Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Застосування постанови КМУ при призначенні соц.виплат

Застосування постанови КМУ при призначенні соц.виплат

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка з якою метою застосовується постанова КМУ від 22.02.2006 року № 186 " Про підвищення рівня пенсійного забезпечення осіб із числа дітей сиріт" при призначенні у 2007 році соціальної допомоги інваліду з дитинства 3 групи? Чи завжди застосовується дана постанова?
Буду вдячна за вашу відповідь.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Питання некоректне. Постанова 186 застосовується при призначенні пенсій.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
Питання некоректне. Постанова 186 застосовується при призначенні пенсій.

Дякую , і тепер ще повідомте мене, при призначенні яких пенсій? І яким особам? unsure

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Читайте постанову. :flood:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Я читаю :angry:
І бачу по розпорядженнях що доплата 30 грн.( шифр 800) нам виплатувалася з 01 січня у 2006 році і 2007 році. Потім з 2008 року такої доплати вже не було, були інші.
Тож я думаю що якщо застосовується дана постанова то у нас пенсія по втраті годувальника повинна бути у розмірі 2 розмірів прожиткового мінімуму.
А у такому розмірі виплачується пенсія по інвалідності 1 групи.
А може пенсійний здійснює виплату щомісячної державної адресної допомоги до пенсії (дотації).

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Я читаю :angry:
І бачу по розпорядженнях що доплата 30 грн.( шифр 800) нам виплатувалася з 01 січня у 2006 році і 2007 році. Потім з 2008 року такої доплати вже не було, були інші.

Ну, ну… А оце я сам собі писав:
~Jhellico 25.04.2013, 18:49 писал(а):
800 — доплата по пост. 943 (30 грн.)

Не все те постанова 186, що 30 грн.… Думати теж треба…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка, що мені треба прочитати у даній постанові, щоб я могла зрозуміти чому саме її застосували при призначенні сину соціальної допомоги як інваліду з дитинства 3 групи і передали дані відомості до управління ПФУ?
Можливо для того щоб сину було продовжено виплату пенсії по втраті годувальника як дитині яка стала інвалідом до 18 років? А також дана постанова вказувала на розмір призначеної допомоги?
Допоможіть будьласка, ви ж це умієте :sad2:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будьласка, що мені треба прочитати у даній постанові, щоб я могла зрозуміти чому саме її застосували при призначенні сину соціальної допомоги як інваліду з дитинства 3 групи і передали дані відомості до управління ПФУ?

Якщо з цього:
~Jhellico 23.05.2013, 20:29 писал(а):
УПСЗН подає довідки на всіх осіб старше 18 років, що отримують вказану соціальну допомогу та пенсію у ПФ. У них немає інформації, хто є круглим сиротою, хто не є.

не зрозуміло, що ніхто її ніяк не застосовував при призначенні, а просто подали довідку до ПФ — інкаше не поясню.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico 23.05.2013, 20:29 писал(а):
УПСЗН подає довідки на всіх осіб старше 18 років, що отримують вказану соціальну допомогу та пенсію у ПФ. У них немає інформації, хто є круглим сиротою, хто не є.

не зрозуміло, що ніхто її ніяк не застосовував при призначенні, а просто подали довідку до ПФ — інкаше не поясню.[/quote]

Ну трішки зрозуміла :huh: , що на всіх кому старше 18 років, що отримують соціальну допомогу, а от на рахунок ( та пенсію в ПФУ)? Це може бути любий вид пенсії? Чи пенсія лише соціального виду?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Це може бути любий вид пенсії?

Одночасно з допомогою можна отримувати лише пенсію по втраті годувальника.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Це може бути любий вид пенсії?

Одночасно з допомогою можна отримувати лише пенсію по втраті годувальника.


Ще зрозуміліше стає, а вид пенсії по втраті годувальника має значення? Ну тобто це без різниці чи то соціальна пенсія по втраті годувальника яка раіше була призначена, чи то трудова пенсія яка була раніше призначена?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Ще зрозуміліше стає, а вид пенсії по втраті годувальника має значення?

Вид пенсії — по втраті годувальника. Крапка.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Вид пенсії — по втраті годувальника. Крапка.[/quote]

Дякую з крапковим видом - розібралася.
Хочу спитати а от умова призначення пенсії за видом: по втраті годувальника, якесь юридичне значення має?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Зміст питання не зрозумів.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Я маю на увазі коли призначається пенсія за видом по втраті годувальника, то призначається за умови що це дитина до 18 років або учень або дитина була на утриманні в годувальника або дитина інвалід з дитинства, ну виж зрозуміли про що я? Одним словом у протоколі зазначається це словом ( категорія)
Так от, я вас запитувала чи сама категорія про призначення даного виду пенсії: по втраті годувальника може в майбутньому відігравати якусь юридичну роль.
Ну наприклад у моєму випадку було призначено згідно протоколу вид пенсії: по втраті годувальника згідно протоколу - (категорія - діти до 18 років). Хоч на момент призначення сину було 9 років і був учнем середньої школи.
А після 18 років пенсія за видом: інвалід з дитинства призначена по протоколу - ( категорія - інвалід 3 групи).
Як вважати: то це продовження пенсії за видом: по втраті годувальника - за категорією( діти до 18 років або старші цього віку які стали інвалідами до 18 років) чи нове призначеннявідповідно до іншої категорії? Ну тобто це одна і таж категорія осіб згідно закону 1788?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
за умови що це дитина до 18 років або учень або дитина була на утриманні в годувальника або дитина інвалід з дитинства

