Список форумов Загальна категорія Наукові пенсії Назначение научной пенсии

Назначение научной пенсии

Пенсії по ст.24 Закона Украины № 1977-XII "Про наукову і науково-технічну діяльність"
Alexander гость

Сообщения: 9
Уважаемые форумчане!

Имея обычную пенсию, перешел на научную пенсию в июле 2011 года. Это как я полагаю назначение новой пенсии.
Получил распечатку моего пенсионного дела.
В этой распечатке имеется две цифры сумма которых и составляет начисленную мне пенсию.
В законі про наукову діяльність маємо:
"Різниця між сумою пенсії, призначеної за цим Законом, та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується......" - ніякої конкретної інформації більше немає.
Как я понимаю одна из этих цифр финансується " відповідно до інших законодавчих актів" (какие акты? Как финансируется?) другая идет из Госбюджета, так у нас организация бюджетная.
Інші законодавчі акти - це виплата "звичайної" пенсії за віком в яку враховані і заробітки з роботи за сумісництвом, я так розумію.
Тепер питання: за моїми розрахунками мені цю частину пенсії ("звичайна" пенсія за віком) обчислили виходячи з середнього заробітку за 2008 рік.
Але оскільки при переході на наукову пенсію було взято середній заробіток для наукої пенсії за 2010 рік, то чому "звичайну" пенсію розраховано з заробітку за 2008 рік?
Чи є можливість довести, що потрібно цю частину пенсії також розраховувати виходячи з заробітку за 2010 рік?
Потому, что может придется вернуться назад на "обычную" пенсию
и хотелось бы, чтобы она была рассчитана по зарплате 2010 года.
Заранее благодарю за Ваши ответы.
Александр
:?:

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1031
Откуда: Київ
Alexander писал(а):
Уважаемые форумчане!

Имея обычную пенсию, перешел на научную пенсию в июле 2011 года. Это как я полагаю назначение новой пенсии.
Получил распечатку моего пенсионного дела.
В этой распечатке имеется две цифры сумма которых и составляет начисленную мне пенсию.
В законі про наукову діяльність маємо:
"Різниця між сумою пенсії, призначеної за цим Законом, та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується......" - ніякої конкретної інформації більше немає.
Как я понимаю одна из этих цифр финансується " відповідно до інших законодавчих актів" (какие акты? Как финансируется?) другая идет из Госбюджета, так у нас организация бюджетная.
Інші законодавчі акти - це виплата "звичайної" пенсії за віком в яку враховані і заробітки з роботи за сумісництвом, я так розумію.
Тепер питання: за моїми розрахунками мені цю частину пенсії ("звичайна" пенсія за віком) обчислили виходячи з середнього заробітку за 2008 рік.
Але оскільки при переході на наукову пенсію було взято середній заробіток для наукої пенсії за 2010 рік, то чому "звичайну" пенсію розраховано з заробітку за 2008 рік?
Чи є можливість довести, що потрібно цю частину пенсії також розраховувати виходячи з заробітку за 2010 рік?
Потому, что может придется вернуться назад на "обычную" пенсию
и хотелось бы, чтобы она была рассчитана по зарплате 2010 года.
Заранее благодарю за Ваши ответы.
Александр
:?:

Ті, хто отримує наукову пенсію, напевне, не захочуть Вам відповідати, та приймати у свої ряди колєгу, який, можливо, і Закон не спромігся прочитати.
Ваше бажання ''сходити'' і ''повернутися'' з підвищеною пенсією очевидне, розгадане, і для Вас не здійсненне. Отут я з законодавцем згоден.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Alexander гость

Сообщения: 9
argon писал(а):
Ті, хто отримує наукову пенсію, напевне, не захочуть Вам відповідати, та приймати у свої ряди колєгу, який, можливо, і Закон не спромігся прочитати.

Ваше бажання ''сходити'' і ''повернутися'' з підвищеною пенсією очевидне, розгадане, і для Вас не здійсненне. Отут я з законодавцем згоден._________________Не буває так погано, щоб не могло бути ще гірше!


Шановний пане "argon"!
Дякую Вам за "щиросердне" побажання.
Але як щодо конструктивної відповіді?
Якщо не маєте змоги або що, то краще нічого не пишіть, будь-ласка.

Шановні форумчани чекаю, якщо можна, конструктивної відповіді, або підказки де цю відповідь можна розшукати.

З повагою, Alexander

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1031
Откуда: Київ
Alexander писал(а):
argon писал(а):
Ті, хто отримує наукову пенсію, напевне, не захочуть Вам відповідати, та приймати у свої ряди колєгу, який, можливо, і Закон не спромігся прочитати.

Ваше бажання ''сходити'' і ''повернутися'' з підвищеною пенсією очевидне, розгадане, і для Вас не здійсненне. Отут я з законодавцем згоден._________________Не буває так погано, щоб не могло бути ще гірше!


Шановний пане "argon"!
Дякую Вам за "щиросердне" побажання.
Але як щодо конструктивної відповіді?
Якщо не маєте змоги або що, то краще нічого не пишіть, будь-ласка.

Шановні форумчани чекаю, якщо можна, конструктивної відповіді, або підказки де цю відповідь можна розшукати.

З повагою, Alexander


Сума з якої Ви пішли на пенсію за віком буде переслідувати Вас все життя (якщо не зміниться закон).
"...У разі переведення з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може бути врахована заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховували під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії...." Якщо Ви з наукової повернетесь на "за віком" - нічого не виграєте, у Вас є до нею добавить стаж чи ще й заробіток, та ще й з вищим коеф.зар.плати?

Побажань Вам я не висловлював, бажати перехитрити закон не буду, бо це нереально.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Alexander гость

Сообщения: 9
Шановний пане argon,
Справа в тому, що я перейшов на інший вид пенсії до прийняття нового Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у 2011 році.

Я не бажаю перехитрити закон, а лише хочу його виконання, як я це розумію.

Шановні форумчани і експерти форуму
Nickolas, Jhellico, poladich, Likvidator у 2010.07 Вами обговорювалась тема переходів з одного виду пенсії на інший.

Чи можете Ви дати пораду стосовно мого питання приведеного у першому листі.
Чи є можливість одержати складову наукової пенсії обчисленої " відповідно до інших законодавчих актів" виходчи з середього заробітку 2010 року.

Та де можна прочитати більш докладно про ці " інші законодавчі акти"?

Дякую за Ваші відповіді.

З повагою, Alexander

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Alexander писал(а):
... Чи є можливість одержати складову наукової пенсії обчисленої " відповідно до інших законодавчих актів" виходчи з середього заробітку 2010 року.
Та де можна прочитати більш докладно про ці " інші законодавчі акти"?
Дякую за Ваші відповіді.
З повагою, Alexander

У меня есть правила поведения с чиновниками, так вот в качестве совета Вам два правила:
"8. Нужно помнить о законе «Про звернення громадян», который дает вам право написать обращение в любой орган власти и в установленные сроки получить ответ, а также о ст.11 закона «Про інформацію», п.2, ч.2 которой гласит:
«Каждому гражданину обеспечивается свободный доступ к информации, которая касается его лично, кроме случаев, предусмотренных законами Украины»
9. И всегда нужно помнить правило – не будешь сам себя уважать, никто тебя уважать не будет."
Кроме того есть закон "Про публічну інформацію"
Письменно обращайтесь в ПФ и требуйте всю информацию, которая Вас интересует. В противном случае обращайтесь в прокуратуру с жалобой на главу Вашего РУПФУ о невыполнении им действующего законодательства. Удачи.
с надеждой на лучшее

Alexander гость

Сообщения: 9
vic писал(а):
У меня есть правила поведения с чиновниками, так вот в качестве совета Вам два правила:

"8. Нужно помнить о законе «Про звернення громадян», который дает вам право написать обращение в любой орган власти и в установленные сроки получить ответ, а также о ст.11 закона «Про інформацію», п.2, ч.2 которой гласит:

«Каждому гражданину обеспечивается свободный доступ к информации, которая касается его лично, кроме случаев, предусмотренных законами Украины»

9. И всегда нужно помнить правило – не будешь сам себя уважать, никто тебя уважать не будет."

