Список форумов Загальна категорія Перерахунки по доопрацюванню до стажу ВАСУ не желает люстрации?

ВАСУ не желает люстрации?

Перерахунки по доопрацюванню стажу та іншим обставинам
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
"26" лютого 2014 р. м. Київ К/9991/70853/12

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів:

Сороки М.О.,Мироненка О.В.,Чумаченко Т.А.,

За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахування пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період, що настає після призначення пенсії, не підлягає виключенню згідно з абзацом третім частини першої статті 40 Закону".

Таким чином, питання визначення порядку і умов проведення перерахунку пенсій особам, які після її призначення продовжували працювати, регулюються нормою частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в редакції від 9 липня 2003 року та положеннями постанови Кабінету Міністрів України №530 від 28 травня 2008 року "Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян".
...Керуючись ст. ст. 220, 222,223, 224, 230, 231 КАС України, суд,

у х в а л и в:

Касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в місті Новогродівці Донецької області залишити без задоволення,

Катя гость

Сообщения: 6
Это хорошая новость. В июле я послала кассационную жалобу в ВАСУ на решение апелляционного суда, отменившего решение районного суда. тем самым мне уменьшили пенсию. Есть надежда, что ВАСУ восстановит законность. Хотя одно дело - не удовлетворить УПФ, а другое дело отменить постановление суда. Ворон ворону глаз не выклюет. Во всяком случае, я полна решимости дойти до Европейского суда. Есть ли случаи, когда пенсионеры Украины отстояли свои права в ЕСПЧ?

Катя гость

Сообщения: 6
А вы знаете, что ВАСУ оставил мою кассационную жалобу "без руху" на том основании, что в пакете документов (я высылала по почте заказным письмом) не было квитанции об оплате судебного сбора. А ведь квитанция там была! Вывод: ВАСУ применяет методы наперсточников, чтобы не открывать дела о перерасчёте пенсий.
А ещё я всегда удивляюсь. когда узнаю, что у пенсионера есть копия решения апелляционного суда. Мне апелляционный суд не прислал ни одной копии ухвал и своего решения. Поэтому, когда я узнала о решении ап.суда, уже прошёл срок обжалования. Это ещё одна уловка судей.
А ещё судья ВАСУ аргументировал свой отказ тем, что я не доказала, что не знала о решении ап. суда. Но как это можно доказать? Какими документами?
А ещё судья ВАСУ написал, что я не просила о возобновлении срока обжалования. Хотя первым пунктом в моей жалобы было написано: Прошу суд возобновить срок обжалования. Может быть, он не дочитал до этого места? Я могу доказывать свою правоту, опираясь на законы, но я не знаю, как бороться с судейским беспределом.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Катя - может сюда: http://www.vkksu.gov.ua/
Смерть рашистским оккупантам!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Катя писал(а):
А ещё судья ВАСУ аргументировал свой отказ тем, что я не доказала, что не знала о решении ап. суда. Но как это можно доказать? Какими документами?

Датой получения належним чином засвідченої копії в суде 1 инстанции ;) Или,если копию выслали по почте - информацией Укр-почты, о не получении почтового отправления ;)
Катя писал(а):
А ещё судья ВАСУ написал, что я не просила о возобновлении срока обжалования. Хотя первым пунктом в моей жалобы было написано: Прошу суд возобновить срок обжалования. Может быть, он не дочитал до этого места? Я могу доказывать свою правоту, опираясь на законы, но я не знаю, как бороться с судейским беспределом.
Нужно было в жалобе указать уважительную причину пропуска срока обжалования :idea:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Катя писал(а):
Это хорошая новость. В июле я послала кассационную жалобу в ВАСУ на решение апелляционного суда, отменившего решение районного суда. тем самым мне уменьшили пенсию. Есть надежда, что ВАСУ восстановит законность. Хотя одно дело - не удовлетворить УПФ, а другое дело отменить постановление суда. Ворон ворону глаз не выклюет.

Три судьи не желают стать люстрированными, это уже практика ВАСУ:
Адміністративне    2а/0536/62/12    Вищий адміністративний суд України    Сорока М.О.
26.02.2014        Адміністративне    2а/0543/325/12    Вищий адміністративний суд України    Сорока М.О.
 37914785    Ухвала суду    26.03.2014        Адміністративне    2а/509/37/12    Вищий адміністративний суд України    Сорока М.О.
 37914777    Ухвала суду    26.03.2014        Адміністративне    2а/0525/264/12    Вищий адміністративний суд України    Сорока М.О.
 36825820    Ухвала суду    16.01.2014        Адміністративне    2а-7504/11    Вищий адміністративний суд України    Леонтович К.Г.
 28102655    Ухвала суду    29.11.2012    29.11.2012     Адміністративне    к/9991/9619/12-с    Вищий адміністративний суд України    Леонтович К.Г.
 30536987    Ухвала суду    04.04.2013        Адміністративне    2а/0536/51/12    Вищий адміністративний суд України    Черпіцька Л.Т.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Никому не известно офіційне тлумачення Конституційного Суду України:
25.08.2011 року організація звернулась до Конституційного Суду України з проханням дати офіційне тлумачення щодо застосування показника середньої заробітної плати при перерахунку пенсії працюючого пенсіонера з урахуванням стажу та заробітної плати, зазначеної в частині першій статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
:?:


Вернуться в Перерахунки по доопрацюванню до стажу

cron