«дитина була на утриманні в годувальника» — це не категорія. «учень» — скоріше «особа до 23 років, що навчається». «дитина інвалід з дитинства» — або дитина-інвалід, або інвалід з дитинства (це множини, що не перетинаються).

ну виж зрозуміли про що я? Одним словом у протоколі зазначається це словом ( категорія)

Покажіть у попередньому питанні слово «категорія».

Ну наприклад у моєму випадку було призначено згідно протоколу вид пенсії: по втраті годувальника згідно протоколу - (категорія - діти до 18 років). Хоч на момент призначення сину було 9 років і був учнем середньої школи.

І..? Учень 9 років не є дитиною до 18 років?

Як вважати: то це продовження пенсії за видом: по втраті годувальника - за категорією( діти до 18 років або старші цього віку які стали інвалідами до 18 років) чи нове призначеннявідповідно до іншої категорії?

Це продовження, оскільки це одна й та сама особа.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
«дитина інвалід з дитинства» — або дитина-інвалід, або інвалід з дитинства (це множини, що не перетинаються)
Поясніть як це?

ну виж зрозуміли про що я? Одним словом у протоколі зазначається це словом ( категорія)

Покажіть у попередньому питанні слово «категорія».
Вибачте, бігаю від перукарського крісла до компютера, тому так і пишу неуважно :no2:
А от така категорія як ( інвалід 3 групи) ? Це зазначено у протоколі. Як на мене то такої категорії немає. І чомусь зазначено просто (інвалід 3 групи), а син згідно висновку інвалід з дитинства 3 групи. Як думаєте у чому справа?

Це продовження, оскільки це одна й та сама особа.[/quote]
Мені дуже цікаво, навіщо тоді законом було так розширено визначено категорію дітей до 18 років, якщо можна б було зазначити одним словом дітям до 18 років а не учням і т.д.і т.п.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Поясніть як це?

До 18 років — дитина-інвалід (з медичним висновком), старше — інвалід, з встановленою групою (з довідкою МСЕК).

Вибачте, бігаю від перукарського крісла до компютера, тому так і пишу неуважно

Сконцентруйтесь на чомусь одному. Я хвилююсь за того, хто в кріслі… :)

І чомусь зазначено просто (інвалід 3 групи), а син згідно висновку інвалід з дитинства 3 групи. Як думаєте у чому справа?

Таке позначення, для лаконічності. Немає потреби в даному контексті вирізняти інвалідів з дитинства з-поміж інших інвалідів.

Мені дуже цікаво, навіщо тоді законом було так розширено визначено категорію дітей до 18 років, якщо можна б було зазначити одним словом дітям до 18 років

Власне кажучи, вони саме так і зазначені — діти до 18 років, без будь-яких додаткових умов.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую за пораду, буду уважніша ;)
Відповідно до ЗУ 1788 соціальні пенсії по втраті годувальника призначалися лише дітям інвалідам до 16 років або старше 18 років якщо вони стали інвалідами до 18 років.
Але (інвалідам з дитинства) - не призначалися.
Оскільки син був визнаним інвалідом з дитинства у 5 років і не було у нього групи інвалідності до 18 років, то соціальну пенсію на нього не могли призначити а тому призначили трудову пенсію як дитині до 18 років.
Питання у мене все ж таки на рахунок статусу ( інвалід з дитинства) без групи інвалідності.
Чи відіграє даний статус юридичне значення при призначенні пенсії по втраті годувальника?
І чи можливо так що такий статус як : (інвалід з дитинства) який дано у дитинстві та який є самостійним статусом незалежно чи є група інвалідності чи немає, застосовується лише при визначенні категорії отримувача при призначенні пенсії по втраті годувальника, а також при призначенні соціальної пенсії за віком?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Оскільки син був визнаним інвалідом з дитинства у 5 років і не було у нього групи інвалідності до 18 років, то соціальну пенсію на нього не могли призначити а тому призначили трудову пенсію як дитині до 18 років.

Різниця між трудовою і соціальною пенсію по втраті годувальника — не від особи отримувача, а від особи годувальника. Якби у Вашого чоловіка не було стажу — сину призначили б соціальну пенсію по втраті (незалежно від того, був він інвалідом чи ні)

Питання у мене все ж таки на рахунок статусу ( інвалід з дитинства) без групи інвалідності.

