Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Бля,спокойно не дожить! Сколько нервов уходит на все их закидоны. По газу вот только забил данные и вижу пишут на сайте по газу задолженность 1053 гр. Без всяких рекомендованных платежей. У меня только по свету выскакивает рекомендованная, утсзн отправляет на ощад только по факту потребления. Во всяком случае пока так! Мне вот СМС ещё не приходила с Ощада,ху знает она должна быть или нет.

В мене за газ не знімали проплату, йшли дзвінки з облгазу щоб проплатив, з ощаду СМС що недостатньо пільгових коштів. По лічильнику повинен заплатити 186 гривень. Залишок в Ощадбанку більше 800 . Думаю, хотіли зняти рекомендованим платежем. Я проплатив своїми ч/з Приват24. Один день було по нулям. Зараз висить борг 883 гривні. Це не за листопад. Це рекомендований за жовтень Бо за листопад почнуть розраховувати з завтрашніго дня , так в кол центрі сказали .І більше ніяких питаннь, йде прийом показників. Раз висить сума, то як тільки з'являться на рахунку монетизовані кошти, їх хапне газ, і пох , що по кругу я вкладаюся в норми і гроші, прийдеться платити своїми?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
З постанови :
Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.
Одержувач житлової субсидії може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги (витрати) шляхом подання відповідної заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

То це можна газ самому поставити в кінці списку ?
3) АТ “Ощадбанк” протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг інформує одержувача субсидії шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги. У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг АТ “Ощадбанк” не отримані реєстри нарахованих сум платежів
Цього не було і близько. Висить одна сума залишку в кабінеті і була одна СМС , що бідному облгазу недостатньо коштів ! Значить корінь в Ощадбанку, він повинен перераховувати по кожній послузі в межах пільгу і залишок по одній послузі не повинен перекривати борг по іншій ? Чи як тут зрозуміти?

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Получил на карточку Привата сумму по льготам от УПСЗН -- 3 ноября.
Заплатил по показанию счётчиков, по газу, эл.энергии, воде .

Показания передаются ежемесячно по кабинетам сайтов газа, эл.энергии, воде.
Квартплата , отходы - постоянные величины.

За эл.энергию немного доплатил, расход свыше лимита.
Головная боль, но не такая :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Получил на карточку Привата сумму по льготам от УПСЗН -- 3 ноября.
Заплатил по показанию счётчиков, по газу, эл.энергии, воде .

Показания передаются ежемесячно по кабинетам сайтов газа, эл.энергии, воде.
Квартплата , отходы - постоянные величины.

За эл.энергию немного доплатил, расход свыше лимита.
Головная боль, но не такая :mda:

Висновок? Потрібно писати заяви. Але це вже після закінчення сезону. А ви платили сьогодні, як зайшли кошти? Пені не намалювали? Знайомий за жовтень платив по мірі надходження платіжок . Я проплатив за газ жовтень 28.11. по лічильнику, і вони з ощаду поки що нічого не забрали. А вообще потрібно йти і розбиратися, що за фінансові шаради організовує Ощад

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Radcha писал(а):
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Получил на карточку Привата сумму по льготам от УПСЗН -- 3 ноября.
Заплатил по показанию счётчиков, по газу, эл.энергии, воде .

Показания передаются ежемесячно по кабинетам сайтов газа, эл.энергии, воде.
Квартплата , отходы - постоянные величины.

За эл.энергию немного доплатил, расход свыше лимита.
Головная боль, но не такая :mda:

Висновок? Потрібно писати заяви. Але це вже після закінчення сезону. А ви платили сьогодні, як зайшли кошти? Пені не намалювали? Знайомий за жовтень платив по мірі надходження платіжок . Я проплатив за газ жовтень 28.11. по лічильнику, і вони з ощаду поки що нічого не забрали. А вообще потрібно йти і розбиратися, що за фінансові шаради організовує Ощад


Платил сразу, когда зашли деньги 03.11.19г., без комиссии.
Никакой экономии за октябрь не было.
В ноябре ( тёплый месяц) вроде экономия будет по газу.
По воде накрутил 4,5куб.м, при льготе 7,2
По эл.энергии постоянно доплачиваю, зимой тепловентилятор ( выгоднее подтапливать , чем выходить с лимита льготы по газу),
летом кондиционер.
Квартплата, отходы (мусор) - величина оплаты постоянная.
Посмотрим, какая сумма будет за Ноябрь. :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
Бля,спокойно не дожить! Сколько нервов уходит на все их закидоны. По газу вот только забил данные и вижу пишут на сайте по газу задолженность 1053 гр. Без всяких рекомендованных платежей. У меня только по свету выскакивает рекомендованная, утсзн отправляет на ощад только по факту потребления. Во всяком случае пока так! Мне вот СМС ещё не приходила с Ощада,ху знает она должна быть или нет.

