяв копію рахунку і все. Дали готовий бланк, записав фіо, адресу і номер телефону. Підпис і все, вільний. Самому дивно було.
P.S. оце читав єврейські народні приказки , і там в тему:
"Все, что нам дается даром, лучше брать деньгами." :mrgreen: І ще деякі в тему тут

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Borzow писал(а):
Аналогично.Ждём отправления по адресатам!!

Уже исчезли все начисления по коммуналке.Горгаз в начале месяца выставил одну сумму и её наверное УТСЗН отправил в Ощад,а сейчас висит на сайте Горгаза другая сумма,гривен на 100 больше,я так понимаю это за 2 квитанцию от горгаза,за транспортировку.Только как теперь ощад её проплатит,не понятно.Запишуть в должники :mrgreen:
https://ubr.ua/img/forall/u/1318/50/gas_pay-01.png
Последний раз редактировалось Borzow 22-01-2020, 19:28, всего редактировалось 1 раз.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
Уже исчезли все начисления по коммуналке.Горгаз в начале месяца выставил одну сумму и её наверное УТСЗН отправил в Ощад,а сейчас висит на сайте Горгаза другая сумма,гривен на 100 больше

Об чем и речь. Т.е. теперь у них появилась возможность считать как им вздумается и "ошибаться" пренепременнейше в свою пользу. При этом, 100-процентно гарантированно снять со счета придуманную сумму. А Вы автоматически переходите в разряд должников и остаетесь без денег.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Borzow писал(а):
Аналогично.Ждём отправления по адресатам!!

Уже исчезли все начисления по коммуналке.Горгаз в начале месяца выставил одну сумму и её наверное УТСЗН отправил в Ощад,а сейчас висит на сайте Горгаза другая сумма,гривен на 100 больше,я так понимаю это за 2 квитанцию от горгаза,за транспортировку.Только как теперь ощад её проплатит,не понятно.Запишуть в должники :mrgreen:
https://ubr.ua/img/forall/u/1318/50/gas_pay-01.png

Не повинно б цього бути. За транспортування гроші були включені в платіжку, тепер їх просто повинні відмінусувати . В мене пока без змін, перша колонка нараховано за останній місяць, друга з урахуванням боргів, третя до сплати.
І ще: УПСЗН перераховує суму, яка не залежить від виставлених платіжок, це не субсидія , пільга розрахована на увесь період опалювального сезону , щомісяця однакова сума( хіба що ціна послуг зміниться) .

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):
При этом, 100-процентно гарантированно снять со счета придуманную сумму. А Вы автоматически переходите в разряд должников и остаетесь без денег.

Оце запросто, зараз закриваються всі колишні борги, навіть чужі, якщо вони залишилися після колишніх жильців( комуналки-общаги) за номером житла. Так получилося в товариша, тепломережа забрала всю пільгу за два з половиною місяці ( не могли активувати кабінет) і ще 1400 він залишився їй винен. Плюс своїми оплатив всіх інших поставщиків Кпослуг. І поки не погасить все, заяву на виплату готівкою не приймуть !

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Не повинно б цього бути. За транспортування гроші були включені в платіжку, тепер їх просто повинні відмінусувати . В мене пока без змін, перша колонка нараховано за останній місяць, друга з урахуванням боргів, третя до сплати.
І ще: УПСЗН перераховує суму, яка не залежить від виставлених платіжок, це не субсидія , пільга розрахована на увесь період опалювального сезону , щомісяця однакова сума( хіба що ціна послуг зміниться) .

Не должно,но у нас как видите может.Кто-то за транспортировку во время не выставил,а денежки уже в Ощаде!А горгаз тогда в догонку у себя на сайте включил до стоимости использованного объёма газа.Процесс понятен,не ясно как дальше будет... :nono:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Процес пішов, знято за газ і побутові відходи

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Кто-то за транспортировку во время не выставил,а денежки уже в Ощаде!А горгаз тогда в догонку у себя на сайте включил до стоимости использованного объёма газа.Процесс понятен,не ясно как дальше будет... :nono:
Скоріше то рекомендований платіж на січень, чисто інформативний . Гроші заходять 9 числа кожного місяця. Платежі розписують через днів десять, знімають кошти ще через днів 4-5. А розділені платьожки ми повинні побачити не за грудень, а за січень. Бо вводять з 1.01.2020. Так що все це ще попереду

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
За транспортировку,да с января,а это у нас за декабрь идёт проплата.Ну не знаю,1 января забил на сайте горгаза использованные объёмы и выскочила сразу стоимость 1 221.29.Эту сумму они и передали по всей видимости Утсзн,ну а они в Ощад.А сейчас на сайте Горгаза уже висит задолженность 1317.26 грн.Ясное дело,что ощад оплатит 1221 и будет долг 96 гривен.Одним словом-"бермудский треугольник"!!!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
За транспортировку,да с января,а это у нас за декабрь идёт проплата.Ну не знаю,1 января забил на сайте горгаза использованные объёмы и выскочила сразу стоимость 1 221.29.Эту сумму они и передали по всей видимости Утсзн,ну а они в Ощад.А сейчас на сайте Горгаза уже висит задолженность 1317.26 грн.Ясное дело,что ощад оплатит 1221 и будет долг 96 гривен.Одним словом-"бермудский треугольник"!!!!

