Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Перевірки в пенсійному фонді

Перевірки в пенсійному фонді

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Який орган контролює правильність призначення та виплату соціальних виплат з бюджету пенсійного фонду?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Управління праці.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Що означає текст листа виданий управлінням праці до управління пенсійного фонду до справи яка була заведена на мене по втраті годувальника як на матір із таким текстом: Управління праці просить закрити о/с на Перепелицю С.М, та передати до центру по нарахуванню та виплати допомог та здійсненню контролю за правильністю призначення та виплати пенсії ( атестат про припинення раніше призначеної пенсії)
Підстава: Заява від 25.07.2005 року про призначення соціальної допомоги згідно ЗУ « Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам»

А тепер увага: В матеріалах справи по соц. виплаті яка заведена в управлінні праці та соц.. захисту з 2005 року по 2007 рік на мене, соціальна допомога моєму сину на його ідентифікаційний номер була призначена відповідно до постанови КМУ від 22.02.2006 року № 186 « Про виплату доплати особам із числа дітей-сиріт віком старше 18 років, яким призначено пенсію у разі втрати годувальника» з 06.05.2007 року по 31.05.2008 рік. Є відповідний документ який направлено до управління пенсійного фонду вих.. № 1364 від 02.07.2007 року.
Ну що це? Він же не був сиротою! Виходить що йому не виплачували соц.допомиогу як інваліду з дитинства 3 групи?

Дайте відповідь.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

А до чого було попереднє питання?
laneta писал(а):
Що означає текст листа...

Як не дивно, текст листа означає саме те, що в ньому написано — що управління праці просить припинити виплату пенсії та надіслати їм атестат.

Є відповідний документ

Документ — в студію! ©

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Зиркніть на пошту, тільки що відправила.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Все, як я й думав…
Читаємо, те що написано. Просто читаємо.
1.
Лист писал(а):
УПСЗН надає довідку про призначення допомоги згідно ЗУ «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» … на виконання постанови КМУ від 22.02.2006 № 186 … Допомога призначена на період … Довідка додається.

2.
laneta писал(а):
соціальна допомога моєму сину на його ідентифікаційний номер була призначена відповідно до постанови КМУ від 22.02.2006 року № 186

Як, прочитавши 1, можна написати 2?

Стосовно довідок і круглих сиріт.

Дайте відповідь.

А навіщо давати відповідь, якщо Ви її прочитаєте за тим же принципом, як читаєте все інше? :mda:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А до чого тут тоді постанова КМУ від 22.02.2006 № 186 ? Яким чином мій син має до неї відношення?
Можливо в подвійному розмірі соціальної допомоги?
Подивіться на довідку я вам надіслала, перша сума 581 грн.- це призначена допомога в подвійному розмірі, інші виплати переполовинені.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А до чого тут тоді постанова КМУ від 22.02.2006 № 186 ? Яким чином мій син має до неї відношення?

УПСЗН подає довідки на всіх осіб старше 18 років, що отримують вказану соціальну допомогу та пенсію у ПФ. У них немає інформації, хто є круглим сиротою, хто не є.

Подивіться на довідку я вам надіслала

До 06.2007 — сума допомоги як дитині-інваліду (з урахуванням надбавки на догляд), з 06.2007 — як інваліду 3 групи.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую :yes:

А чи може ця довідка означати що соціальна допомога призначалася замість пенсії по втраті годувальника?


Вернуться в Питання Lanetы