Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы розмір стипендії при проведенні індексації пенсії.

розмір стипендії при проведенні індексації пенсії.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
12.01.2009 року я подала довідку про розмір стипендії до УПФУ та заяву індексувати пенсію згідно довідки.
Скажіть будьласка чи повинен був пенсійний фонд здійснити індексацію пенсії по втраті годувальника в звязку з подачею довідки про розмір стипендії 2009 році, та чи повинно це бути зазначено в протоколі під виплатою (822)?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будьласка чи повинен був пенсійний фонд здійснити індексацію пенсії по втраті годувальника в звязку з подачею довідки про розмір стипендії 2009 році

В 2009 індексацію не проводили.
та чи повинно це бути зазначено в протоколі під виплатою (822)?

Слід розрізняти поточну індексацію і зафіксовану. В розпорядженнях — остання.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую :yes:
Навчіть розрізняти поточну індексацію і зафіксовану. В чому різниця?

А якщо я також подавала довідку у 2010 році про навчання і в 2011 році, чи повинен був УПФУ вимагати розмір стипендії якщо призначається пенсія як особі яка навчається в училищі?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Навчіть розрізняти поточну індексацію і зафіксовану. В чому різниця?

Зафіксована — уже в складі пенсії. Сума не змінюється, може лише зникнути повністю (при підвищення пенсії). Поточна — залежить від коефіцієнту індексації і прожиткового мінімуму.

А якщо я також подавала довідку у 2010 році про навчання і в 2011 році, чи повинен був УПФУ вимагати розмір стипендії якщо призначається пенсія як особі яка навчається в училищі?

Останній раз цитую Порядок:
Порядок писал(а):
Пенсії у зв'язку з втратою годувальника на дітей індексуються окремо, незалежно від розміру інших доходів (крім оплати праці).

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка, коли призначається вперше пенсія по втраті годувальника то у ній при першому призначенні в протоколі відсутня індексація?
P.S Якщо мої питання смішні, то не звертайте увагу, коли вчишся не завжди виглядаєш бездоганним. Буду вдячна якщо з терпінням і надалі будете відноситися до моїх запитань.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будьласка, коли призначається вперше пенсія по втраті годувальника то у ній при першому призначенні в протоколі відсутня індексація?

Коли призначається — індексація відсутня в принципі. А щоб з’явилася зафіксована — треба, щоб було що фіксувати.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
У моєму випадку фіксування індексації відбулося лише у 2011 році ?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

В нинішньому розумінні — так. При перерахунку з 01.09.2004 також відбулось збереження індексації в складі пенсії (810), але з інших причин (обумовлено механізмом перерахунку), і слова «фіксація» тоді не вживали.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Навчіть розрізняти поточну індексацію і зафіксовану. В чому різниця?

Зафіксована — уже в складі пенсії. Сума не змінюється, може лише зникнути повністю (при підвищення пенсії). Поточна — залежить від коефіцієнту індексації і прожиткового мінімуму.

1.На підставі якого документу зафіксована індексація щомісячно не змінюється в випадку щомісячної інфляції більше 1% :?:
2.Який період фіксації в випадку щомісячної інфляції більше 1% :?:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
В нинішньому розумінні — так. При перерахунку з 01.09.2004 також відбулось збереження індексації в складі пенсії (810), але з інших причин (обумовлено механізмом перерахунку), і слова «фіксація» тоді не вживали.


Доброго дня.
Скажіть будьласка, у яких випадках у пенсії яка призначена в 1998 році фіксується індексація
всього двічі за 13 років?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будьласка, у яких випадках у пенсії яка призначена в 1998 році фіксується індексація
всього двічі за 13 років?

Крім випадків, передбачених Порядком індексації, — коли це передбачено механізмом конкретного перерахунку.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Ну будьласочка тикніть мене носом у той випадок передбачений Порядком індексації, та що таке механізм конкретного перерахунку?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
тикніть мене носом у той випадок передбачений Порядком індексації

Тикаю :)

та що таке механізм конкретного перерахунку?

Механізм конкретного перерахунку, зігдно конкретного нормативного акту. Наприклад, постанова 1215 містила фразу:
…з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги та пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат…

Тому при перерахунку з 01.09.2004 індексація була зафіксована.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Тобто якщо перерахунок здійснюється з урахуванням сум індексації та інших виплат, тоді індексація фіксується, так? А якщо перерахунок здійснюється без урахування індексації та інших виплат, тоді індексація не фіксується , так? :read:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Зазвичай, так.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Вже боюсь і запитувати вас :вампир: але спробую, можливо залишуся живою: У яких випадках перерахунок здійснюється без урахування індексації та інших виплат? Що це за перерахунок? який це випадок?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
У яких випадках перерахунок здійснюється без урахування індексації та інших виплат?

Коли це не обумовлено відповідним нормативним актом. Приклад відразу не згадаю…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Тепер очей не (сомкну), буду з нетерпінням чекати коли згадаєте і наведете приклад, дуже важливо і цікаво для мене :читать:


Вернуться в Питання Lanetы