Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Разница между возобновлением и продолжением выплаты пенсии

Разница между возобновлением и продолжением выплаты пенсии

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Питання спеціалісту : Скажіть будь ласка, чи існує різниця між тим коли виплата пенсії поновлена і коли виплата пенсії продовжена. Якщо так то у чому саме ця різниця?
Буду вдячна за ваш коментар.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будь ласка, чи існує різниця між тим коли виплата пенсії поновлена і коли виплата пенсії продовжена. Якщо так то у чому саме ця різниця?

Зазвичай, продовження — без перерви, поновлення — з перервою.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
На що в такому випадку саме поновлення а не продовження виплати пенсії може вплинути? Наприклад на розмір при розрахунку пенсії , на підстави тощо?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Питання неконкретне і малозрозуміле. Різниця між термінами — практична; Закон такого поняття як «продовження» не містить взагалі…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую. НЕ хочу щоб ви :nono: Бо починаю :sad2: . Я до того що, наприклад продовження виплати як ви кажете що зазвичай означає що це повинно бути без перерв у виплаті пенсії,і може бути ознакою того що була якась перерва у виплаті пенсії з незалежних від пенсіонера обставин? А тому він мабудь повинен отримати усі кошти на які мав право але не отримав. А поновлення виплати пенсії, це може бути ознакою того що пенсіонер сам відмовлявся з якихось причин від виплати а потім знову звернувся?
Ви самі зазначили, що продовження зазвичай без перерв, а поновлення з перервою.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Ви самі зазначили, що продовження зазвичай без перерв, а поновлення з перервою.

Розшифровую. Пенсія по інвалідності з терміном по 30.04.2013; особа пройшла МСЕК, є нова довідка — це продовження з 01.05.2013. Пенсія у зв’язку з втратою годувальника по 30.06.2013; з 01.09.2013 особа знову йде навчатись — це поновлення з 01.09.2013. Все. Ніхто ніде ні від чого не відмовлявся…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую, так тепер зрозуміло.
Тобто поновлення пенсії сину з 13.01.2006 року відбулося не через причини моєї відмови від пенсії 25.07.2005 року?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Тобто поновлення пенсії сину з 13.01.2006 року відбулося не через причини моєї відмови від пенсії 25.07.2005 року?

Причини не мають значення. Пенсія раніше була — значить, поновлюється…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
І поновлюється виходить без урахування індексації і інших виплат так?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Без індексації. «Інші виплати» — дивлячись які.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А які саме виплати враховуються, у нас залишилися ( 800-801) а зняті ( 990/ 908, 708, 991, 709, 800-809, 810- 890, 801/2 – 850).


Вернуться в Питання Lanetы