На сайте по свету за октябрь и ноябрь сообщения "льгота не активна". УТСЗН сообщает по телефону что по свету перечислили.
У Вас есть подобное сообщение на сайте по свету :?:

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
В графе "льгота" всё прописано.С какого года и процент!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
В графе "льгота" всё прописано.С какого года и процент!

У меня под графой "останній платіж: ххх грн. (22.11.2019)",стоит графа "пільга: активної немає"
После щелчка по "Звідки Борг" попадаю в абонетскую книжку:
Ви перебуваєте на сайті Постачальника послуги, який отримує від Оператора системи розподілу лише інформацію щодо обсягів своживання (без показань).

В графе "дотация" (за все месяцы кроме 10.2019 и 11.2019): 80; У Вас по ссылке "Абонентська книжка
Головна › Для дому › Абон.книжка"
графа "дотация" заполнена иначе :?:

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Я вообще на сайте не нашёл и слов таких,как абонентская книжка,дотация!!!У меня сайт донецкие энергетические системы,наверное совсем на другом движке.Не колотись,всё устаканится.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Borzow писал(а):
Я вообще на сайте не нашёл и слов таких,как абонентская книжка,дотация!!!У меня сайт донецкие энергетические системы,наверное совсем на другом движке.Не колотись,всё устаканится.

У Вас уникальный портал:
Портал my.dn.yasno.com.ua розроблений компанією ТОВ «Укренергосистема» для ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Уже есть перечисление Утсзн на Ощад за ноябрь.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Уже есть перечисление Утсзн на Ощад за ноябрь.

Перечисление есть , но без расшифровки.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Так, з'явилися 1967.74 грн. До речі, це скрізь за тверді побутові відходи ціна зросла на 50 %?

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Borzow писал(а):
Уже есть перечисление Утсзн на Ощад за ноябрь.


И у меня появилась цифра за ноябрь без расшифровки - 2 256,73 грн.
Тебе сколько?
Смерть рашистским оккупантам!

Николай_52 участник

Сообщения: 374
Radcha писал(а):
А вообще потрібно йти і розбиратися, що за фінансові шаради організовує Ощад
10.12.2019 17:33 Проблеми з монетизацією пільг виникли на Харківщині
Через збій програмного забезпечення понад 11 тисяч пільговиків не отримали виплату в безготівковій формі.

За словами директора Департаменту соцзахисту ХОДА Юрія Шпараги, до облдержадміністрації надходять численні скарги від ветеранських організацій, організацій чорнобильців тощо. Люди обурені збоями у виплати пільг у безготівковій формі. Через збій програмного забезпечення близько 10% пільговиків області не отримали відповідні нарахування.

- На Харківщині близько 116 тисяч отримувачів пільг, з них 10% мають проблеми з безготівковим нарахуванням. Це проблема не тільки нашої області, а всієї України, - прокоментував ситуацію “СК” Юрій Шпарага. - Міністерство соціальної політики поки не привело в належний стан програмне забезпечення. Через збій програми минулого тижня з державного реєстру пропав весь Лозівський район. Тож всі нарахування людям зроблять в наступному місяці. Однак пільговики переймаються, що в них виникнуть борги.

Щоб уникнути в подальшому таких ситуацій, Харківщина пропонує всіх пільговиків перевести на готівкову форму розрахунків, тобто, щоб люди на руки отримували кошти і самі розраховувалися по комунальним платежам. Відповідний лист-пропозицію область сьогодні відправила на ім’я міністра соціальної політики України. І вже через кілька годин отримали фітбек з Києва.

- Сьогодні під вечір ми отримали проект урядової постанови, якою дозволяється перехід на готівкову форму розрахунку не один раз на рік - 15 жовтня (за чинним порядком), а без встановленого терміну, - повідомив Юрій Шпарага.

В обласному Департаменті соцзахисту сподіваються, що вже на найближчих засіданнях уряду цю постанову приймуть, і всіх пільговиків з 1 січня 2020 року можна буде перевести на готівкову форму розрахунку.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Ну, отлично, если так сделают. :yes:
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Юра,где-то
2100
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Николай_52 писал(а):
- Сьогодні під вечір ми отримали проект урядової постанови, якою дозволяється перехід на готівкову форму розрахунку не один раз на рік - 15 жовтня (за чинним порядком), а без встановленого терміну, - повідомив Юрій Шпарага.

