Список форумов Загальна категорія Страхові пенсії Перерасчет пенсии по средней за 2007г

Перерасчет пенсии по средней за 2007г

Пенсії по Закону Украины № 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"
olga посетитель

Сообщения: 28
Добрый день!
Страховая пенсия пересчитывалась последний раз по стажу и заработной плате в январе 2011г по средней з/п за 2010г. Средняя з/п изменена на 2007г, как я понимаю, на основании Постанови КМУ від 23 квітня 2012 р. № 327, в которой говориться: " Установити, що пенсії, призначені перераховані) до 2008 року... перераховуються із застосуванням показників відповідно середньої заробітної плати... за 2007 рік.
Какое отношение это Постановление имеет ко мне, если перерасчет был в 2011г. Имеет ли право Пенсионный фонд уменьшить таким образом начисленную пенсию. Или существует другой какой-то документ, в котором это предусмотрено.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
olga писал(а):
Добрый день!
Страховая пенсия пересчитывалась последний раз по стажу и заработной плате в январе 2011г по средней з/п за 2010г. Средняя з/п изменена на 2007г, как я понимаю, на основании Постанови КМУ від 23 квітня 2012 р. № 327, в которой говориться: " Установити, що пенсії, призначені перераховані) до 2008 року... перераховуються із застосуванням показників відповідно середньої заробітної плати... за 2007 рік.
Какое отношение это Постановление имеет ко мне, если перерасчет был в 2011г. Имеет ли право Пенсионный фонд уменьшить таким образом начисленную пенсию. Или существует другой какой-то документ, в котором это предусмотрено.
Средняя за 2007 год к пенсиям, перерасчет которых был проведен после 2008 ,ни какого отношения не имеет :nono: ( По ПКМУ № 327 Вам добавили 100 гривен). Ссылаясь на ПКМУ № 327 ,Пенсионный фонд
преступно уклоняется от выполнения "ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ДОХОДУ) ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ. ПРИЗНАЧЕННЯ, ПЕРЕРАХУНОК ТА ВИПЛАТА ПЕНСІЇ", согласно которого:
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року

:idea: Вам, без Вашего желания УПФУ незаконно сократил период, за который должна учитываться заработная плата для расчета пенсии, ограничив его 31.12.2007 :nono:

okvit посетитель

Сообщения: 22
Откуда: Львів
Я перераховувала наукову пенсію в лютому 2011 року. З 1 квітня мені виплатять 0,85 страхової пенсії. Якщо я правильно зрозуміла її обіцяють нарахувати за середньою 2007 року.
Як повинна правильно бути вирахувана частка моєї страхової пенсії?


Вернуться в Страхові пенсії

cron