Ще раз:
До 18 років — дитина-інвалід, (з медичним висновком), старше — інвалід, з встановленою групою (з довідкою МСЕК).
Поняття «( інвалід з дитинства) без групи інвалідності» — не має змісту.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Поняття «( інвалід з дитинства) без групи інвалідності» — не має змісту.[/quote]
Ви говорите що як би зісту не має. Я читаю посильну документацію сина на ЛТЕК у 2007 році за 10 днів до виповненні 18 років. Установа яка направляє хворого зазначає хворий- інвалід дитиства.
Тобто не зазначено що дитина інвалід а саме інвалід дитинства Тобто статус вже було встановлено, залишилося визначитися з групою.
То тепер думаю що якщо дитина інвалід дитинства то наприклад право на соціальну пенсію він не мав би, а якщо дитина інвалід до 18 років, право на соціальну пенсію мав би.
Мене це цікавить, буду копатися ще по медичній літературі, як на мене саме ця невеличка різниця статусу насправді має велике розмежування для соціальних виплат.
Якби цього не було, тоді чому б так важливо було б для отритмувачів пенсії по інвалідності домагатися встановити саме вид інвалідності ( з дитинтсва). А ще можливо що якщо дитина до 18 років має статус інваліда дитинства то такій дитині обовязково призначається і надбавка за його доглядом матері до 18 річного віку дитині?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Я читаю посильну документацію сина на ЛТЕК у 2007 році за 10 днів до виповненні 18 років. Установа яка направляє хворого зазначає хворий- інвалід дитиства.

Тоді всі подальші питання — автору документації.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Я читаю посильну документацію сина на ЛТЕК у 2007 році за 10 днів до виповненні 18 років. Установа яка направляє хворого зазначає хворий- інвалід дитиства.

Тоді всі подальші питання — автору документації.

Я до того,що в одному випадку для призначення соц. допомоги, наші мед. фахівці районні надають висновки ЛКК що мій син дитина інвалід до 18 років. А в іншому випадку для призначення пенсії надають довідки що мій син одночасно є і інвалідом дитинства.
Як ви вважаєте можливо щоб одна особа мала відразу 2 статуса: дитини інваліда до 18 років, та інваліда дитинства?
А якщо брати що наслідки після захворювання у дитинстві потягнули за собою 2 різних по діагнозу захворювання. Одне наприклад по неврологічному а інше по психоневрологічному.
Якщо по психоневрологічному то інвалідність встановлюється довічно тоді це буде інвалід дитинства. А якщо ще поруч з цим основним захворюванням встановлюється і неврологічна симптоматика, то мабудь дитина буде визнаватися згідно цього захворювання дитиною інвалідом до 18 років. І вже в залежності від того при якому статусу виплати соціальні будуть в більшому розмірі, то таку допомогу чи пенсію і будуть виплачувати? Точно відомо що у нас 2 захворювання, які я вам назвала.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Як ви вважаєте можливо щоб одна особа мала відразу 2 статуса: дитини інваліда до 18 років, та інваліда дитинства?

До 18 років — дитина-інвалід (з медичним висновком), старше — інвалід, з встановленою групою (з довідкою МСЕК). Крапка.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Як ви вважаєте можливо щоб одна особа мала відразу 2 статуса: дитини інваліда до 18 років, та інваліда дитинства?

До 18 років — дитина-інвалід (з медичним висновком), старше — інвалід, з встановленою групою (з довідкою МСЕК). Крапка.

А раніше ще у далекому 1995 році мені як матері була призначена соціальна пенсія на сина по інвалідності з дитинства. І чітко зазначено та підкреслено саме - інвалід з дитинства, а не дитина інвалід.
Ви так багато знаєте дрібниць і не хочете їх розкрити мені.
А знаєте що ще цікаво, що цей медичний висновок за 1995 рік намертво повязаний з направленням на ЛТЕК саме статусом ( інвалід з дитинства).
Можливо тим, що наприклад як лікарі стверджували що я не пройшла вчасно мед. огляд у 1997 році і пенсію по інвалідності було припинено. Потім у 2007 році підтверджується інвалідність з дитинства. Як думаєте, що в такому випадку держава повинна зробити? Відновлюється виплата соціальної пенсії пол інвалідності з часу її припеинення. Виплачується ж без обмеження будь яким строком за увесь час починаючи з 1997 року по 2007 рік включно, бо встановлено що всі мед. обстеження проходила дитина вчасно.
У пенсійні справі по соц. виплаті яка оформлена на могго сина у 2007 році після встановлення інваліда 3 групи з дитинства, в протоколі про призначення зазначено: Спосіб виплати - ощадбанк; Номер ощадбанку - 710; Номер відділення - 710; Номер вкладу : 77(3263318658). Те що я позначила у дужки збігається з номером ідентифікаційним мого сина.
Насправді ми отримували на карточку в приватбанку. Як думаєте до чого тут номер вкладу і де цей банк, як цей вклад знайти? Думаю що це і є відмивання коштів через вкладні рахунки. Ваша думка?

След.

Вернуться в Питання Lanetы

cron