Право на пенсію по втраті годувальника і соц. допомогу.

Необычные вопросы c неординарными выводами

Право на пенсію по втраті годувальника і соц. допомогу.

Сообщение laneta » 23-12-2013, 14:22

Доброго дня. Прошу вас пояснити:
Інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, які мають одночасно право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"на пенсію та на державну соціальну допомогу згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам", призначається за вибором інвалідів з дитинства (законних представників інвалідів з дитинства, визнаних недієздатними, та дітей-інвалідів) державна соціальна допомога відповідно до Закону «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" або пенсія чи державна соціальна допомога згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам".
При цьому, якщо інвалід з дитинства або дитина-інвалід має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника і державну соціальну допомогу відповідно до Закону"Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"- ці виплати призначаються одночасно.
Питання: А якщо інвалід з дитинства має право на пенсію по втраті годувальника і соціальну допомогу згідно Закону «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" а не згідно Закону "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" - то чи призначаються пенсія по втраті годуальника та соц. допомога одночасно чи ні?
laneta
участник
 
Сообщения: 420
Зарегистрирован: 08-04-2013, 16:36
Откуда: Poltava

Re: Право на пенсію по втраті годувальника і соц. допомогу.

Сообщение ~Jhellico » 23-12-2013, 22:28

laneta писал(а): При цьому, якщо інвалід з дитинства або дитина-інвалід має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника і державну соціальну допомогу відповідно до Закону"Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"- ці виплати призначаються одночасно.

Навпаки, саме допомога згідно Закону «…інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» може призначатись одночасно з пенсією по втраті годувальника, а згідно Закону «…особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» — ні.
Аватара пользователя
~Jhellico
эксперт
 
Сообщения: 3007
Зарегистрирован: 20-10-2006, 07:27
Откуда: Україна, Чернігів


Вернуться в Вопросы Lanetы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |

cron