Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Пенсия назначена другим ведомством.

Пенсия назначена другим ведомством.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Питання спеціалістам.
У заяві мого сина про призначення пенсії по втраті годувальника від 13.01.2006 року, зазначено: пенсію на інших підставах або від іншого відомства – не отримував.
Чому це зазначено так , якщо пенсію по втраті годувальника було призначено йому і виплачували з 1999 року?
Чи може це свідчити що саме йому не призначалася пенсія по втраті годувальника?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
У заяві мого сина про призначення пенсії по втраті годувальника від 13.01.2006 року, зазначено: пенсію на інших підставах або від іншого відомства – не отримував.

Це означає, що на момент написання заяви він не отримує інший вид пенсії.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Зрозуміло.
У слідкуючій заяві сина від 4 липня 2007 року, тобто після закінчення терміну виплати пенсії ( 31.05.2007 року) вказано – пенсія на іншій підставі чи від іншого відомства – призначалась.
Це означає що десь є призначена пенсія яка виплачується на нього в даний час?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Заява була про що?

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Заява від 2007 року – підкреслено ( поновити) пенсію по втраті годувальника і довідка МСЕК.

Від 2008, 2009, 2010, 2011 року – заяви були ним підписані про (призначити або поновити раніше призначену пенсію по втраті годувальника на час навчання) Ці заяви відсутні у справі. Лише самі розпорядження.У нас копії лишилися.
Я відсилала їх цінними листами по пошті спочатку а потім ішла в пенсійний і носила паспорт.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Заява від 2007 року – підкреслено ( поновити)

«Поновити» — отже, пенсія раніше призначалась.
Як і з попереднім питанням — заходимо в паперове безпросвіття. Я, певно, на цьому закруглюсь…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Я раніше вас запитувала, чому у 2006 році зазначено що пенсія раніше не призначалась. Ви повідомили, що це означає що на момент призначення він не отримує пенсії.
Тоді якщо на момент призначення у 2007 році він не отримував пенсії і звернувся за пенсією по втраті годувальника, було зазначено що пенсію поновити.
Це зрозуміло.
Не зрозуміло тоді того , чому все ж таки на момент призначення пенсії на імя сина у 2006 році було зазначено що такий вид пенсії йому раніше не призначався. А якже пенсія по втраті годувальника з 1999 року по 2005 рік? Це не рахується що вона була призначена?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Не зрозуміло тоді того , чому все ж таки на момент призначення пенсії на імя сина у 2006 році було зазначено що такий вид пенсії йому раніше не призначався.

По-перше, не «такий вид», а взагалі пенсія. По-друге, Ви питаєте в мене, чому Ви (чи Ваш син) написали в заяві так, а не інакше? Це логічно? :mda:


Вернуться в Питання Lanetы

cron