Кроме того есть закон "Про публічну інформацію"

Письменно обращайтесь в ПФ и требуйте всю информацию, которая Вас интересует. В противном случае обращайтесь в прокуратуру с жалобой на главу Вашего РУПФУ о невыполнении им действующего законодательства. Удачи.


Уважаемый VIC,
Большое спасибо за Ваш совет.
Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет.
Буду действовать в привычном ключе.
Alexander

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Alexander писал(а):
... Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет...

Это не работа, это война. ПФ уже давно ведет необъявленную войну против пенсионеров.
с надеждой на лучшее

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
vic писал(а):
Alexander писал(а):
... Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет...

Это не работа, это война..
Война с помощью Першого заступника прокурора :
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві адміністративну справу за позовом Першого заступника прокурора Шевченківського району м.Києва в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м.Києва про стягнення недоплаченої суми наукової пенсії та зобов'язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

22 грудня 2010 року до суду надійшла зазначена позовна заява.

В позовних вимогах позивач просить: зобов'язати відповідача провести ОСОБА_1 перерахунок пенсії з 2000 року по листопад 2010 року відповідно до ч.3 ст.152 Конституції України; ст.24 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»№1646 від 06.04.2000 року; ст.24 Закону України «;Про внесення змін до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»№1316 від 20.11.2003 року; ст.ст.8,64,65 Закону України «Про пенсійне забезпечення»№1788; абз.4 п.3 ст.4, абз.6 ч.2 ст.5, п.1 ч.1 ст.9, ч.5 ст.18, п.1 ст.71, п.1-3 ч.1, ч.2 ст.72, абз.2 ч.13 Розділу 15 «Прикінцеві положення Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»№1058 від 09.07.2003 року; ч.2,3,4 Постанови Кабінету міністрів України №1826 від 13.12.2000 року «Про затвердження порядку фінансування та виплати різниці...»; Постанови Кабінету міністрів України №923 та 924 від 27.05.1999 року; №1357 від 08.12.1997 року; №16 від 13.01.1993 року; №296 від 01.06.1992 року; №677 від 03.12.1992 року та відповідно до Указу Президента України від 27.12.1991 року та виплатити недоплачену суму пенсії за вказаний період в розмірі 369 625,02 грн. Крім того позивачка просить зобов'язати відповідача надалі виплачувати наукову пенсію з урахуванням перерахунків в розмірі 5436,99 з грудня 2010 року та в подальшому з її підвищенням, згідно з законодавством, що регулює дані правовідносини.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/25308330

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Alexander писал(а):
Уважаемые форумчане!

Имея обычную пенсию, перешел на научную пенсию в июле 2011 года. Это как я полагаю назначение новой пенсии.
...
Але оскільки при переході на наукову пенсію було взято середній заробіток для наукої пенсії за 2010 рік, то чому "звичайну" пенсію розраховано з заробітку за 2008 рік?
Чи є можливість довести, що потрібно цю частину пенсії також розраховувати виходячи з заробітку за 2010 рік?
Потому, что может придется вернуться назад на "обычную" пенсию
и хотелось бы, чтобы она была рассчитана по зарплате 2010 года.

:?:
Осталось выяснить,какой вид пенсии Ваш ПФУ ,будет считать попереднім,с момента возврата на пенсию по возрасту:
При переведенні з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій ст. 40 Закону про пенсійне страхування, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.

Если научную- то Ваше желание совпадает с коментариями к пенсионной реформе :mda:

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Likvidator писал(а):
Осталось выяснить,какой вид пенсии Ваш ПФУ ,будет считать попереднім,с момента возврата на пенсию по возрасту:
При переведенні з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій ст. 40 Закону про пенсійне страхування, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.

Если научную- то Ваше желание совпадает с коментариями к пенсионной реформе :mda:

А где здесь работает часть 10 статьи 24 Закона 1977-XII,
разделяющая показтели ГКС для научных пенсий от показателей ПФУ для страховых пенсий :?: :?: :?:
часть 10 статьи 24 Закона 1977-XII писал(а):
Для обчислення заробітку під час призначення пенсії науковому (науково-педагогічному) працівнику застосовується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії. Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві, визначається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі статистики.
-= Пенсионер - это профессия! =-

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Likvidator писал(а):
vic писал(а):
Alexander писал(а):
... Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет...

Это не работа, это война..
Война с помощью Першого заступника прокурора :
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві адміністративну справу за позовом Першого заступника прокурора Шевченківського району м.Києва в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м.Києва про стягнення недоплаченої суми наукової пенсії та зобов'язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

22 грудня 2010 року до суду надійшла зазначена позовна заява.

В позовних вимогах позивач просить: зобов'язати відповідача провести ОСОБА_1 перерахунок пенсії з 2000 року по листопад 2010 року відповідно до ч.3 ст.152 Конституції України; ст.24 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»№1646 від 06.04.2000 року; ст.24 Закону України «;Про внесення змін до Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність»№1316 від 20.11.2003 року; ст.ст.8,64,65 Закону України «Про пенсійне забезпечення»№1788; абз.4 п.3 ст.4, абз.6 ч.2 ст.5, п.1 ч.1 ст.9, ч.5 ст.18, п.1 ст.71, п.1-3 ч.1, ч.2 ст.72, абз.2 ч.13 Розділу 15 «Прикінцеві положення Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»№1058 від 09.07.2003 року; ч.2,3,4 Постанови Кабінету міністрів України №1826 від 13.12.2000 року «Про затвердження порядку фінансування та виплати різниці...»; Постанови Кабінету міністрів України №923 та 924 від 27.05.1999 року; №1357 від 08.12.1997 року; №16 від 13.01.1993 року; №296 від 01.06.1992 року; №677 від 03.12.1992 року та відповідно до Указу Президента України від 27.12.1991 року та виплатити недоплачену суму пенсії за вказаний період в розмірі 369 625,02 грн. Крім того позивачка просить зобов'язати відповідача надалі виплачувати наукову пенсію з урахуванням перерахунків в розмірі 5436,99 з грудня 2010 року та в подальшому з її підвищенням, згідно з законодавством, що регулює дані правовідносини.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/25308330

А окончание такое:
П О С Т А Н О В И В:


В задоволенні адміністративного позову Першого заступника прокурора Шевченківського району м.Києва в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м.Києва про стягнення недоплаченої суми наукової пенсії та зобов'язання вчинити дії - відмовити.


Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Nickolas писал(а):
Likvidator писал(а):
Осталось выяснить,какой вид пенсии Ваш ПФУ ,будет считать попереднім,с момента возврата на пенсию по возрасту:
При переведенні з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій ст. 40 Закону про пенсійне страхування, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.

Если научную- то Ваше желание совпадает с коментариями к пенсионной реформе :mda:

А где здесь работает часть 10 статьи 24 Закона 1977-XII,
разделяющая показтели ГКС для научных пенсий от показателей ПФУ для страховых пенсий :?: :?: :?:
часть 10 статьи 24 Закона 1977-XII писал(а):
Для обчислення заробітку під час призначення пенсії науковому (науково-педагогічному) працівнику застосовується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії. Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві, визначається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі статистики.
Так,как
попередній вид пенсії був призначений до 08.07.2011- работает попередня редакция ст.24:

{ Частина десята статті 24 в редакції Закону N 3668-VI ( 3668-17 )
від 08.07.2011 }

Силантий Гусаров Аватара пользователя
посетитель

Сообщения: 72
Maikl писал(а):
Likvidator писал(а):
vic писал(а):
Alexander писал(а):
... Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет...

Это не работа, это война..
Война с помощью Першого заступника прокурора :

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві адміністративну справу...
В С Т А Н О В И В:
...виплатити недоплачену суму пенсії за вказаний період...


А окончание такое:
П О С Т А Н О В И В:
В задоволенні адміністративного позову... - відмовити.

Не могли бы вы кратко объяснить, что в действительности произошло? Похоже, что суд первой инстанции удовлетворил иск, но что означает "окончание"? То есть какая судебная инстанция отказала? Каковы мотивы и есть ли пути преодоления этого отказа?
СНИМУ:
Дублёнку, часы, кольца и браслеты. Спросить Толика с Москалёвки.

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Maikl писал(а):
Likvidator писал(а):
vic писал(а):
Alexander писал(а):
... Как я понял, другого пути работы c пенсионным фондом нет...

