Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Black Sea писал(а):
Пишет:
"Користувач з таким телефоном не знайдений"
хотя:
- имею пенсионный счет в Ощаде
- СМС банкинг на этот телефон
- звонил им три раза,
- в СОЦ. защ. был лично 2 раза. Клянуться, что номер телефона передали.

Проверяйте ещё, попробуйте вместе с менеджером Ощадбанка у них в офисе. Сбои в работе любой системы бывают.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
МАН писал(а):
Проверяйте ещё, попробуйте вместе с менеджером Ощадбанка у них в офисе. Сбои в работе любой системы бывают.

Пробуй с другого браузера ввойти!!!!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Я вообще с телефона зарегистрировался с первого раза.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
І в мене з телефону по монетизації з першого разу. А потім вирішив взяти карту ощада на старий рахунок. Отут почалися танці!! І ніякий працівник відділення нічого не може допомогти- вони менше мого знають :D Тільки дзвінок на 0 800 210 800 допоміг. Попав на немолоду вже тьотю, судячи по голосу. Так от, там у них висять всі спроби реєстрації, починаючи з моменту відкриття першого рахунку. В мене це з 2005 року. Років 13 не користувався . Оператор видалила всі реєстрації, спроби реєстрації, номера телефонів старих(,я вже їх і не пам'ятаю). І тоді я по новому легко зареєструвався. Бо все впиралося , що не приходило СМС. А Ощад не приват, по відбитку пальця не зайдеш. Логін, пароль і код з СМС. Рахунок відновив, щоб на нього пільгу перераховували. І ще ньюанс. В СМС код не той внизу з буквами і цифрами, а 4 цифри всередині тексту. Часто на цьому етапі люди тормозять. Бо клавіатура в додатку Ощад 24/7 має цифри і одну букву N.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):
Если ДА, поделитесь пож. опытом.

На якому етапі не проходить реєстрація?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Поставщики послуг з'явилися в кабінеті на отримання виплат. І знову нема облгазу.

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
mekena писал(а):
Все зарегились без проблем на сайте Ощада.
Название темы не соответствует сути проблемы.


Ваш вариант? Я не против, если правильно сформулировать и модераторы изменят.
В той теме:
viewtopic.php?f=72&t=1980&p=82943#p82943
оно тоже не совсем в тему.

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
[[/img][/img]
Black Sea писал(а):
Регистрация без проблем по номеру телефона, не знаю почему у Вас не получилось?

Скин экрана вставить не могу. Нет добавления картинки. По прежнему красным:
Користувач з таким телефоном не знайдений

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Картинки ограничены размером. То есть, надо редактировать и уменьшать размер.
Такое писалось и у нас в самом начале, когда ещё запускалась система.
Надо звонить на горячую линию Ощада. Возможно что-то по технической части не работает по Херсону. Спросите у знакомых коллег, - у них получилось войти в кабинет?
Если да, то что-то именно с Вашим аккаунтом не так...
В любом случае звонить на горячую линию. Если они видят ваш аккаунт и говорят, что у них все нормально, тогда вопрос...
Попробуйте на всяк случай зайти с другого браузера.
Смерть рашистским оккупантам!

Николай_52 участник

Сообщения: 374
mekena писал(а):
Все зарегились без проблем на сайте Ощада.
Название темы не соответствует сути проблемы.
Все это сколько?
Все обращения на "горячую линию" Ощадбанка и переписка с ними через эл почту с отправкой необходимых скринов в течении месяца - результат ноль, ответы по эл почте в стиле "много обо всём, но конкретно - ни о чём". Никаких СМС-информирований до сих пор нет.
УПТСЗН дал распечатку за два месяца с общей суммой со словом "нараховано", дальнейшая судьба этого "нараховано" им неизвестна; в персональных кабинетах организаций предоставляющих услуги (в которые есть возможность ввойти) нет информации о том, что они за эти два месяца получали какие-либо средства на оплату льгот.

Сегодня работница УПТЗСН при мне пыталась со своего рабочего компьютера впервые зарегистрировать свою маму-льготницу - результат ноль, номер телефона её мамы в базе Ощадбанка есть. Экспериментировала и с моим номером телефона: номер телефона в базе Ощадбанка есть, но после введение кода из СМС - стандартное "Невірний код".


Я уже озвучивал в другой теме количество льготников в одной области у которых возникли проблемы:
10.12.2019 17:33 Проблеми з монетизацією пільг виникли на Харківщині
Через збій програмного забезпечення понад 11 тисяч пільговиків не отримали виплату в безготівковій формі.

За словами директора Департаменту соцзахисту ХОДА Юрія Шпараги, до облдержадміністрації надходять численні скарги від ветеранських організацій, організацій чорнобильців тощо. Люди обурені збоями у виплати пільг у безготівковій формі. Через збій програмного забезпечення близько 10% пільговиків області не отримали відповідні нарахування.
- На Харківщині близько 116 тисяч отримувачів пільг, з них 10% мають проблеми з безготівковим нарахуванням. Це проблема не тільки нашої області, а всієї України, - прокоментував ситуацію “СК” Юрій Шпарага. - Міністерство соціальної політики поки не привело в належний стан програмне забезпечення. Через збій програми минулого тижня з державного реєстру пропав весь Лозівський район. Тож всі нарахування людям зроблять в наступному місяці. Однак пільговики переймаються, що в них виникнуть борги.

Щоб уникнути в подальшому таких ситуацій, Харківщина пропонує всіх пільговиків перевести на готівкову форму розрахунків, тобто, щоб люди на руки отримували кошти і самі розраховувалися по комунальним платежам. Відповідний лист-пропозицію область сьогодні відправила на ім’я міністра соціальної політики України. І вже через кілька годин отримали фітбек з Києва.
- Сьогодні під вечір ми отримали проект урядової постанови, якою дозволяється перехід на готівкову форму розрахунку не один раз на рік - 15 жовтня (за чинним порядком), а без встановленого терміну, - повідомив Юрій Шпарага.
В обласному Департаменті соцзахисту сподіваються, що вже на найближчих засіданнях уряду цю постанову приймуть, і всіх пільговиків з 1 січня 2020 року можна буде перевести на готівкову форму розрахунку.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Николай, вы из какого города, области?
Мы тут по нынешним реалиям на краю географии и то все зарегились и работает...

Не суть.
Ждём постановку кабмина, параллельно готовим нужные документы и с нового года пишем заявление на переход на наличный расчёт.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Юрій, люди дійсно мають проблеми. В Борисполі друг дзвонив і на гарячу лінію( проблем нема) , і в відділення ходив( все нормально) а зайти не може. Скинув мені пароль - я заходжу в його кабінет без проблем. Він не може. І що дивно- на рахунку в нього 0. І висить плата за теплопостачання. Він знову дзвонить на гарячу і розказує, що він не може, а я заходжу- і йому геніальна відповідь: цього не може бути, за регіональним принципом Ощад не ділиться. В його общазі ( він військовий, УБД) НІХТО НЕ МОЖЕ ЗАЙТИ В КАБІНЕТ .

Николай_52 участник

Сообщения: 374
mekena писал(а):
Николай, вы из какого города, области?
Мы тут по нынешним реалиям на краю географии и то все зарегились и работает...

Не суть.
Ждём постановку кабмина, параллельно готовим нужные документы и с нового года пишем заявление на переход на наличный расчёт.
Из г.Харьков.
За октябрь общая сумма озвученная "горячей линией" Ощадбанка не совпадает с суммой, которая указана в распечатке УПТСЗН, Ощад озвучил большую. Вопрос: чью информацию считать достоверной - правильно рассчитанную?
"Горячая линия" Ощада до сих пор не имеет никакой информации о сумме средств за ноябрь - "ожидайте"; в распечатке УТСЗН за ноябрь есть лишь одна цифра - общая сумма, но совпадёт ли она с цифрой от "горячей линии" Ощада после того как они "раздуплятся" или снова будут разными?
Вчера попросил номер телефона у сотрудницы УПСЗН, которая при мне пыталась впервые зарегистрировать на сайте Ощадбанка свою маму-льготницу: телефон в базе Ощада высвечивался ещё вчера, но СМС с кодом для дальнейшего прохождения процедуры регистрации до сих пор не прислали.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Проверил кабинет льготника. Поступившая сумма уже распределена по поставщикам услуг, то есть, уже появилась таблица. Остаток средств за прошлый месяц не израсходован, на тепло хватило и ещё будет запас средств на следующие более холодные месяцы.
Таким образом, монетизация показала, что она выгоднее, чем слепая льгота, так как лишние средства остаются на счету и перекрывают возможное превышение норм (в основном касается тепла, а кому-то газа).
В прошлых годах я уже доплачивал за тепло, а тут уже видно, что и за январь доплачивать не буду.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Проверил кабинет льготника. Поступившая сумма уже распределена по поставщикам услуг, то есть, уже появилась таблица. Остаток средств за прошлый месяц не израсходован, на тепло хватило и ещё будет запас средств на следующие более холодные месяцы.
Таким образом, монетизация показала, что она выгоднее, чем слепая льгота, так как лишние средства остаются на счету и перекрывают возможное превышение норм (в основном касается тепла, а кому-то газа).
В прошлых годах я уже доплачивал за тепло, а тут уже видно, что и за январь доплачивать не буду.

Це добре. Наче в одній країні живемо, а яка різниця! Другий місяць облгаз не може обозначитися в моєму кабінеті для отримування коштів. На додачу пропав і Водоканал. Залишилися енергетики і сміття. Що попало твориться . :mrgreen: Благо є пункт в постанові, що такі ,як облгаз, отримають кошти з рахунка в кінці опалювального періоду і не мають права вимагати оплати. А вони, сцуки , шлють смс і дзвінки від робота. Як колектори
P.S. Так Водоканал і Облгаз на роздачу не з'явилися :D Обленерго і сміття отримали по рахунку . Облгаз шле СМС , щоб платив :mrgreen:

Искандер Аватара пользователя
участник

Сообщения: 390
Откуда: Сумы
В личном кабинете деньги и за тот месяц и за этот есть, СМСки не сформированы и пишут, что отправке не подлежат, список поставщиков услуг не сформирован полностью, а тем что указаны перечислений нет. Платёжки пришли с долгами за прошлый месяц. Я тоже не плачу, что будет не понимаю. Из собеза прислали калькулятор по высчитыванию положенных мне льгот, я посчитал электричество и отослал только свою часть. После праздников жду скандалов за неуплаты и жду отключения энергоснабжения, настроение злое и агрессивно радикальное, на ком сорвусь не знаю, но не завидую.
Хорошо сформулированный вопрос отпадает сам собой.

Патриот Аватара пользователя
участник

Сообщения: 409
Хорошо, что я сразу сообразил и перевелся на наличку. Переходите, это намного лучше, чем иметь посредников.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Проверил в кабинете льготника положение дел.
Оплата по счетам в таблице подтверждена, остаток на счете стал чуть больше, уже 1334 грн.
Система себя оправдывает на все сто! (имеется в виду не безнал, а сама монетизация).
:good:
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
А як справи в тих, хто написав заяви на готівку ? Стабільно зараховуються кошти?
Ходив в місцевий Газпром . Почали читати лекцію ,що якщо користуєшся послугою то плати, бо приїдуть і відключать газ. Послав їх.. в Ощад, кажу йдіть і беріть. Вони послали мене в УПСЗН, мовляв все зло там. Водоканал також наче не при ділах, і також киває на УПСЗН. В Управлінні резонно питають , чи є кошти на рахунку в кабінеті? Є. То і вони не при чім. Так і не знайшов крайнього. :mrgreen: Єдине- якщо є на рахунку залишок, який покриває непроведені платежі то можеш не платити

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Коллеги, с сегодняшнего дня Минсоцполитики дал добро на прием заявлений от льготчиков с реквизитами карточного счета для зачисления льгот наличкой на БПК уже с января 2020г. В связи с вышеизложенным проводим следующую работу:
1. По каждому обратившимся в ТВБВ льготчику проверяем наличие карточного счета и действующей БПК.
2. В случае наличия счета даём клиенту-льготчику реквизиты и просим отнести в свое УПСЗН.
3. В случае отсутствия счета проводим процедуру открытия счета и аналогично даём реквизиты для УПСЗН.
Внимание! Качественно и комплексно обслуживаем льготчиков, они все должны стать нашими клиентами и не в коем случае не должны уйти на обслуживание в банки- конкуренты!!!

Отакі повідомлення прийшли працівникам Ощадбанку по вайберу .... Конкуренція ... :mrgreen:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Искандер писал(а):
В личном кабинете деньги и за тот месяц и за этот есть, СМСки не сформированы и пишут, что отправке не подлежат, список поставщиков услуг не сформирован полностью, а тем что указаны перечислений нет. Платёжки пришли с долгами за прошлый месяц. Я тоже не плачу, что будет не понимаю. Из собеза прислали калькулятор по высчитыванию положенных мне льгот, я посчитал электричество и отослал только свою часть. После праздников жду скандалов за неуплаты и жду отключения энергоснабжения, настроение злое и агрессивно радикальное, на ком сорвусь не знаю, но не завидую.

Думаю не варто нервувати. Ситуація аналогічна. Тільки в мене взяли за світло і сміття. Газ і вода не беруть. Газовики сказали, що на наступному тижні вирішать це питання. З водою непонятки. За жовтень пройшла нормально, а за листопад пропали навіть з списку поставщиків. В УПСЗН сказали, що якщо є на рахунку кошти - можеш не платити. А вообще бардак офігенний з цією монетизацією...В Ощадбанку вже йде підготовка до виплати готівкою. Їм навіть рекомендації прийшли. В УПСЗН чекають по своїй лінії. Цікаво було б послухати тих, хто писав заяви на готівку- як в них з нарахуваннями ?
А вообще є пункт в постанові - в разі оце таких ситуацій поставщик не має права вимагати оплати до кінця опалювального періоду.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Патриот писал(а):
Хорошо, что я сразу сообразил и перевелся на наличку. Переходите, это намного лучше, чем иметь посредников.

І як з нарахуваннями? Стабільно? В які числа?

Искандер Аватара пользователя
участник

Сообщения: 390
Откуда: Сумы
Патриот писал(а):
Хорошо, что я сразу сообразил и перевелся на наличку. Переходите, это намного лучше, чем иметь посредников.

Спасибо за добрые советы :bye: , но поверьте, что я уже не в состоянии выдерживать многочасовое хождение по сбору справок и стоянию в очередях к специалистам Ведь там как, сначала запишись на приём, потом приди на приём, тебе дадут перечень справок, собери их, запишись на приём и в назначенный день не опоздай на приём. А там выяснится, что справка не та. Заем мы эту "СТРАНУ В СМАРТФОНЕ", не выдержу я этого.
Хорошо сформулированный вопрос отпадает сам собой.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Искандер писал(а):
Знаем мы эту "СТРАНУ В СМАРТФОНЕ", не выдержу я этого.


Відповіді на запитання про нову систему виплати пільг на ЖКП
7. Я чув, що новий механізм дозволяє заощадити частину коштів і залишити їх собі. Як це можливо?

Це залежить від того, у якій формі ви отримуєте виплату пільги: у готівковій чи безготівковій формі.

Якщо у готівковій – після повного розрахунку з надавачами послуг ви можете залишити зекономлену готівку собі.

Якщо у безготівковій – всі зекономлені кошти ви можете отримати лише після завершення опалювального періоду (орієнтовно з червня). СМС про суму зекономлених коштів вам надішле Ощадбанк. Якщо ви маєте рахунок в Ощадбанку, то ці кошти автоматично будуть зараховані на нього. Якщо ви не маєте рахунку – то ви можете його відкрити з червня по грудень поточного року, і на нього будуть зараховані ці гроші.
11. Якщо я оплатив комуналку, не дочекавшись СМС від Ощадбанку?

Якщо мова йде про безготівкову форму монетизації, то всі зекономлені вами кошти ви зможете отримати влітку. Якщо виникне ситуація, коли ви сплатили рахунки, не дочекавшись СМС від Ощадбанку, то на рахунках виникне переплата, яка буде відображена надавачем послуг у квитанціях наступних періодів.

Пільговики не можуть простежити рух коштів через особовий кабінет «Ощадбанку»

Кошти на пільгових рахунках для оплати комунальних послуг в особистому кабінеті «Ощадбанку» не відображаються із технічних причин. Проблема виникла у пільговиків, що отримують допомогу у безготівковій формі. Її усунуть до січня. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики Київської міської держадміністрації. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/kyiv/news/sistema-mo ... 46668.html

«На скільки ми володіємо інформацією, в цьому місяці СМС-повідомлення не дійшли до людей, тому перевірити стан розрахунку можна в «Ощадбанку», суму нарахованої пільги можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання. Щодо нарахування пені, будемо сподіватися, що все-таки пені не буде нарахована на пільговиків, тому що і надавачі послуг, і «Ощадбанк» і органи соцзахисту знають, що це запускається вперше, в цьому місяці була проплата і маємо надію, що на наступний місяць усе воно більш-менш стане в той порядок, який передбачений постановою кабінету міністрів і проблеми будуть вирішені».
...За словами начальниці відділу Сумської філії АТ «Ощадбанк» Світлани Кошиної, СМС-повідомлення деяким споживачам не дійшли через помилки в номерах телефонів або були вказані стаціонарні номери:

«У листопаді місяці за узгодженням з міністерством Соціальної політики термін перерахування коштів на комунальні підприємства по нарахованим пільгам, у зв’язку з величезною кількістю обробленої інформації було продовжено до 22 листопада. Після 22 листопада пільговикам було направлено СМС-повідомлення в якому було вказано не покриті пільгою послуги – залишок для оплати в розрізі видів комунальних послуг».

Одно SMS-сообщение может содержать: не более 70 символов при наборе кириллицей (16-битная кодировка) :?: :mda:

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Что такое ТВБВ?
Смерть рашистским оккупантам!

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців

cron