Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Пенсія працюючим інвалідам

Пенсія працюючим інвалідам

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
PANNI гость

Сообщения: 2
Откуда: Киев
Маю 3 гр.-інвалід з дитинства.Стаж роботи-35р.Мені 55р.Працювала до 2008р.,потім звільнилася.Отримувала пенсію в розмірі 1600грн.З 01 вересня 2014р і до 01 квітня 2015р. працювала.ПФ за період останньої роботи зняв з пенсії 4400грн.І з 01 квітня перерахували пенсію.Тепер з 01.04.2015р.пенсія 1300грн.Чи правомірний ПФ:
1) перераховувати пенсію в бік зниження? І якщо так,то згідно яких документів?
Дякую.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Не знаючи складових Вашої пенсії, нічого конкретного сказати не можна.

PANNI гость

Сообщения: 2
Откуда: Киев
~Jhellico писал(а):
Не знаючи складових Вашої пенсії, нічого конкретного сказати не можна.


А які дані потрібні? Напишу.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

PANNI писал(а):
А які дані потрібні?

З чого складалась сума 1600 і сума 1300 (основний розмір, доплата за стаж, за наявності — надбавки). Можете написати приватним повідомленням.

Victor Super гость

Сообщения: 2
Доброго дня! Я працюю на державній службі 4 роки, в мене 3 група по інвалідності 3 роки, а з квітня 2015 року мені дали 2 групу інвалідності. При 3 групі я отримував 1049 грн.пенсія, а при 2 групі я також отримую 1049 грн. Чи справедливо це адже наскільки я знаю моя пенсія повинна була підвищитися. Розясніть будь-ласка?

craneua посетитель

Сообщения: 12
Откуда: Київ
у Вас могла бути при 3 групі наприклад пенсія 450 грн, держава платила Вам мінімальну 949 та доплату 100 грн згідно постанови КМУ, тепер при 2 групі у Вас пенсія буде 900 грн, а отримувати будете так само 1049 грн, з 1 грудня 2015 року можливо трошки збільшиться

Victor Super гость

Сообщения: 2
Чі справедливо це?

craneua посетитель

Сообщения: 12
Откуда: Київ
що справедливо, що у Вас пенсія 900 грн.? Ні!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
PANNI писал(а):
Чи правомірний ПФ:
1) перераховувати пенсію в бік зниження? І якщо так,то згідно яких документів?
Дякую.

ПФ вчинив злочин:
Закон України " Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" писал(а):
Розділ XV
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.
4. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсії за нормами цього Закону її розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

Кримінальний Кодекс України писал(а):
Стаття 175. Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат
2. Те саме діяння, якщо воно було вчинене внаслідок нецільового ви­користання коштів, призначених для виплати заробітної плати, стипендії, пенсії та інших встановлених законом виплат, — карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. 3. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до при­тягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату за­робітної плати, стипендії, пенсії чи іншої встановленої законом виплати громадянам.
4. Злочин вважається закінченим з моменту, коли після спливання строків, вказаних в законі, заробітна плата, стипендія, пенсія або інший вид грошового утримання не були виплачені громадянам, і невиплата становить строк більше, ніж за один місяць.


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)