Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Застосування постанови КМУ при призначенні соц.виплат

Застосування постанови КМУ при призначенні соц.виплат

Незвичні питання c неординарними висновками
~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А раніше ще у далекому 1995 році мені як матері була призначена соціальна пенсія на сина по інвалідності з дитинства. І чітко зазначено та підкреслено саме - інвалід з дитинства, а не дитина інвалід.

Спитайте в того, хто зазначив і підкреслив, чому він так зазначив (і чи читав закони).

Потім у 2007 році підтверджується інвалідність з дитинства.

«підтверджується інвалідність з дитинства» не означає автоматичного повернення «в дитинство». Можна встановити інвалідність з дитинства 40-річній людині, яка до цього не мала інвалідності взагалі — якщо буде підтверджено факт виникнення наявного захворювання в дитинстві. І це не буде означати, що хтось їй щось винен за 30 років.

У пенсійні справі по соц. виплаті яка оформлена на могго сина у 2007 році після встановлення інваліда 3 групи з дитинства, в протоколі про призначення зазначено: Спосіб виплати - ощадбанк; Номер ощадбанку - 710; Номер відділення - 710;

«Ощадбанк» — технічне позначення способу виплати через установу банку (будь-якого), прийняте у використовуваному ПЗ ще з початку 90-х.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую, а номер вкладу? - що це?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Дякую, а номер вкладу? - що це?

В загальному випадку — звичайно, номер рахунку; в даному випадку (якщо так виглядає) — деякий ідентифікатор, за системою, погодженою з Приватбанком, що дає можливість однозначно ідентифікувати отримувача.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Тобто в приватбанку повинен бути особовий рахунок відкритий на сина за таким номером?

А що стається з особовим рахунком шестизначним який відкривався на сина у 2005 році? Чи то на мене до 18 років?
В догонку, я брала в приват банк роздруківку про віждкриті особові рахунки на сина за увесь час. В приват банку - саме такий рахунок ( ВКЛАД) ВІДСУТНІЙ.
Чекаю 03.06.2013 рік, в Дніпропетровському суді буде розглядатися наша апеляція про розкриття банківської таємниці. Попередня інстанція рік назад встановила що мій син як позивач не має відношення до вкладних рахунків та не є належним позивачем. Це рішення мені прийшлося доставати через раду суддів України щоб його скасувати, слава богу провадження відкрито в апеляційному суді. Будуть результати - повідомлю обовязково.
Последний раз редактировалось laneta 27-05-2013, 15:05, всего редактировалось 1 раз.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
за таким номером?

Процедура співставлення рахунка даному рядку — так би мовити, «есть продукт полного непротивления сторон» ©
На пальцях:
-- приклад --
УПСЗН домовляється з Приватбанком: якщо в рахунку намальоване слоненя — це кошти на рахунок Петренка, якщо двоє слоненят — на рахунок Сидоренка, троє слоненят — на рахунок Федоренка, одна мавпочка — Григоренка… і т.д. Приватбанк отримує список, ідентифікує звірят, співставляє рахунки і зараховує кошти. Все! Система працює, всі задоволені.
-- кінець прикладу --

Вам гроші на рахунок надходили? — Отже, система працює. А Ви, в контексті прикладу, дивитись на слоненят і гадаєте: Чому слоненята? Гроші йшли до Африки? :shock:

А що стається з особовим рахунком шестизначним який відкривався на сина у 2005 році?

А він тут до чого? Це номер справи. :mda:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А що стається з особовим рахунком шестизначним який відкривався на сина у 2005 році?

А він тут до чого? Це номер справи. :mda:[/quote]

Дякую, бо народні приклади дійсно допомогають.
Ви повідомляєте що шестизначний рахунок - це номер справи, але у протоколі зазначено номер протоколу- 5507 від 25.08.2005 року, відкритий на мене на виплату соц.виплати до 05.05.2007 року. Шифр виплати - 040
Внизу зазначено: особовий рахунок - 636466 відкритий 07.09.2005 року.
В другому протоколі зазначено : протокол - 636466 від 20.03.2006 року, знову державна соц.допомога та надбавка. Шифр виплати - 040. Зазначено внизу особовий рахунок : - 636466 відкритий - 13.04.2006 року.
А окреме розпорядження від 19.01.2007 року, зазначено код виплати - 169.
Цей номер - 636466 це номер справи? чи відкритого особового рахунку? І де відкривається даний рахунок, чому аж двічі підряд один і той самий рахунок було відкрито? І чому цей рахунок на мене до цього часу не закрито?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Про короткі і 6-значні номери і їх взаємодію ми вже говорили.
laneta писал(а):
Цей номер - 636466 це номер справи? чи відкритого особового рахунку?

Справа, особовий рахунок — в даному контексті синоніми. Якщо в матеріальному значенні, справа — це стосик папірців, підшитих у обкладинку; особовий рахунок — лист картону формату А4. Перше фізично знаходиться в районному УПСЗН, друге — в виплатному центрі.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
І останнє питання на сьогодні, бо я вас заморила :no2: То виходить що до сина заведена справа № 636466 не відноситься? Його справа на його ідентифікаційний номер це вже окремий вид виплати та окрема справа? Ну тобто це не продовження виплати соціальної допомоги у 2007 році а призначення нового виду соц.допомоги?
Тобто у виплатному центрі ще повинен знаходитися аркуш паперу А4 з відкритим рахунком № 773263318659?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
То виходить що до сина заведена справа № 636466 не відноситься? Його справа на його ідентифікаційний номер це вже окремий вид виплати та окрема справа?

Відкривали на Вас, потім змінили одержувача. Справа (і електронна, і паперова) та сама.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
quote]
Відкривали на Вас, потім змінили одержувача. Справа (і електронна, і паперова) та сама.[/quote]

А це теж саме що і із справою по втраті годувальника, у 1998 році відкривали на мене потім змінили у 2006 році одержувача так? Тільки у справі по втраті годувальника одержувач змінився коли йому виповнилося 16 років, а по справі по соціальній допомозі цей же одержувач змінився коли йому виповнилося 18 років. Так?
На це питання можете надати відповідь завтра, я ж обіцяла перед цим що задаю останнє питання і відразу (стратила) :boast: Саміж розумієте, жінки.... жінки...

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А це теж саме що і із справою по втраті годувальника

Те саме.

Пред.

Вернуться в Питання Lanetы