Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 17-11-2019, 05:47

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11-11-2013, 21:57 
посетитель

Доброго вечора шановні форумчани.У мене склалася дуже цікава ситуація.Отримував пенсію як інвалід війни 3гр (працюю )в 2011 році подав до суду тому що ПФ відмовився робити перерахунок по стажу і заробітній платі за рік який передує року звернення(справа до цього часу в АС) .Усерпні 2012р на домашні телефон 7.30(що мене здивувало) зателефонувала спеціалістПФ і повідомила що потрібно зявитися в ПФ і написати заяву про перехід на пенсію згідно Закону про військовослужбовців.Зявившись ПФ я задав питання спеціалісту яким боком я підпадаю під цей Закон якщо я проходив строкову сужбу отримав відповідь що в мене збільшится пенсія поспілкувавшись з своїм адвокамом(справа до цього часу АС) про подводні камні написав заяву.Дійсно з вересня 2012р розпочав отримувати вищу пенсію.А тут ще цікавіше 2013 звінок з ПФ у вас трудового стажу 35р вам треба написати заяву на перерахунок пенсії.Пішов написав заяву.Через тижнів два звінок від СПЕЦІАЛІСТА "Ви знаєте вам перерахунок неположено так як у вас 2012р був перехід з пенсії по інваідності на пенсію про військовослужбовців і так як у нас при цьому в комюторі був збій то вам було зроблено не вірно перерахунок і розмір вашої пенсії з теперішнього часу зменшится.Що сіє було?Хто що думає про цю ситуацію?зарані дякую.

Часовой пояс: UTC + 2 часа