1317.26 буде висіти на 104 до надходження показів лічильника за січень. Це розрахунковий обсяг газу за січень, який би хотіли отримати в облгазі. В мене теж висить сума, яка ніде не світилася, але біля неї написано, що це рекомендований платіж. До речі, де ти дивишся ці суми, на сайті 104.ua чи в програмі з плей маркета?

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Ну,не знаю...У меня просто красным цифра 1317 без всяких рекомендованных.Посмотрим,скоро прояснится.В любом случае я отправлю горгаз и им подобным в Утсзн и Ощад.По факту я не имею никакого отношения ни к начислению,ни к оплате!!! :mrgreen: У нас свой сайт горгаза www.abonentinfo.com
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Black Sea писал(а):
:D :D :D
Наконец то мне удалось зарегистрироваться в кабинете Ощада. Великая тайна, коей является мой номер телефона, была раскрыта благодаря героическим стараниям Ощада. Но СМС-ок еще нет. Шибко заколдовано. :mrgreen:
А что расписано в кабинете Ощада после щелчка там по конверту 12 месяца ?

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Likvidator,у меня лично всё подтверджено,кроме водопостачання.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
Likvidator,у меня лично всё подтверджено,кроме водопостачання.

А что написано против водопостачання - "нове" ?

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Likvidator писал(а):
А что написано против водопостачання - "нове" ?

Уже написано подтвержено.Кажется да,было написано "нове" :mrgreen:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Вже пішли платьожки за транспортировку газу ... за січень і лютий відразу , по 140 грн/місяць . Дивина... Ще до кінця січня палитимуться куби, які повинна транспортувати контора , і скільки буде тих кубів - ніхто не знає, а вже плати , мало того , за два місяці... Виходячи, що 1 грн. за траспортіровк 1 куба розрахували з 140 кубів. За газ значить повинні ми сплатити по 5.9 грн за куб... Ну побачимо

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3873
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
Вже пішли платьожки за транспортировку газу ... за січень і лютий відразу , по 140 грн/місяць . Дивина... Ще до кінця січня палитимуться куби, які повинна транспортувати контора , і скільки буде тих кубів - ніхто не знає, а вже плати , мало того , за два місяці... Виходячи, що 1 грн. за траспортіровк 1 куба розрахували з 140 кубів. За газ значить повинні ми сплатити по 5.9 грн за куб... Ну побачимо

З 1 січня 2020 року тарифи на розподіл газу зросли в середньому на понад 46%. А з 1 липня планується ще одне підвищення - вже на 20%. Нововведення стосуються 44 регіональних газорозподільних компаній. З початку року тариф для них складає від 0,28 до 1,99 гривні за кубометр газу на місяць в залежності від регіону. А з 1 липня 2020 року - від 0,28 до 2,73 гривні за кубометр газу на місяць.

Для розрахунку плати за розподіл газу за основу береться обсяг споживання газу протягом попереднього газового року, який триває з 1 жовтня по 30 вересня. Загальний обсяг газу, спожитого за попередній газовий рік, множиться на тариф на розподіл – це є річна плата за розподіл газу. Річна плата ділиться на 12 рівних щомісячних платежів, які сплачуються щомісячно протягом року.

При цьому послуги розподілу газу необхідно сплатити в місяці, в якому надається така послуга - до 20-го числа поточного місяця. Важливо зауважити, що новими правилами за кожен день прострочки платежу побутовий споживач, окрім оплати власне послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати - тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому споживачу варто звернути увагу, що датою оплати є не дата оплати ним квитанції в банку чи он-лайн, а вона визначається датою, на яку оплата була зарахована на рахунок Оператора ГРМ.

Є можливість, але не обов’язок, сплатити за розподіл газу наперед. Оплата за декілька місяців, квартал, за півроку чи рік може допомогти зекономити кошти для тих, хто споживає невеликі обсяги газу. Так клієнти зможуть скоротити витрати на банківську комісію, оскільки у деяких випадках вона може бути вищою за сам щомісячний платіж..

ГазПравда - КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
Moderator

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Монетизация льгот и субсидий усложнила жизнь украинцам: как теперь платить за коммуналку
Отметим, что если поставщик услуги не сотрудничает с Ощадбанком и не дает банку информацию о начисленных суммах за услугу льготникам и получателям субсидии, то и требовать оплату с получателя льготы или субсидии в безналичной форме до 1 июня он не вправе.

Выделил для себя на будущее.Весомый аргумент!Не пойму только почему до 1 июня
Последний раз редактировалось Borzow 25-01-2020, 12:46, всего редактировалось 1 раз.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
Монетизация льгот и субсидий усложнила жизнь украинцам: как теперь платить за коммуналку
Отметим, что если поставщик услуги не сотрудничает с Ощадбанком и не дает банку информацию о начисленных суммах за услугу льготникам и получателям субсидии, то и требовать оплату с получателя льготы или субсидии в безналичной форме до 1 июня он не вправе.

Выделил для себя на будущее.Весомый аргумент!

Это у нас ОМСД не сотрудничает. Но УТСЗН на них деньги перечисляет. То есть, возмещает без нала по понятно, что они не требуют, просят платить самому.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
mekena писал(а):
Это у нас ОМСД не сотрудничает. Но УТСЗН на них деньги перечисляет. То есть, возмещает без нала по понятно, что они не требуют, просят платить самому.

Что-то я совсем ничего не понял из написанного Юра.
Отметим, что если поставщик услуги не сотрудничает с Ощадбанком и не дает банку информацию о начисленных суммах за услугу льготникам и получателям субсидии, то и требовать оплату с получателя льготы или субсидии в безналичной форме до 1 июня он не вправе.

Я так понимаю,что если службы ЖКХ не сотрудничают с Ощадом и не дают вовремя инфу о начислениях,то требовать с льготники или субсидианта в безналичной форме они не вправе!!!!Не понятно ,почему до 1 июня!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
mekena писал(а):
Это у нас ОМСД не сотрудничает. Но УТСЗН на них деньги перечисляет. То есть, возмещает без нала по понятно, что они не требуют, просят платить самому.

Что-то я совсем ничего не понял из написанного Юра.
Отметим, что если поставщик услуги не сотрудничает с Ощадбанком и не дает банку информацию о начисленных суммах за услугу льготникам и получателям субсидии, то и требовать оплату с получателя льготы или субсидии в безналичной форме до 1 июня он не вправе.

Я так понимаю,что если службы ЖКХ не сотрудничают с Ощадом и не дают вовремя инфу о начислениях,то требовать с льготники или субсидианта в безналичной форме они не вправе!!!!Не понятно ,почему до 1 июня!!

Тому, що з 15 травня всім, хто на безготівковій формі , потрібно йти в Ощад і писати заяву про перерахунок незнятих коштів на свій рахунок. І потрібно відразу сплатити всю заборговану суму постачальникам. Як там ділити платіжки постачальникам і за сам газ - х.з.. Але 100% потрібно буде йти і вирішувати це. Бо як сказала мені нач. відділу в УПСЗН -гроші можуть "підняти". І як поведуть себе тіж горгази з "злісними" неплатільщиками важко сказати... Адже в мене пропала навіть графа, що я пільговик, нема на сайті 104.ua і нема в платіжках. Тепер ми в них як всі... Уявляю , скільки там буде людей з 15 травня ! Я вже написав заяву ві йти нікуди не потрібно буде. На сьогодні з усіма по нулях, хоча ні, водоканал навіть мені винен. :D . Думаю, і тобі було б краще теж піти і написати зараз заяву. Платити тоді по рахунку і не паритися

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Ну,не знаю...У меня просто красным цифра 1317 без всяких рекомендованных.Посмотрим,скоро прояснится.В любом случае я отправлю горгаз и им подобным в Утсзн и Ощад.По факту я не имею никакого отношения ни к начислению,ни к оплате!!! :mrgreen: У нас свой сайт горгаза http://www.abonentinfo.com

Поглянув на 104.ua. Так таке : Рекомендований платіж
(січень)
238.8 м3

1651.20 грн
Попробуй на цьому сайті зареєструватися. Він наче всеукраїнський

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
Монетизация льгот и субсидий усложнила жизнь украинцам: как теперь платить за коммуналку
Отметим, что если поставщик услуги не сотрудничает с Ощадбанком и не дает банку информацию о начисленных суммах за услугу льготникам и получателям субсидии, то и требовать оплату с получателя льготы или субсидии в безналичной форме до 1 июня он не вправе.

Выделил для себя на будущее.Весомый аргумент!Не пойму только почему до 1 июня

Вы уже получали такую СМС :?: :mda:

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Likvidator писал(а):
Вы уже получали такую СМС :?: :mda:

Да.СМС получил.пильга покрыла вси заерестровани ... ... послуги.Остаток - 1484гр

Radcha писал(а):
Попробуй на цьому сайті зареєструватися. Він наче всеукраїнський

Что это даст,у нас на весь город этот сайт по горгазу там и показания забивают и там можно проплату делать.Я выше писал,что в целом меня это всё устраивает.Просто возник один ньюанс с горгазом,по видимому он выставил 96 гривен за транспортировку уже числа 15 и эта сумма не вошла в ту сумму за потреблённый газ.И теперь эта сумма в 96 гривен висит у них на сайте красным Долг 95.97 грн.По факту то да,они оплатили всё за декабрь месяц,а эти 96 то за январь.А в феврале снова эти 96 насчитают,но проплатят за январь предыдущие 96 и опять с долгом????Да,и на сайте у нас указано ,что я
100.00% Особа з інвалідністю ІІ гр. внаслідок війни
Льготный объём 300 м.куб
.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців