Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Перерасчет пенсии неработающему пенсионеру в 2017

Перерасчет пенсии неработающему пенсионеру в 2017

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
kla1953 посетитель

Сообщения: 52
Откуда: Житомир
Пенсионерка с 2008 года. Трудовой стаж 44 года. Не работаю.
В предпоследний раз при перерасчете моя пенсия была увеличена на 27 гривен, а с мая 2017 пенсию повысили только на 15 гривен. Но я узнала, что у моих бывших коллег пенсию оба эти раза повысили на 60-70 гривен, хотя их трудовой стаж не превышает мой трудовой стаж. И здесь даже вопрос не в деньгах, в в элементарных нормах справедливости. Возможно, что я не знаю всех ньюансов и ПФУ прав. Прошу компетентных и неравнодушных людей помочь мне разобраться с этом вопросе. Почему моя пенсия повышается на меньшую сумму при прочих равных данных?
Людмила

Слава40 активист

Сообщения: 651
Мне тоже повысили только на 13.03грн. Хотя стажу у меня еще больше.А узнать уже почему не смогу т.к наш пенсфонд закрыли. и все перевели в город Селидово. Остался наш город без пенсионного.Теперь надо ездить автобусом в соседний город.

kla1953 посетитель

Сообщения: 52
Откуда: Житомир
В январе я обратилась в ПФ через Веб портал ПФУ. Они прислали мне ответ, из которого получается, что все правильно в их перерасчете. Но я не согласна с тем, что у одних пенсия повышается на 70 гривен. а у других намного меньше при условии одинакового стажа. Надеюсь на вашу помощь.
Ниже привожу ответ ПФ на мой запрос.
Ваша заява та викладені в ній питання розглянуті згідно Закону України “Про звернення громадян”. Повідомляємо, що Ви перебуваєте на обліку в Житомирському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області та отримуєте пенсію за віком з 03.05.2008 року відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон). Відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928 „Про Державний бюджет України на 2016 рік” з 01.12.2016 року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1247 грн. Це стало підставою для проведення перерахунку складових Вашої пенсії, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність — доплати за понаднормативний стаж. Перерахунок пенсії у зв'язку із зміною прожиткового мінімуму проводиться тільки непрацюючим пенсіонерам в автоматичному режимі за матеріалами пенсійних справ. Після проведеного перерахунку Ваш розмір пенсії становить 1833,04, а саме: - 1390,69 грн. – основний розмір пенсії за віком; - 299,28 грн. - доплата за 24 роки страхового стажу понад необхідних 20 років для жінок, тобто у розмірі 24 % від прожиткового мінімуму (1247,00грн. х 24%); - 43,07 грн. – підвищення по ст. 42; -100,00 грн. – доплата відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 р. № 327; Доводимо до Вашого відому, що розмір пенсії до перерахунку становив 1804,96 грн., а саме: - 1390,69 грн. – основний розмір пенсії за віком; - 271,20 грн. - доплата за 24 роки страхового стажу понад необхідних 20 років для жінок, тобто у розмірі 24 % від прожиткового мінімуму (1130,00грн. х 24%); - 43,07 грн. – підвищення по ст. 42; - 100,00 грн. – доплата відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 р. № 327; Тобто, з 01.12.2016 року змінився Ваш розмір пенсії за рахунок збільшення доплати за понаднормативний стаж. Перерахунок пенсії проведено у відповідності до діючих норм пенсійного законодавства.

Заранее благодарна за ответы.
Людмила


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)