Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Довідка атестат про раніше призначену пенсію.

Довідка атестат про раніше призначену пенсію.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Районним управлінням соціального захисту населення було надіслано вимогу до районного управління пенсійного фонду про передачу до управління по нарахуванню і виплат пенсії довідку атестат про раніше призначену пенсію.
Питання: У яких випадках надсилається довідка атестат про раніше призначену пенсію до управління по нарахуванню і виплат пенсії довідку атестат про раніше призначену пенсію.
А також чи повинна у такому випадку копія цієї довідки атестату залишатися у пенсійній справі яка раніше була призначена?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Питання: У яких випадках надсилається довідка атестат про раніше призначену пенсію до управління по нарахуванню і виплат пенсії довідку атестат про раніше призначену пенсію.

У випадку надходження відповідного запиту від УПСЗН.
А також чи повинна у такому випадку копія цієї довідки атестату залишатися у пенсійній справі яка раніше була призначена?

Не регламентовано.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Питання: У яких випадках надсилається довідка атестат про раніше призначену пенсію до управління по нарахуванню і виплат пенсії довідку атестат про раніше призначену пенсію.

У випадку надходження відповідного запиту від УПСЗН.
А також чи повинна у такому випадку копія цієї довідки атестату залишатися у пенсійній справі яка раніше була призначена?

Не регламентовано.

А у яких випадках надходить до пенсійного фонду запит від УПСЗН про надання довідки атестату?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А у яких випадках надходить до пенсійного фонду запит від УПСЗН про надання довідки атестату?

У випадку звернення особи за призначенням відповідної допомоги.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
А у яких випадках надходить до пенсійного фонду запит від УПСЗН про надання довідки атестату?

У випадку звернення особи за призначенням відповідної допомоги.

У моєму випадку пенсія відповідно до нового закону пенсійним фондом була призначена лише з 01.01.2005 року і виплачена до дня моєї заяви про призначення соц.пенсії.
То виходить що пенсія призначена лише з 01.01.2005 року, щось схоже на початок виплати соціальних пенсій :mda:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Якби це було перше Ваше повідомлення, і мені не були відомі реальні обставини, - я попросив би уточнити про пенсію з 01.01.2005 і заяву на соціальну пенсію. А так... :flood:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
Якби це було перше Ваше повідомлення, і мені не були відомі реальні обставини, - я попросив би уточнити про пенсію з 01.01.2005 і заяву на соціальну пенсію. А так... :flood:

А ви подивіться у довідку атестат, невже там вказаний більший період?
На віщо управлінню праці довідка атестат про раніше виплачену пенсію? Чому управління праці контролює пенсійні виплати трудових пенсій? Управління праці здійснює контроль лише за соціальними виплатами які здійснює пенсійний фонд із коштів пенсійного фонду, чи не так?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А ви подивіться у довідку атестат

Нагадайте, коли саме Ви її надсилали (шукати серед файлів з вашими назвами дещо складно). Але, не дивлячись туди — атестат зазвичай містить дані про дату припинення виплати пенсії та її розмір за останній місяць.

На віщо управлінню праці довідка атестат про раніше виплачену пенсію?

Щоб знати дату припинення виплати пенсії та її розмір за останній місяць. Для уникнення подвійної виплати (допомога призначається з урахуванням виплачених сум пенсії).

Чому управління праці контролює пенсійні виплати трудових пенсій?

І ніякий контроль тут ні до чого.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
А ви подивіться у довідку атестат

Нагадайте, коли саме Ви її надсилали (шукати серед файлів з вашими назвами дещо складно). Але, не дивлячись туди — атестат зазвичай містить дані про дату припинення виплати пенсії та її розмір за останній місяць.

У нашому випадку довідка атестат за 6 місяців з 1 січня по 31 червня 2005 року . Потім ці дані пенсійних виплат управління праці внесли для підрахунку сукупного доходу сімї для призначення мені як матері допомоги по догляду за дитиною інвалідом, є довідка. Так що це може означати?


Вернуться в Питання Lanetы