Это не работа, это война..
Война с помощью Першого заступника прокурора :
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві адміністративну справу за позовом ...

В С Т А Н О В И В:

22 грудня 2010 року до суду надійшла зазначена позовна заява.
.................................................................................
http://reyestr.court.gov.ua/Review/25308330

А окончание такое:
П О С Т А Н О В И В:
В задоволенні адміністративного позову .............. відмовити.

Лично я не вижу смысла в рассмотрении чьих-то судебных решений. Объясняю почему - прецедентного права у нас нет, разные судьи по одному и тому же вопросу могут принять любое решение, подчеркиваю ЛЮБОЕ, потому, что не несут практически никакой ответственности за это принятое решение. Поэтому ценность этих решений для людей, которых они не касаются, близка к нулю.
с надеждой на лучшее

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
vic писал(а):
Лично я не вижу смысла в рассмотрении чьих-то судебных решений. Объясняю почему - прецедентного права у нас нет, разные судьи по одному и тому же вопросу могут принять любое решение, подчеркиваю ЛЮБОЕ, потому, что не несут практически никакой ответственности за это принятое решение. Поэтому ценность этих решений для людей, которых они не касаются, близка к нулю.
Не совсем ЛЮБОЕ:
КАС України писал(а):
Стаття 161. Питання, які вирішує суд
при прийнятті постанови
2. При виборі правової норми, що підлягає застосуванню до
спірних правовідносин, суд зобов'язаний враховувати висновки
Верховного Суду України, викладені у рішеннях
, прийнятих за
результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з
підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої статті 237 цього
Кодексу.
{ Статтю 161 доповнено частиною другою згідно із Законом N 3932-VI
( 3932-17 ) від 20.10.2011 }

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Силантий Гусаров писал(а):
Не могли бы вы кратко объяснить, что в действительности произошло? Похоже, что суд первой инстанции удовлетворил иск, но что означает "окончание"? То есть какая судебная инстанция отказала?

оскільки в судовому засіданні не встановлено порушень з боку відповідача в частині нарахування пенсійного забезпечення позивача, на даний час виключені зазначені положення (Закон набрав чинності 01.10.2011 року), позивач просив здійснити перерахунок пенсії по листопад 2010 року, тому суд не вбачає підстав для задоволення вимог в цій частині.
Ответчик ,по мнению ВАСУ,пользуется новой
редакцией закона с 01.10.2011,который ,(на момент рассмотрения ВАСУ)не нарушен.
Силантий Гусаров писал(а):
Каковы мотивы и есть ли пути преодоления этого отказа?
Жалоба в ВСУ о пересмотре решения ВАСУ.

Alexander гость

Сообщения: 9
Likvidator писал(а):
Так,как

попередній вид пенсії був призначений до 08.07.2011- работает попередня редакция ст.24:


Итак, Верховна рада приняла ночью 08.07.2011 новый пенсионный закон.

Значит ли это, что после этой даты все начисления касающиеся пенсии должны производится в соответствии с этим законом?

Или до того, как он был подписан (утвержден) президентом, работала прежняя "старая" редакция закона о пенсиях?

Как я понимаю, до момента его подписания президентом именно должна работать "старая", то-есть предыдущая редакция закона, которая работала до 08.07.2011?

Заранее благодарю,
Alexander

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Alexander писал(а):
Likvidator писал(а):
Так,как

попередній вид пенсії був призначений до 08.07.2011- работает попередня редакция ст.24:


Итак, Верховна рада приняла ночью 08.07.2011 новый пенсионный закон.

Значит ли это, что после этой даты все начисления касающиеся пенсии должны производится в соответствии с этим законом?

Или до того, как он был подписан (утвержден) президентом, работала прежняя "старая" редакция закона о пенсиях?

Точнее, с 0 часов 01.10.2011(Пенсійна реформа от 08.07.2011, набрала чинності з 1 жовтня 2011 року),за исключением:
Норма щодо застосування показника середньої заробітної плати при призначенні наукової пенсії за три попередні роки починає діяти з 01.01.2012 року.

http://www.pfu.ks.ua/index.php?option=c ... &Itemid=85

:mda:

Alexander гость

Сообщения: 9
Likvidator писал(а):
Точнее, с 0 часов 01.10.2011(Пенсійна реформа от 08.07.2011, набрала чинності з 1 жовтня 2011 року),за исключением:

Цитата: Норма щодо застосування показника середньої заробітної плати при призначенні наукової пенсії за три попередні роки починає діяти з 01.01.2012 року.

