Список форумов Загальна категорія Переходи на інші пенсії та види пенсій Переход с пенсии госслуж. по инвалидн. на пенсию по возрасту

Переход с пенсии госслуж. по инвалидн. на пенсию по возрасту

Переведення на інший вид пенсії (за віком, по інвалідності), на іншу пенсію (страхова, наукова, військова, чорнобильська та інші)
Grig гость

Сообщения: 4
Добрый день!
Меня зовут Григорий. Я 1953 г. р.
Очень нужна консультация.

Я инвалид детства 2 гр. и пенсионер по инвалидности с 1973 г.
В 2006 г. я покинул госслужбу (14 лет стажа госслужбы) и перешел на пенсию госслужащего по инвалидности.
До сентября 2016 г. я продолжал работать. Общий стаж по трудовой - 42 года и 2 мес.
Последний пересчет пенсии мне был произведен в 2008 г.
3 января 2017 г. я обратился в отделение ПФ с заявлением о переходе с пенсии по инвалидности на пенсию по возрасту.
Пенсию мне еще не пересчитали, но специалисты отделения сразу же заявили, что положение о применении при расчете пенсии средней зарплаты по Украине за 3 года предшествующих году подачи заявления о назначении/переходе к моему случаю не относится. Они аргументируют свою позицию тем, что в законе 1058 ст. 45 ч. 3 абз. 3 ничего не сказано о пенсии госслужащего по инвалидности.
Правы ли они (в т. ч. безотносительно их аргументации)?
Как я могу оспорить решение сотрудников отделения ПФ?

Спасибо!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Grig писал(а):
Пенсию мне еще не пересчитали, но специалисты отделения сразу же заявили, что положение о применении при расчете пенсии средней зарплаты по Украине за 3 года предшествующих году подачи заявления о назначении/переходе к моему случаю не относится. Они аргументируют свою позицию тем, что в законе 1058 ст. 45 ч. 3 абз. 3 ничего не сказано о пенсии госслужащего по инвалидности.
В то- же время, в законе 1058 (ст.8, ст.45) нет дискриминации госслужащих-инвалидов:
Стаття 8. Право громадян України на отримання пенсійних виплат та соціальних послуг

1. Право на отримання пенсій та соціальних послуг із солідарної системи мають:

1) громадяни України, які застраховані згідно із цим Законом та досягли встановленого цим Законом пенсійного віку чи визнані інвалідами в установленому законодавством порядку і мають необхідний для призначення відповідного виду пенсії страховий стаж, а в разі смерті цих осіб - члени їхніх сімей, зазначені у статті 36 цього Закону, та інші особи, передбачені цим Законом;
Стаття 45. ...
Якщо особа після призначення пенсії по інвалідності продовжувала працювати та набула не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі, при переведенні вперше з пенсії по інвалідності на пенсію за віком застосовується середня заробітна плата (дохід), визначена частиною другою статті 40 цього Закону для призначення пенсії.

{Частина третя статті 45 в редакції Закону № 3668-VI від 08.07.2011}

Grig гость

Сообщения: 4
Likvidator писал(а):
В то- же время, в законе 1058 (ст.8, ст.45) нет дискриминации госслужащих-инвалидов:

Спасибо!
Если можно, какова процедура оспаривания решения органов ПФ?


Вернуться в Переходи на інші пенсії та види пенсій