Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Мысли о будущем: разборки после выборов

Мысли о будущем: разборки после выборов

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
:bye: Камера стоїть на кінотеатрі, до дороги 50-60метрів , за фонтаном. Ссилка на що саме? Навкруги парку є доріжка, під'їзд до магазинів, аптеки і т.д. Тобі самому не смішно?

Ями залатали наступним чином:
Запись этой трансляции недоступна :twisted:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
:bye: Камера стоїть на кінотеатрі, до дороги 50-60метрів , за фонтаном. Ссилка на що саме? Навкруги парку є доріжка, під'їзд до магазинів, аптеки і т.д. Тобі самому не смішно?

Ями залатали наступним чином:
Запись этой трансляции недоступна :twisted:

І що ? Самому не смішно? Автору від брехні поплохело- сам видалив. :mrgreen: Ще раз: дорога на відео бокова, навкруги площі Миру. Проспекту Миру з камери не видно зовсім, він починається зліва за будинками від світлофора. От не доходить, що ти хочеш мені сказати? Сідай на Лисичанськ Ужгород і походи по Конотопу, своїми, а не пропогандона шарія очима подивися, якщо тебе це так заінтригувало. Цікаво- чому? Бо я тут живу? Мда.... В дитячий садок тебе записали вже :fool:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Роз'ясни , чому при п'ятому президенту всі гріхи івідповідальність валили прямо на главу держави, а тепер винні бояри? Що сталося?

Наймит Radcha не знає що сталося :mda:
украинский военный обратился и к Порошенко:
«Нам весь вечер показывали как твои мрази на зарплате блокировали СИЗО. Ты и твои твари паршивые пытались сорвать обмен. Из-за тебя и таких как ты ублюдок, молодые парни и девушки больше никогда не увидят своих родных, поскольку они уже мертвы. Мне удалось выжить в этом аду и я клянусь, что когда тебя будут судить на военном трибунале, я буду смотреть в твои крысиные глаза! Тебя ненавидят люди больше чем Гитлера и Сталина вместе взятых. Я клянусь, что рано или поздно ты за все ответишь.»
Отметим, что активисты Порошенко всю ночь блокировали СИЗО и пытались сорвать обмен. Порошенко боится, что пленные будут давать показания против него на суде.
Вчера ультра-наемники Порошенко тряслись перед Лукьяновским СИЗО, не давая вывезти из тюрьмы людей необходимых для обмена.

https://www.youtube.com/watch?v=rbMyy-jVxA0

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Янусе, я тебе питав зовсім про друге. Іди за стіл, похльобка прохолоне. В тебе в голові перемкнуло , Порошенко твоя планіда і натхнення. Бережи його, бо здохнеш, якщо твоя муза десь дінеться. Соплі тут розпускаєш, топчи до ВР і розказуй там, що тобі мішає жити. Прикинь, в другу світову мільйони в полоні сиділи всю війну. І по закінченню війни лизали чоботи вождю всіх народів. Ти будеш тут розпинатися, яке ти праведне? Та ти гірше Порошенко з усією його командою. Ті, хто до сих пір не бачать війни , зробили свою чорну справу, ллючи воду на мельницю пуйла , по дурості чи свідомо виставляючи себе гвинтиком в пропогандонській машині ерефії. Ідіот .
Ти збирай , збирай досьє: водій таксі, везти не хотів, ще один не по своїй волі мабуть в армію пішов , в полон попав. А президент про нього не клопотався... За останні півроку скільки людей загинуло і в полон попали ? Як там вони? Рідні їх? Що вони думають?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Бо я тут живу? Мда....

Латки на центральній вулиці з"їв сніг чи конотопські криси :?:

https://youtu.be/5VTbh9lRqOM?list=SR%D0 ... 1%80%D0%BA

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Бо я тут живу? Мда....

Латки на центральній вулиці з"їв сніг чи конотопські криси :?:

https://youtu.be/5VTbh9lRqOM?list=SR%D0 ... 1%80%D0%BA

Не можу я відкрити відео в ютубі- знаходжусь зараз на дачі. Та і що я там можу побачити :mrgreen: . Що президент ямку не залатав? Ти вообще на вулицю виходиш?
Я тобі задавав питання. Думаєш відповісти? :bye:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
mekena писал(а):
Глава комитета Рады по соцполитике Третьякова: Мы обязаны признать обязательства перед пенсионерами на оккупированных территориях
...Я согласна с тем, что они получают пенсию от российского правительства, пусть они экономически его разоряют и это будет своеобразным видом санкций, который идет на пользу наших граждан, которые там проживают. Пусть получают две пенсии, и хотя бы так Россия компенсирует этим людям те неудобства, которые она им доставила.

Таке відчуття , що йде планомірне відбілювання РФ перед очима заходу ( договір по газу, зняття претензій -яка нафіга у вас війна?) плюс паралельне вживлення ордло в Україну. І на додачу сотні млрд. на виплату пенсій на окуповані території, Крим , Ізраїль... Своєрідна валютна диверсія.

Radcha пропонує зробити навпаки: "вживити Україну в ордло" з українською доплатою жителям ордло різниці в цінах на комуналку і в пенсіях ? :?: :
Цены на газ в "ДНР" в шесть раз меньше украинских, газ идет из России. Электроэнергия тоже пока дешевая, в "ДНР" ее переизбыток: Старобешевская ТЭС работает на местном угле и при этом отрезана фронтом от традиционных потребителей, мариупольских металлургических комбинатов.



Закон України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування писал(а):
Розділ XV
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.
...

4. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсії за нормами цього Закону її розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha пропонує зробити навпаки: "вживити Україну в ордло" з українською доплатою жителям ордло різниці в цінах на комуналку і в пенсіях ? :?: :
Цены на газ в "ДНР" в шесть раз меньше украинских, газ идет из России. Электроэнергия тоже пока дешевая, в "ДНР" ее переизбыток: Старобешевская ТЭС работает на местном угле и при этом отрезана фронтом от традиционных потребителей, мариупольских металлургических комбинатов.



Закон України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування писал(а):
Розділ XV
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.
...

4. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсії за нормами цього Закону її розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.

А ну ткни носом, де я таке пропоную ? Шльопалка ти , жіночого роду :flood:
Последний раз редактировалось Radcha 04-01-2020, 18:55, всего редактировалось 1 раз.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Івано-Франківськ подарує Конотопу пам'ятник Бандері :mrgreen: [i]"Мені важливо під яким пам'ятником зустрічатися! Знаєте, буквально перед цим говорив з мером Конотопа Артемом Семеніхіним. Це місто, яке за 40 км від кордону з Москвою. ...
А пан націоналіст або мав двійку з географії, або вже і вся Сумська область під окупацією. До Сум 140, ще до 30 від Сум до кордону. В Глухові краще вже ставити, там зовсім близько.. :mrgreen:

Пам'ятник Бандері краще знає географію ,чим Radchа, який боїться Конотопських вовків та йде на Москву ...через Суми :?: :twisted:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Івано-Франківськ подарує Конотопу пам'ятник Бандері :mrgreen: [i]"Мені важливо під яким пам'ятником зустрічатися! Знаєте, буквально перед цим говорив з мером Конотопа Артемом Семеніхіним. Це місто, яке за 40 км від кордону з Москвою. ...
А пан націоналіст або мав двійку з географії, або вже і вся Сумська область під окупацією. До Сум 140, ще до 30 від Сум до кордону. В Глухові краще вже ставити, там зовсім близько.. :mrgreen:

Пам'ятник Бандері краще знає географію ,чим Radchа, який боїться Конотопських вовків та йде на Москву ...через Суми :?: :twisted:

Для тупеньких : кордон з РФ в Сумській обл на сході , Конотоп на заході області. Їхати або через суми, або через Батурин на Кролевець - Глухів. Трошки посвітліло? З Різдвом тебе, лікуйся і слухайся вихователів

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
кордон з РФ в Сумській обл на сході , Конотоп на заході області.

Наймита RadchУ мабуть покусав Бряньський вовк :
Кордон з Брянською обл. на півнніч від Конотопу (Дружба (Хутор Михайловський )-Зёрново) :bye:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
кордон з РФ в Сумській обл на сході , Конотоп на заході області.

Наймита RadchУ мабуть покусав Бряньський вовк :
Кордон з Брянською обл. на півнніч від Конотопу (Дружба (Хутор Михайловський )-Зёрново) :bye:

Ти холоп (слуга) хоч розумієш, про що мова? Ще раз для тупорилого: західний мер націоналіст хоче поставити пам'ятник в Конотопі, який(як він знає) знаходиться в 40 км. від кордону. Найближчий кордон аж ніяк не на півночі і не з Брянською обл. , а на сході з Курською. І не в 40 км. , а добрих 150. . І не шукай тут собі наймита, манкурт. Тебе давно на йух посилали? ' щось сказати конкретне по сьогоднішньому стані в житті країни є? Гидота. Залазиш в тему тільки щоб перднути? Маєш свою точку зору- викладай. Нічого сказати- соплі жуй, а не шукаєш тут кого протролити.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Ще раз для тупорилого: західний мер націоналіст хоче поставити пам'ятник в Конотопі, який(як він знає) знаходиться в 40 км. від кордону. Найближчий кордон аж ніяк не на півночі і не з Брянською обл. , а на сході з Курською. І не в 40 км. , а добрих 150. . І не шукай тут собі наймита, манкурт. Тебе давно на йух посилали? ' щось сказати конкретне по сьогоднішньому стані в житті країни є? Гидота.

Новопризначеному модератору(Site Admin) пора застосувати санкції до систематичного порушника правил форуму:

2.1. Запрещено проявление любой грубости, личных оскорблений и нецензурных высказываний.
Проявляйте толерантность по отношению ко всем пользователям Форума.

2.2. Запрещены сообщения, содержание которых может привести к разжиганию межнациональной и межрасовой розни и другим действиям, нарушающим Конституцию.
:mda:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зеленський запропонував спільно патрулювати кордон силами України, ОБСЄ та ОРДЛО Українська сторона згодна на спільне патрулювання кордону з представниками ОБСЄ та ОРДЛО на період підготовки місцевих виборів на Донбасі...За словами Зеленського, він порушував це питання на "нормандській зустрічі" 9 грудня, а зараз воно обговорюється в межах Тристоронньої контактної групи в Мінську.

"Я думаю, що у нас є можливість дотиснути, щоб там були як українці, так і представники тимчасово окупованих територій, а також і ОБСЄ", - сказав він.

Хто саме з "представників окупованих територій" міг би брати участь у такому патрулюванні, він не уточнив.

Приїхали. Представники ОРДЛО на кордоні і вибори - ну так все просто! Схоже, в складі України з великими муками , тисячами жертв і стараннями Кремля таки народиться щось подібне до автономії. Але з своєю армією . Дурдом. І це питання не потребує референдума? Цікаво, скільки відсотків рейтингу з 45 з'їсть ця заява .
В унісон з президентом і Пристайко , очільник МЗС , співає "Ми вирішуємо, як зробити так, враховуючи досвід, наприклад, Хорватії, щоб вийти на рішення, аби насамперед гарантувати безпеку на цій території. Можливо, до того часу щоб провести вибори", - сказав Пристайко.
Даааа... Досвід Хорватії- війна на релігійному і міжетнічному підгрунтя. В нас зовсім друге- агресія РФ , прикрита , підла. Питання : а нафіга нам вибори на Донбасі ? Нам, котрі проживають в Україні без банд прокацапських . НАФІГА ???? Ідіотське бажання провести вибори любою ціною. Це прямий шлях узаконення ордло і відбілювання пуйла. За одне це гнати в шию вже потрібно. Де їхні обіцялочки "ні виборам а ордло, допоки не виведуть звідти війська?"
Якщо хтось одягнув труси поверх штанів , то це не значить , що він став суперменом

Пред.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор