Список форумов Стаж та коефіцієнт стажу Облік стажу Учет стажа

Учет стажа

Трудовий, страховий, пільговий, ...
Сообщение 04-11-2016, 16:14
ПеЛе гость

Сообщения: 2
Откуда: киев
При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?

Сообщение 04-11-2016, 22:39
argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1031
Откуда: Київ
ПеЛе писал(а):
При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?

Зверніться з письмовою заявою (як у кращих проявах бюрократії - у двох екземплярах, один з реєстрацією - Ваш) у відділ ПФУ,
отримайте письмову відповідь яка, можливо, прояснить Ваші наступні дії.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Сообщение 05-11-2016, 22:57
gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
ПеЛе писал(а):
При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?

У мене була подібна ситуація: диплом видано 10 червня, вдірахований з числа студентів - 16 вересня (перебував на військових зборах). Записи є у трудовій книжці. Міг просто не подавати копію диплома. Але...дав. Прийшлося пройти суд і апеляцію. Тому послухайтесь аргона - і пряма дорога до суду, який, впевнений, виграєте. Цим упирям нічого не докажете без суду.
P.S.Пошукайте зразки заяв у всесв. павутині і зекономите на адвокатах.

Сообщение 24-11-2016, 00:01
ПеЛе гость

Сообщения: 2
Откуда: киев
Дякую.

Сообщение 26-11-2016, 11:42
nana посетитель

Сообщения: 10
Откуда: Львів
Порадьте, будь ласка, що можна зробити, щоб вийти мені на пенсію за вислугою років як вчителю вже зараз (поки її не відмінили). Станом на 01.01.2016 мені не вистачило педстажу (до 25 з половиною років) 1 місяць і 7 днів. Але знаю, що декретна відпустка враховується - мені б якраз вистачило. Але я родила якраз в день отримання диплому і, оскільки, ще ніде не працювала, то не оформила декрет, а тільки через півтора місяця!!! (якраз стільки не вистачає) - влаштувалась на роботу і взяла відпустку по догляду за дитиною. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОТАТИ ПЕРІОД ДЕКРЕТУ?

Сообщение 26-11-2016, 21:33
МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
nana писал(а):
Порадьте, будь ласка, що можна зробити, щоб вийти мені на пенсію за вислугою років як вчителю вже зараз (поки її не відмінили). Станом на 01.01.2016 мені не вистачило педстажу (до 25 з половиною років) 1 місяць і 7 днів. Але знаю, що декретна відпустка враховується - мені б якраз вистачило. Але я родила якраз в день отримання диплому і, оскільки, ще ніде не працювала, то не оформила декрет, а тільки через півтора місяця!!! (якраз стільки не вистачає) - влаштувалась на роботу і взяла відпустку по догляду за дитиною. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОТАТИ ПЕРІОД ДЕКРЕТУ?

Напишите в личку ~Jhellico, он работник пенсионного фонда - должен знать.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)


Вернуться в Облік стажу