В обласному Департаменті соцзахисту сподіваються, що вже на найближчих засіданнях уряду цю постанову приймуть, і всіх пільговиків з 1 січня 2020 року можна буде перевести на готівкову форму розрахунку.

Ну дай Боже, аби зробили це. Заплатив би , скільки напалив і ніяких проблем

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
В Украине хотят изменить порядок предоставления монетизированных льгот на коммунальные услуги
"На сегодняшний день, этот проект постановления проходит процедуру согласования с центральными органами исполнительной власти. И мы предлагаем, чтобы с 1 января 2020 года, именно те льготники, которые хотят перейти на наличную форму, могли сделать это в любой момент", - добавил замминистра.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Похоже еще одна "оптимизация" и "покращення". Почему-то мне кажется, что придется платить по полной ....

с 1 октября 2019 года нам выставляются платежки с полной суммой.

Задаю вопрос в горгаз на их контакт центр. Вот переписка:

Здравствуйте, khersonregiongas.

Вы писали 15 грудня 2019 р., 14:42:27:

> Добрий день.
> Email: ХХХХХХХ

> Назва форми: Зворотній зв'язок
> ========================================
> Ім`я відправника: ХХХХХХХХХ
> Місто: Херсон
> Особовий рахунок: ХХХХХХХХ

> Текст повідомлення:
> -----------------
> Поясніть порядок сплати за вжитий газ, з урахуванням пільг по
> ЧАЕС, які має виплачувати відділ соціального захисту, через
> Ощадбанк. При цьому зауважте, що в особистому кабінеті Ощадбанку
> зареєструватися неможливо з невідомих причин, а в кабінетах
> Соц.захисту - черги по кілометру.
> 1. Я маю сплачувати 100% від вартості, а потім чекати оплати від соц.захисту?
> Але так виникне переплата з подальшою плутаниною в розрахунках.
> 2. Я продовжую сплачувати 50% вартості та чекати милостиню від
> соцзахиста та Ощадбанку. А в разі якщо ці "поважні контори" не
> перерахують Вам залишок, то виникне борг, з причин якого Ви приїдете
> відключати мені газ .....
> 3. Розгляньте можливість повернення в рахунках Особистого
> кабінету графи "підлягає сплаті з боку "управління соціального
> захисту ...." Це спростить вирахування суми оплати абонентом.
> -----------------


> IP: ХХХХХХХХХХ
> Дата: 15.12.2019, 14:42
> ========================================

> Усього найкращого.

Процедура сплати коштів в рамках пільги/субсидії - це відношення
між отримувачем і надавачем послуги.
з 01.10.2019 ТОВ Херсонрегіонгазом вам виставляється повний
рахунок за спожитий газ.



Для повторного листування просимо зберігати всю історію повідомлень

З повагою
ТОВ Херсонрегіонгаз
сайт http://khersonregiongas.com.ua/


Ответ уникален, в лучших традициях " Пшел на ... "

В соц. защите был два раза. Внятных ответов не получил. Три раза звонил в Ощад (0800210800) с вопросом:
"Почему я не могу зарегистрироваться в персональном кабинете?"
т.е. тут:
https://pkb.oschadbank.ua/registration/recipient

внятно пояснить ничего не могут, перепихивают на соц. защиту.


PS*
У меня 2-я категория: ( 1 месяц в Припяти с мая по июнь 1986)

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
А получилось ли у кого-то зарегистрироваться в Ощадбанковском персональном кабинете?
т.е. тут: https://pkb.oschadbank.ua/registration/recipient

Если ДА, поделитесь пож. опытом.

Я, как свежезарегистрированный, не сразу увидел свой вопрос в этой конкретной теме. Вот и создал отдельную. Конкретно по менетизации:
topic3642.html

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Black Sea писал(а):
Похоже еще одна "оптимизация" и "
"Почему я не могу зарегистрироваться в персональном кабинете?"
т.е. тут:
https://pkb.oschadbank.ua/registration/recipient

внятно пояснить ничего не могут, перепихивают на соц. защиту.


PS*
У меня 2-я категория: ( 1 месяц в Припяти с мая по июнь 1986)

Регистрация без проблем по номеру телефона, не знаю почему у Вас не получилось?
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2232
Откуда: Dnipro
Регистрация без проблем по номеру телефона, не знаю почему у Вас не получилось?
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Все зарегились без проблем на сайте Ощада.
Название темы не соответствует сути проблемы.
Смерть рашистским оккупантам!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Пишет:
"Користувач з таким телефоном не знайдений"
хотя:
- имею пенсионный счет в Ощаде
- СМС банкинг на этот телефон
- звонил им три раза,
- в СОЦ. защ. был лично 2 раза. Клянуться, что номер телефона передали.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців