Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Судова практика працюючих пенсіонерів

Судова практика працюючих пенсіонерів

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Увага працюючим пенсіонерам!
Якщо апеляціїний суд або ВАСУ упереджено відмовив Вам у поновленні права на перерахунок пенсії,з застосуванням середнього заробітку за 2008,2009,2010 роки(попередні зверненню за перерахунком), ухвалою чи постановою,винесеною після 19.07. 2011 року, звернітся за допомогою
на форумі .Обставини відмови коротко викладіть у вікні,яке відкриєтся після натискання кнопки "Цитата" у темі "Судова практика працюючих пенсіонерів".Після перевірки та виправлення помилок,натисніть кнопку "Отправить".
Експерти форуму пропонують безкоштовну допомогу у відновленні порушених судами принципів загальнообовязкового державного
пенсійного страхування, затверджених діючими редакціями Законів та підзаконних актів,щодо коригування розміру призначеної пенсії.
*********************************************************
Внимание работающим пенсионерам!
Если апеляционный суд или ВАСУ упреджденно отказал Вам в восстановлении права на перерасчет пенсии,с использованием среднего заработка за 2008,2009,2010 годы(предидущие году обращения за перерасчетом), определением или постановлением, вынесенными после 19.07. 2011 г., обратитесь за помощью на форуме .Обстоятельства отказа кратко изложите в окне, которое откроется после нажатияя кнопки "Цитата" в теме "Судова практика працюючих пенсіонерів". После проверки и исправления ошибок,нажмите кнопку "Отправить".
Эксперты форума предлагают безвозмездную помощь в восстановлении нарушенных судами принципов общеобязательного государственного пенсионного страховавания, удвержденных действующими редакциямы Законов и подзаконних актов,в части корректировки размера начисленной пенсии.
Последний раз редактировалось Likvidator 19-08-2011, 14:04, всего редактировалось 1 раз.

LUSI посетитель

Сообщения: 35
Likvidator писал(а):
Увага працюючим пенсіонерам!
Якщо апеляціїний суд або ВАСУ упереджено відмовив Вам у поновленні права на перерахунок пенсії,з застосуванням середнього заробітку за 2008,2009,2010 роки(попередні зверненню за перерахунком), ухвалою чи постановою,винесеною після 19.07. 2011 року, звернітся за допомогою
на форумі .Обставини відмови коротко викладіть у вікні,яке відкриєтся після натискання кнопки "Цитата" у темі " Судова практика працюючих пенсіонерів".Після перевірки та виправлення помилок,натисніть кнопку "Отправить".
Експерти форуму пропонують безкоштовну допомогу у відновленні порушених судами принципів загальнообовязкового державного
пенсійного страхування, затверджених діючими редакціями Законів та підзаконних актів,щодо коригування розміру призначеної пенсії.


Порадьте. будьласка. чи варто робити перерахунок і по стажу і по зарплаті після 19.07.11. поскільки :
- пенсія перерахована з приміненням з/ти за 2008 рік по рішенню суда
- виникає право на ще один перерахунок з серпня 2011 р.,але впав коефіціент по з-ті, і якщо примінять показник 2008р./або щей можуть взяти 2007 р./
то пенсія зменшиться

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
LUSI писал(а):
Порадьте. будьласка. чи варто робити перерахунок і по стажу і по зарплаті після 19.07.11. поскільки :
- пенсія перерахована з приміненням з/ти за 2008 рік по рішенню суда
- виникає право на ще один перерахунок з серпня 2011 р.,але впав коефіціент по з-ті, і якщо примінять показник 2008р./або щей можуть взяти 2007 р./
то пенсія зменшиться

Варто-приведіть у заяві резолютивну частину рішення суду,щодо протиправності застосування показника за 2007р. Ви ,також ,маєте право відмовитись від перерахунку,у випадку не передбаченого на момент подачі заяви про перерахунок, зменшення пенсії відносно попереднього її розміру,визначеного за рішенням суду, на підставі діючої редакції ЗУ 1058-15:
Розділ XV

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
4. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсії за нормами цього
Закону її розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше
встановленому розмірі.

LUSI посетитель

Сообщения: 35
Likvidator писал(а):
LUSI писал(а):
Порадьте. будьласка. чи варто робити перерахунок і по стажу і по зарплаті після 19.07.11. поскільки :
- пенсія перерахована з приміненням з/ти за 2008 рік по рішенню суда
- виникає право на ще один перерахунок з серпня 2011 р.,але впав коефіціент по з-ті, і якщо примінять показник 2008р./або щей можуть взяти 2007 р./
то пенсія зменшиться

Варто - ...


Але тоді я втрачу/коли відмовлюсь від перерахунку/можливість позиватись до ПФ?

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
Likvidator писал(а):
Варто

Я бы так однозначно не писал.Если апеляционные суды начнут массово футболить судебные решения после 19.07.11, при таком подходе, человек может потерять незначительное повышение пенсии при перерасчёте только по стажу.

LUSI посетитель

Сообщения: 35
slavan писал(а):
Likvidator писал(а):
Варто

Я бы так однозначно не писал.Если апеляционные суды начнут массово футболить судебные решения после 19.07.11, при таком подходе, человек может потерять незначительное повышение пенсии при перерасчёте только по стажу.


Вот и я склонна согласится на перерасчет по стажу- все-таки добавится 100 грн,а так нет уверенности в судебном процессе, только затянется на неопределенное время ,раз ставятся такие препятствия,то они повыходят из отпусков и что-то придумают ,чтобы узаконить свое толкование, пока не подписан новый Закон

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
LUSI писал(а):
Вот и я склонна согласится на перерасчет по стажу- все-таки добавится 100 грн,а так нет уверенности в судебном процессе, только затянется на неопределенное время ,раз ставятся такие препятствия,то они повыходят из отпусков и что-то придумают ,чтобы узаконить свое толкование, пока не подписан новый Закон


У меня аналогмчная ситуация. Суд выиграл, но решение лежит на апеляции ПФ. Если апеляционный суд отменит решение суда, то в результате пересчёта у меня остаётся старый размер пенсии, несмотря на то, что стаж увеличился на 2 года. Т.е. я потеряю увеличение пенсии за 2 года стажа. Если повезет (надежды мало) получу существенное увеличение пенсии по стажу и зарплате. Если б знал, где упаду, соломки бы подстелил...
В связи с выше написаным у меня вопрос знатокам:
Если я пролечу по стажу и зарплате, у меня останется законное право, повторно написать заявление только по стажу, чтобы не пропали эти 2 года стажа? Или всё, перерасчёт сделан по 1-му заявлению, размер пенсии оставили старый и поезд ушёл. Обидно.
Последний раз редактировалось slavan 19-08-2011, 16:31, всего редактировалось 1 раз.

LUSI посетитель

Сообщения: 35
slavan писал(а):
У меня аналогмчная ситуация. Суд выиграл, но решение лежит на апеляции ПФ. Если апеляционный суд отменит решение суда, то в результате пересчёта у меня остаётся старый размер пенсии, несмотря на то, что стаж увеличился на 2 года. Т.е. я потеряю увеличение пенсии за 2 года стажа. Если повезет (надежды мало) получу существенное увеличение пенсии по стажу и зарплате. Если б знал, где упаду, соломки бы подстелил...


если я правильно поняла,то у Вас первый перерасчет,а у меня ситуация иная,я уже 2 года получаю пенсию отвоеванную,а сейчас хочу сделать второй перерасчет,но незначительно упал коэф.з-ты
и заявлять по стажу и з/те- это сознательно начинать новый процесс,
в успехе которого после их писем нет уверенности

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
LUSI писал(а):
если я правильно поняла,то у Вас первый перерасчет,а у меня ситуация иная,я уже 2 года получаю пенсию отвоеванную,а сейчас хочу сделать второй перерасчет,но незначительно упал коэф.з-ты
и заявлять по стажу и з/те- это сознательно начинать новый процесс,
в успехе которого после их писем нет уверенности

Я же написал, у меня аналогичная ситуация и сейчас я тоже получаю пенсию по предыдущему суду за 2008 год. А всё написаноое выше касается уже нового суда в 2011 году.

LUSI посетитель

Сообщения: 35
slavan писал(а):
Я же написал, у меня аналогичная ситуация и сейчас я тоже получаю пенсию по предыдущему суду за 2008 год. А всё написаноое выше касается уже нового суда в 2011 году.

Ну тогда Вам и отступать некуда,дождетесь апеляции,а тогда видно будет

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
LUSI писал(а):
Але тоді я втрачу/коли відмовлюсь від перерахунку/можливість позиватись до ПФ?

Люсі, у відповіді мого ПФ на вимогу перерахувати пенсію по стажу і зарплаті (січень 2011) вони відповіли (письмово), що в такому випадку моя пенсія зменшується, і тому вони зробили перерахунок зі старої суми, але з урахуванням збільшення стажу.
Тобто - пенсія не ЗМЕНШИЛАСЬ. Збільшилась за рахунок стажу.
І з цієї позиції я вже судився. Як буде з апеляцією - не знаю. Але точно не програв :) До базової 2007 вже повернення не буде.
Ще одне - розмовляйте з ПФ тільки мовою листів.
Дуже

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
LUSI писал(а):
slavan писал(а):
Если я пролечу по стажу и зарплате, у меня останется законное право, повторно написать заявление только по стажу, чтобы не пропали эти 2 года стажа? Или всё, перерасчёт сделан по 1-му заявлению, размер пенсии оставили старый и поезд ушёл. Обидно.
Варто

Я бы так однозначно не писал.Если апеляционные суды начнут массово футболить судебные решения после 19.07.11, при таком подходе, человек может потерять незначительное повышение пенсии при перерасчёте только по стажу.
C такой же вероятностью и обидой
Азаров может отменить решение суда.
Но учтите одну особенность-надвигаются очередные выборы, и бандитская власть будет собирать
электорат, в том числе и среди работающих пенсионеров.

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
ngeology писал(а):
у відповіді мого ПФ на вимогу перерахувати пенсію по стажу і зарплаті (січень 2011) вони відповіли (письмово), що в такому випадку моя пенсія зменшується, і тому вони зробили перерахунок зі старої суми, але з урахуванням збільшення стажу.
Тобто - пенсія не ЗМЕНШИЛАСЬ. Збільшилась за рахунок стажу.
І з цієї позиції я вже судився. Як буде з апеляцією - не знаю. Але точно не програв :) До базової 2007 вже повернення не буде.

Вам повезло, что сразу взяли за базовую выигранную вами по суду и пересчитали по стажу.Т.е стаж вы не потеряли.
В моем случае ПФ поступил хитрее.Он взял за базлвую не выигранную по суду за 2008г, а опять старый 2007г. К этому добавмл стаж, результирующая пенсия получилась меньше, чем по суду, в итоге оставил старый размер пенсии. 2 года стажа пропали, если бы перерасчёт был проведен только по стажу.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
slavan писал(а):
В моем случае ПФ поступил хитрее.Он взял за базовую не выигранную по суду за 2008г, а опять старый 2007г. К этому добавил стаж, результирующая пенсия получилась меньше, чем по суду, в итоге оставил старый размер пенсии. 2 года стажа пропали, если бы перерасчёт был проведен только по стажу.
Это не хитрость а преступление ПФ :
При цьому, якщо особа надає лише документи про стаж після призначення (останнього перерахунку), перерахунок проводиться шляхом перерахунку коефіцієнту стажу. Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки, яка застосовувалася при обчисленні пенсії, не змінюється.

Последний перерасчет(обчислення пенсії),в Вашем случае, были по решению суда :nono:

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
Likvidator писал(а):
При цьому, якщо особа надає лише документи про стаж після призначення (останнього перерахунку), перерахунок проводиться шляхом перерахунку коефіцієнту стажу. Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки, яка застосовувалася при обчисленні пенсії, не змінюється.


1. C какого закона эта статья? Извини, сам не нашёл.
2. Что нибудь изменится в пересчёте пенсии только по стажу с принятием нового закона? Т.е. , пересчитывая по стажу, ПФ будет считать по полной формуле со всеми изменившимися показателями, или поменяет только коэффициент стажа, а другие показатели не тронет ? Сверхстаж по новому закону ведь уменьшается на 10 лет!

Надеюсь на квалифицированный ответ Likvidator, или др. знающих форумчан
Последний раз редактировалось slavan 22-08-2011, 14:16, всего редактировалось 1 раз.

Марина С прохожий

Сообщения: 1
Имею сканированное изображение решения суда о котором Вы говорите, подскажите как его можно разместить

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
Марина С писал(а):
Имею сканированное изображение решения суда о котором Вы говорите, подскажите как его можно разместить

Вышлите это решение, пожалуста, на E-mail Nickolasу :yes:
Moderator

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
Nickolas писал(а):
Закона нет - обсуждать нечего (разве что [недостоверные] слухи о новом законе).

У человека сейчас есть право пересчёта по стажу.Он хочет ещё месяц отработать.Что ему делать: пересчитать сейчас, или ждать взмаха руки Чечетова и подписи Януковича и, возможно, потерять деньги. Поэтому, закономерен вопрос: потеряет ли он деньги? Извините, вы же не с космоса спустились и видите, как сейчас принимаются законы.Всем давно уже понятно, что то что приняли в первом чтении, так и останется...Совсемь от сути вопроса отклонились.Sorry.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Шановні, якщо хоч комусь не важко, спрямуйте мої розумові зусилля в потрібне русло - про що йде мова ? Наведіть хоча б ЗУ та кілька статей по суті … Дякую.
Тепер є так, все так не буде !

OLD участник

Сообщения: 145

Наверное надо уточнить все-таки, что речь идет о решении суда кассационной инстанции (ВАСУ).
Likvidator писал(а):
Увага працюючим пенсіонерам!
Якщо
апеляціїний суд або ВАСУ упереджено відмовив Вам у поновленні права на перерахунок пенсії,з застосуванням середнього заробітку за 2008,2009,2010 роки (попередні зверненню за перерахунком), ухвалою чи постановою, винесеною після 19.07. 2011 року, звернітся за допомогою на форумі.

А почему только после 19.07.2011? При чем здесь то письмо? Это же не выход нового Закона? Или речь идет просто о разночтениях в последних решениях ВАСУ?

Зоя2011 гость

Сообщения: 2
Уважаемые форумчане!31 марта 2011г. я выиграла суд по перерасчету пенсии по средней 2008г.Решение суда вступило в силу 11.04.2011г.,получила исполнительный лист и решение суда,в пенсионный сдала решение суда и копию исполнительного листа 20 мая 2011г., сказали ждите пересчитаем.
И вдруг получаю 19 августа копию Постанови Донецкого апелляционного суда от 04.08.2011г., в которой указано,что:
«… Постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 20.06.2011 року, судам надані рекомендації щодо розгляду справ пов’язаних з проведенням перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру… правові підстави для перерахунку пенсії позивача із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні так і середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки за 2008 рік відсутні. Останній із наведених показників застосовується виключно для призначення пенсії, застосування його для перерахунку є безпідставним.
З огляду на вищевикладене, колегія суддів прийшла до висновку, що судом першої інстанції не правильно встановлено обставини по справі та постанова прийнята з порушенням норм процесуального права, що в свою чергу є підставою для скасування рішення суду першої інстанції та ухвалення нового рішення. Керуючись статтями 24, 160, 167, 184, 195, 197, 198, 202, 205, 207, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
ПОСТАНОВИЛА:
Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Слов'янську Донецької області на постанову Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 31 березня 2011 р. у справі ххххх – задовольнити.
Постанову Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 31 березня 2011 р. у справі ххххх скасувати та винести нову постанову.
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м. Слов»янську Донецької області про перерахунок пенсії – відмовити у повному обсязі…»

Меня не уведомили о подаче апелляционной жалобы,времени и месте рассмотрения дела Донецким апелляционным административным судом.
Подскажите пожалуйста,что мне делать дальше?Как составить кассационную жалобу применительно к моей ситуации?
бухгалтер

ъъъ посетитель

Сообщения: 35
[/quote]

2. Что нибудь изменится в пересчёте пенсии только по стажу с принятием нового закона? Т.е. , пересчитывая по стажу, ПФ будет считать по полной формуле со всеми изменившимися показателями, или поменяет только коэффициент стажа, а другие показатели не тронет ? Сверхстаж по новому закону ведь уменьшается на 10 лет!

[/quote]

Я так понимаю: при перерасчёте ПФ поменяет коэффициент стажа (увеличит на 2 года), но по новому закону уменьшит сверхстаж на 10 лет. Далее произойдёт следующее: если с учётом этих изменений общий размер пенсии будет больше предыдущего размера (до перерасчёта) хотя бы на 1 коп, то это и будет новым размером пенсии; если с учётом этих изменений общий размер пенсии расчётно станет меньше предыдущего, то будет начисляться надбавка до старого размера пенсии (т.е. для пенсионера после перерасчёта размер пенсии не изменится).

OLD участник

Сообщения: 145

.
Последний раз редактировалось OLD 23-08-2011, 18:37, всего редактировалось 2 раз(а).

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Зоя2011 писал(а):
Уважаемые форумчане!31 марта 2011г. я выиграла суд по перерасчету пенсии по средней 2008г.Решение суда вступило в силу 11.04.2011г.,получила исполнительный лист и решение суда,в пенсионный сдала решение суда и копию исполнительного листа 20 мая 2011г., сказали ждите пересчитаем.
И вдруг получаю 19 августа копию Постанови Донецкого апелляционного суда от 04.08.2011г., в которой указано,что:
«… Постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 20.06.2011 року, судам надані рекомендації щодо розгляду справ пов’язаних з проведенням перерахунку

Даже в реестре не рискнули такое опубликовать:
КАСУ писал(а):
Стаття 27. Підстави для відводу (самовідводу) судді
1. Суддя не може брати участі в розгляді адміністративної
справи і відводиться:

2) якщо він прямо чи опосередковано заінтересований в
результаті розгляду справи;


4) за наявності інших обставин, які викликають сумнів у
неупередженості судді;

Стаття 190. Підготовка справи до апеляційного розгляду

1. Суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття
апеляційного провадження:

1) з'ясовує склад учасників адміністративного процесу;

2) надсилає копії ухвали про відкриття апеляційного
провадження особам, які беруть участь у справі, разом з копією
апеляційної скарги,
інформацією про їхні права та обов'язки і
встановлює строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на
апеляційну скаргу; { Пункт 2 частини першої статті 190 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 }



3. Суддя-доповідач повертає апеляційну скаргу, подану після
закінчення строків апеляційного оскарження, особі, яка її подала,
якщо вона не порушує питання про поновлення цього строку.
{ Статтю 189 доповнено новою частиною згідно із Законом N 2453-VI
( 2453-17 ) від 07.07.2010 }
6. Копія ухвали про повернення апеляційної скарги або відмову
у відкритті апеляційного провадження разом із доданими до скарги
матеріалами направляються особі, яка подавала апеляційну скаргу, а
апеляційна скарга залишається у справі. Іншим особам, які беруть
участь у справі, надсилається копія відповідної ухвали.

{ Статтю 189 доповнено частиною шостою згідно із Законом N 2453-VI
( 2453-17 ) від 07.07.2010 }
Стаття 195. Межі перегляду судом апеляційної інстанції

1. Суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду
першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Стаття 196. Апеляційний розгляд справи у судовому засіданні

1. Апеляційний розгляд здійснюється колегією суддів у складі
трьох суддів за правилами розгляду справи судом першої інстанції з
урахуванням особливостей, встановлених цією главою.

Неужели в апп. скарге было такое: В звязку з тим,що
судам надані рекомендації щодо розгляду справ пов’язаних з проведенням перерахунку,просимо скасувати рішення суду,яке
було прийнято раніше за місяць до публікаціі не зареєстрованих в МЮ, розяснень
:?: :shock: :?:
Для более эффективной помощи в составлении кас.жалобы необходимо :
1.Добыть копию текста апелл.скаргы(ознакомившись с делом в местном или апп.суде)
2.Полный текст ухвалы ДААС по данной апп. скарге :?: :
Последний раз редактировалось Likvidator 23-08-2011, 15:18, всего редактировалось 3 раз(а).

slavan посетитель

Сообщения: 25
Откуда: Украина
OLD писал(а):
Добавка будет, если я не ошибаюсь, по новому закону:
d= (Rпенс.действ/Кст(старый)*Кст(новый)+Rпенс.min/(n-20)*(n-30))

а по старому:
d= (Rпенс.действ*0.00024+Rпенс.min*(n-20)

Проверьте, пожалуйста.

Что то вы тут нахомутали непонятного.Проверил циферки знакомого, которому сейчас пересчитали по стажу по старому закону.Так вот у него изменили только коэффициент стажа, остальные показатели формулы все старые т.е. тревиально, сумму посчитанную 2 года назад умножили на 1,027.
Что изменится с принятием нового закона?

След.

Вернуться в Суди та судочинство

cron