Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Не виконано рішення суду першої інстанції

Не виконано рішення суду першої інстанції

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
09.08.2013 р. відбулося засідання районного суду і рішенням зобов"язано районне управл.ПФ внести зміни до Індивідуальних відлмостей про застраховану особу, а саме виправити суму заробітної плати за серпень 2004р. Рішення прийнято у скороченому провадженні.
За словами нач. управл.ПФ вони подали апеляційну скаргу до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Оскільки змінились обставини на день призначення пенсії, і ця зміна суттєво не впливала на величину пенсії, то я і не заморочувався. Але мені знову прийшлося боротися із ПФ, бо тупо не захотіли зарахувати до страхового стажу 3 міс. Знову суд, рішення прийнято на мою користь, подана управ. ПФ апеляційна скарга. Апеляційний суд 14.05.14 розглянув 2-гу справу, але у реєстрі ще рішення немає і у письмовому вигляді я ще не отримав.
А от по 1-ій справі мені ухвала суду, апеляційна скарга поштою не надходили; у реєстрі відомостей про розгляд апеляції немає. Звернувся по телефону до начальника управ. ПФ, запитав, чому не виконується рішення суду, пояснив, що в апеляційному суді справа не розглядалася. Він сказав, що будуть виясняти у Вінниці. Потім повідомив, що там розібрались і справу розглянуть.
Однак пройшло більше місяця, а у реєстрі судових справ даних про апеляцію немає. Підоздрюю, що апел. скаргу не подали, або загубилась по дорозі.
Підскажіть, будь-ласка, що мені робити, який алгоритм моїх дій: все-таки я хочу "дотиснути" управління ПФ, бо з такою антинародною, можна сказати терористичною, організацією стикаюсь уперше.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Зачем Вам реестр?
Идите в канцелярию суда 1-й инстанции и выясняйте была ли апелляция от ответчика. У них все учтено в журнале учета (надо знать № дела, ФИО судьи, дату решения). Если была, то дело отправлено и это у них записано. Тогда остается ждать решения апел. суда. Вам пришлют его по почте.
В ПФУ обращаться и спрашивать почему не выполняют решение суда не надо. Когда решение 1-й инстанции вступит в законную силу (если апел. суд откажет ПФУ), то берете в суде исполнительный лист и открываете в юстиции исполнительное пр-во - пишите заяву и прикладываете ИЛ.
Все, остальное дело исполнителей.
Смерть рашистским оккупантам!

gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
Дякую, mekena. Мабуть, Ви не звернули увагу, що суд 1-ї інстанції відбувся 09.08.2013 р. За 9 з лишком міс. рядова апеляційна скарга мала би бути розглянута, та й у реєстрі це якось мало б бути відображено.
А порадою піти у канцелярію суду скористаюсь.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
gonor2010 писал(а):
Дякую, mekena. Мабуть, Ви не звернули увагу, що суд 1-ї інстанції відбувся 09.08.2013 р. За 9 з лишком міс. рядова апеляційна скарга мала би бути розглянута, та й у реєстрі це якось мало б бути відображено.
А порадою піти у канцелярію суду скористаюсь.

Пожалуйста.
Неважно когда было решение.
Если была апелляция - вам там скажут. И тогда можете обратиться с письмом в апел. суд по сути - рассматривал или нет. Вам дадут письменный ответ. Кстати, если апелляцию отправляли, то апел.суд уже должен был открыть провадження по делу и прислать вам письменное уведомление. Я так понял ничего этого не было.. Короче, бардак...
Смерть рашистским оккупантам!

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
gonor2010 писал(а):
Дякую, mekena. Мабуть, Ви не звернули увагу, що суд 1-ї інстанції відбувся 09.08.2013 р. За 9 з лишком міс. рядова апеляційна скарга мала би бути розглянута, та й у реєстрі це якось мало б бути відображено.
А порадою піти у канцелярію суду скористаюсь.


Это ещё нормально, у нас бывает после суда 1-й инстанции апелляция через 2 года, а решение присылают ещё через 1,5 года. Мне вот по решению суда от февраля 2010, апелляцию почему то переносили, но не извещали и ничего не присылали на неоднократные запросы в эл.виде, и вот только в апреле 2014 получил от них письмо с решением, хотя я и знал что будет всё равно не в мою пользу.(смотрел аналогичные).
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
gonor2010 писал(а):
За 9 з лишком міс. рядова апеляційна скарга мала би бути розглянута, та й у реєстрі це якось мало б бути відображено.

Рекорд з практики: апеляційна скарга на рішення грудня 2010 "розглянута " у листопаді 2013... після телефонного дзвінка в довідкову систему, суду рішення апеляційної інстанції від 11.2013 зявилось у реєстрі у травні 2014;

gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
У Єдиному державному реєстрі сьогодні появилась ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду про залишення без змін рішення суду 1-ї інстанції (тобто на мою користь). Справа розглядалась в порядку письмового провадження.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. ст. 212, 254 КАС України.
Я правильно розумію, що управління ПФУ може подати касаційну скаргу? Хто може поділитись досвідом, буду вдячній.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Наверное это решение окончательно и обжалованию не подлежит - гляньте в конце текста есть такая фраза?
Или наоборот - решение может быть обжаловано в кассационном порядке.
По памяти, в письмовому провадженни вроде как решение должно быть окончательное.
Когда оригинал придет в суд первой инстанции можете там брать исполнительный и открывать ИП.
Смерть рашистским оккупантам!

gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
Дякую, mekena.
Оскільки моя справа розглядалась у Вінницькому апеляційному адміністративному суді, то я часто заходив на їхній сайт. Що мене вразило? Апеляційний суд майже щодня розглядає 1-2 тис. справ (і це лише із 4-х не найбільших областей). Із них 96-98% за скаргами ПФУ. Практично всі рішення на користь пенсіонерів. Будівля ВААСу-це багатоповерховий сучасний будинок. Щоб розглянути тисячі справ потрібно кілька сотень суддів і кілька тисяч технічного і обслуговуючого персоналу, кілька центнерів паперу щодня, кілька десятків літрів фарби для оргтехніки і прочая і прочая. Питається, за чиї гроші все це відбувається? Якби за кожне неправомірне рішення працівники ПФУ несли матеріальну відповідальність, то думаю, що апеляційний суд не мав би роботи. Чому я, як керівник бюджетного колективу, якщо допущу незначну помилку, навіть не маючи змоги поступити по закону, то мене нещадно штрафують всі, кому не ліньки. У мене все кипить, коли я стикнувся з роботою цього антинародного, терористичного ПФУ.
Вибачте, наболіло.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Все так... к сожалению...
Смерть рашистским оккупантам!


Вернуться в Суди та судочинство