Благодарю
Александр

Леди гость

Сообщения: 2
Откуда: Odessa
Приветствую дорогих форумчан, как влившийся в их ряды новый участник!
Заранее благодарю за советы и дельные размышления по отношению к моей проблеме.
Работаю преподавателем в Вузе III-IV уровня аккредитации с научным стажем 12,5 лет. С 14.08.2013 г. имею право оформить страховую пенсию и продолжать работать. Стоит ли ее оформлять (работаю на 1,5 ставки) или лучше доработать 2,5 года и выйти при 15 летнем научном стаже на научную пенсию. Будут ли в будущем рассчитывать научную пенсию(при переходе)с заработка 1,5 ставки или лишь с 1.0 ставки?

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Леди писал(а):
Будут ли в будущем рассчитывать научную пенсию(при переходе)с заработка 1,5 ставки или лишь с 1.0 ставки?
Что будет в будущем ... Мы живем в Украине.
А вот что сейчас:
ч.5 ст.24 Закон 1977-XII писал(а):
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата наукового (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи за весь період страхового стажу на посадах наукового (науково-педагогічного) працівника, починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами у період до 1 січня 2016 року або в разі якщо період страхового стажу на посадах наукового (науково-педагогічного) працівника, починаючи з 1 липня 2000 року, становить менш як 60 календарних місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата за основним місцем роботи за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу на посадах наукового (науково-педагогічного) працівника підряд до 1 липня 2000 року незалежно від перерв.
-= Пенсионер - это профессия! =-

Леди гость

Сообщения: 2
Откуда: Odessa
Спасибо за реакцию на мой пост. Все законы о назначении научной пенсии я проштудировала назубок. Надеюсь, что в "заробітну плату наукового (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи" входят мои 1,5 ставки, т.к. работаю в одном вузе и каждый год пишу заявление на совместительство с 1 сентября по 31 июня на 0,5 ставки(просто выполняю большую учебную нагрузку). Вопрос: не проиграю ли я через 2,5 года при начислении научной пенсии, если сейчас оформлю страховую пенсию, ведь по закону она будет оформляться из зарплаты, используемой при начислении первичной пенсии?
И второй больной вопрос: После трех лет учебы на стационаре в Вузе уехала в загранспецкомандировку с мужем-офицером на 6,5 лет. Засчитает ли Пенсионный отдел мне эти годы в страховой стаж и если нет, есть ли перспектива судебного выиграша? Закон разрешает засчитывать пребывание за границей жен офицеров в стаж при наличии специальности и невозможности трудоустройства, у меня же было лишь 3 курса Вуза, которые входят в страховой стаж. Этих 6,5 лет мне и не достает к 30 годам, дающим право выхода на пенсию.

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Леди писал(а):
Спасибо за реакцию на мой пост. Все законы о назначении научной пенсии я проштудировала назубок. Надеюсь, что в "заробітну плату наукового (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи" входят мои 1,5 ставки, т.к. работаю в одном вузе и каждый год пишу заявление на совместительство с 1 сентября по 31 июня на 0,5 ставки(просто выполняю большую учебную нагрузку). Вопрос: не проиграю ли я через 2,5 года при начислении научной пенсии, если сейчас оформлю страховую пенсию, ведь по закону она будет оформляться из зарплаты, используемой при начислении первичной пенсии?...

Сейчас для ПФ "заробітна плата наукового (науково-педагогічного) працівника за основним місцем роботи" - это Ваша ставка и всякие доплаты к ней. ПФ не учитывает Ваши полставки в расчет размера пенсии. Что будет через 2,5 года в условиях, когда ПФ постоянно борется против пенсионеров, я прогнозировать не берусь. Единственное, что можно спрогнозировать - лучше не будет
с надеждой на лучшее


Вернуться в Наукові пенсії