Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Компенсация за неиспользованную путевку

Компенсация за неиспользованную путевку

Крім пенсійних
ЧАЭС BORIS участник

Сообщения: 160
Откуда: Чёрное море
Сегодня пошёл к семейному врачу взять справку ф27 на санаторно-курортное лечение. В ответ услышал такое: нам дали указание кто не сделал прививку от коронавируса, никаких справок не выдавать. Как вам такое? А из бесплатных лекарств- бесопролол и магникор. Скоро без прививки и из дома не выпустят.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
У нас ще і не гукали на вакцинацію. Хоча записаний, і записала сімейний. На днях брав по доступних ліках енелапріл , бісепролол , магнікор. Пресартан виписують. То ваша сімейна проявила ініціативу . :mrgreen: Хоче премію. А вообще вакцинація діло добровільне

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Жду Пфайзер. Как только, то сразу вакцинируюсь. С Дельтой шутки уже плохи… :no2:
Смерть рашистским оккупантам!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
ПОРЯДОК виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян
Редакція від 24.04.2021, підстава - 402-2021-п
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/785 ... D0%BF#Text

7. Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації
та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного
лікування обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до
однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку
встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які
втратили працездатність.

:mrgreen:

Никогда не занимался этим вопросом. Оказывается военным пенсионерам эту компенсацию почему-то выплачивает военкомат. Был сегодня там. Так я вообще не числюсь у них, как получатель этой компенсации. Сняли ксерокопию удостоверения и переложили карточку к инвалидам войны.
Но еще пойду в УТСЗН и там поспрашиваю. В порядке четко написано, что надо писать заявление на получение этой компенсации в органы соц.обеспечения. В военкомате сказали сами вызовут, когда им придет финансирование.
Думаю, написать заяву в УТСЗН. С этой суммой вообще смех…. Надо будет как-то занятся этой темой и возможно попробовать отсудить реальную компенсацию средней стоимости путевки.

Хотя, глянул в закон, там тоже есть абсурдная фраза:

Порядок надання путівок, розмір та порядок виплати компенсації визначаються Кабінетом Міністрів України.
И далее по тексту:
Особи з інвалідністю внаслідок війни забезпечуються путівками відповідно Міністерством оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, центральними органами виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах охорони здоров'я, соціального захисту населення, захисту державного кордону, та іншими органами за місцем перебування особи з інвалідністю на обліку або за місцем її роботи.

{Абзац четвертий пункту 3 частини першої статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2249-VIII від 19.12.2017}

За бажанням осіб з інвалідністю замість путівки на санаторно-курортне лікування вони можуть один раз на два роки одержувати грошову компенсацію: особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп - у розмірі середньої вартості путівки, особи з інвалідністю внаслідок війни III групи - у розмірі 75 процентів середньої вартості путівки. Грошова компенсація надається незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань;
Смерть рашистским оккупантам!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
mekena писал(а):
Жду Пфайзер. Как только, то сразу вакцинируюсь. С Дельтой шутки уже плохи… :no2:

Третьей двухкомпонентной дозой :?: :mda:
https://www.kommersant.ru/doc/4897615
Клинические исследования препарата могут начаться уже в августе при условии получения одобрения регулирующих органов.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Сегодня был в прозорому офісі соціальних послуг.
Сказали надо брать справку от семейного врача с диагнозом и писать заявление на путевку. Только так, а просто писать заяву на компенсацию за неиспользованную путевку нельзя.
И только, если я не использую путевку, то тогда выплачивается компенсация.
Я просто никогда этим вопросом не занимался.
Получается, кто не пишет заявление на путевку, просто так компенсацию за неиспользованную не получает.
Смерть рашистским оккупантам!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2022 році

Відповідно до пункту 26 розділу VІ ,,Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що розміри грошової допомоги для компенсації у 2022 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:

особам, віднесеним до категорії 1, – 8 774 гривні;

особам, віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 26 688 гривень;

дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює, – 17 435 гривень.


Підтримка проекту:
Обговорення з 2 Лютого 2022р. по 17 Лютого 2022р.

https://www.msp.gov.ua/projects/756/
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
Пошел к семейному за справкой. Говорит я такие не даю, даёт ВКК. Направила на ВКК на следующей неделе.
Переговорил с медсестрой, она говорит что ещё нужно знать профиль (в какой санаторий я хочу, по какому заболеванию и в какое время года). От этого зависит решение ВКК и соответственно размер компенсации.
Это что правда? Первый раз пытаюсь это сделать.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Vitaly_UA писал(а):
Пошел к семейному за справкой. Говорит я такие не даю, даёт ВКК. Направила на ВКК на следующей неделе.
Переговорил с медсестрой, она говорит что ещё нужно знать профиль (в какой санаторий я хочу, по какому заболеванию и в какое время года). От этого зависит решение ВКК и соответственно размер компенсации.
Это что правда? Первый раз пытаюсь это сделать.


Компенсация за неиспользованную путёвку из расчета 35 % действующего на 1 января соответствующего года одного прожиточного минимума для лиц, утративших трудоспособность
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Vitaly_UA писал(а):
Пошел к семейному за справкой. Говорит я такие не даю, даёт ВКК. Направила на ВКК на следующей неделе.
Переговорил с медсестрой, она говорит что ещё нужно знать профиль (в какой санаторий я хочу, по какому заболеванию и в какое время года). От этого зависит решение ВКК и соответственно размер компенсации.
Это что правда? Первый раз пытаюсь это сделать.

Путівка в санаторій лікування хребта коштує в 2 рази дорожче ніж там, де внутрішні органи :mrgreen: Це якщо пільговиків їде, то за нього заплатить держава. Не їде- компенсація всім однакова. ВКК дає форму на путівку з урахуванням діагнозу , по якому комісував мсек . Там не все так просто. Якщо група пожиттєво по ДЕПу , то отримати путівку по хребту нереально. Хоча і є виписки з стаціонару де встановлено розповсюджений остеохондроз хребта , в поясниці 3 грижи, в шиї 3 грижи, сколіоз і нога ляпає при хотьбі- пофіг

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
А вообще їхати в санаторій потрібне здоров'я. Шо там робити хворому? Інфаркт заробити? І дорога вбиває. За всі роки був тільки 2 рази , раз в Пісочині Харківської обл в 1991р. І другий раз в 2006 в міжколгоспному санаторії Дениші Житомирської. Все

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
По ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Изображение
Moderator

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
Одні закони гарагтують, інші не гарантують. А головне правильно сформулювати - "призупинити". Мало крадуть, грошей усім не хватає...
Наш мер з губернатором з жиру бісяться а на ліки грошей нема.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
За бажанням осіб з інвалідністю замість путівки на санаторно-курортне лікування вони можуть один раз на два роки одержувати грошову компенсацію: особи з інвалідністю внаслідок війни I-II груп - у розмірі середньої вартості путівки, особи з інвалідністю внаслідок війни III групи - у розмірі 75 процентів середньої вартості путівки. Грошова компенсація надається незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань;

Кто-то подучал?
Смерть рашистским оккупантам!

Vitaly_UA участник

Сообщения: 188
Откуда: Черкаси
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2023 року.
2. Додатки №№ 1-8 до цього Закону є його невід’ємною частиною.
3. Зупинити на 2023 рік дію:

пункту 3 частини першої статті 12, пункту 3 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 14, пункту 3 частини першої статті 15, пункту 6 частини першої статті 16 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 45, ст. 425 із наступними змінами);

пункту 4 частини першої статті 20, пункту 10 частини третьої статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 13, ст. 178 із наступними змінами);

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2710-20#Text

Пред.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців