Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Координаційна рада чорнобильців

Координаційна рада чорнобильців

Крім пенсійних

Сообщения: 2
Чорнобильці!

Запрошуємо на установчі збори, якщо Ви бажаєте, щоб соціальні питання та їх фінансування Урядом України вирішувала Координаційна рада, що представляє інтереси 14 000 чорнобильців Дарницького району міста Києва.

Прийдіть у середу, 10 жовтня 2012 року, о 12-00, у Парк воїнів-інтернаціо­налістів.

Інформація на сайті www.esz.org.ua

Ваша участь у цих заходах сприятиме волевиявленню чорнобильців!

Актив громадських чорнобильських організацій

Юрий2009 участник

Сообщения: 452
Откуда: Черниговская область
:bomb: :fool:

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
Олександр Костюк писал(а):
Чорнобильці!
Запрошуємо на установчі збори...
Інформація на сайті www.esz.org.ua
Ваша участь у цих заходах сприятиме волевиявленню чорнобильців!
Актив громадських чорнобильських організацій

Из вышеуказанного сайта:
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата в народні депутати до Верховної Ради України по виборчому округу № 212, місто Київ, Дарницький район,
вибори 28 жовтня 2012 року

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата в народні депутати України ВО № 212

28 жовтня 2012 року проголосуйте за мене.
Кожен Ваш голос за мене може стати вирішальним!

И этим всё сказано... :bomb:

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
Олександр Костюк писал(а):
Чорнобильці!

Запрошуємо на установчі збори, якщо Ви бажаєте, щоб соціальні питання та їх фінансування Урядом України вирішувала Координаційна рада, що представляє інтереси 14 000 чорнобильців Дарницького району міста Києва.

Прийдіть у середу, 10 жовтня 2012 року, о 12-00, у Парк воїнів-інтернаціо­налістів.

Інформація на сайті www.esz.org.ua

Ваша участь у цих заходах сприятиме волевиявленню чорнобильців!

Актив громадських чорнобильських організацій


Почему Вы смешали все в кучу? Что нужно в первую очередь - голосовать за Вас, или отстаивать наши нарушенные права? Координацийна рада где была до этого? Зачем мне Ваша рада, если вопрос по нам (срочникам) обещает уже как год разобрать АЖ ЦЕЛЫЙ МИНИСТР СОЦ. ПОЛИТИКИ и у него до сих пор это не получилось!
Как называть министра после такого не выполненного обещания?
Что будете обещать ВЫ? НЕ ВЕРЮ!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Viktor3031 писал(а):
Почему Вы смешали все в кучу? Что нужно в первую очередь - голосовать за Вас, или отстаивать наши нарушенные права? Координацийна рада где была до этого? Зачем мне Ваша рада, если вопрос по нам (срочникам) обещает уже как год разобрать АЖ ЦЕЛЫЙ МИНИСТР СОЦ. ПОЛИТИКИ и у него до сих пор это не получилось!

Как называть министра после такого не выполненного обещания?

Что будете обещать ВЫ? НЕ ВЕРЮ!


Виктор.
Координацийна рада хочет расшириться, представляя интересы чернобыльцев не только Дарницького району міста Києва.

Установчі збори :unknown:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
ВЛАДИМИР К. писал(а):

Виктор.
Координацийна рада хочет расшириться, представляя интересы чернобыльцев не только Дарницького району міста Києва.

Установчі збори :unknown:


А при чем тогда агитация за собственную кандидатуру? Да и в Координацийну раду, (как я смотрю) входят большинство лидеров СЧУ...
как это понимать? Координацийна рада возглавляемая СЧУ опять будет диктовать нам условия наших правителей, опять пойдем по кругу? (типо меморандума) :unknown: или я что то недопонимаю?

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3105
Viktor3031 писал(а):
ВЛАДИМИР К. писал(а):

Виктор.
Координацийна рада хочет расшириться, представляя интересы чернобыльцев не только Дарницького району міста Києва.

Установчі збори :unknown:


А при чем тогда агитация за собственную кандидатуру? Да и в Координацийну раду, (как я смотрю) входят большинство лидеров СЧУ...
как это понимать? Координацийна рада возглавляемая СЧУ опять будет диктовать нам условия наших правителей, опять пойдем по кругу? (типо меморандума) :unknown: или я что то недопонимаю?


Районная Координацийна рада, що представляє інтереси 14 000 чорнобильців Дарницького району міста Києва.

Агитация - увеличение голосов ( не только чернобыльцев) на свою сторону избирателей округа.

Даный пост предназначен для виборчого округу № 212, місто Київ, Дарницький район.

Другого толкование поста не вижу. :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Даный пост предназначен для виборчого округу № 212, місто Київ, Дарницький район.
Другого толкование поста не вижу. :mda:

Одномандатний виборчий округ №212
Кількість зареєстрованих кандидатів - 39
Кількість кандидатів, які беруть участь у балотуванні, шляхом самовисування - 26
Костюк Олександр Володимирович - один из них
Орієнтовна кількість виборців - 169 650
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP024 ... PF7331=212

По количеству "претендентов" представляю "толкучку" у "корыта"...


Сообщения: 2
Дякую всім небайдужим!
15 років тому створено громадську приймальню за адресою:
вул. Харківське шосе, 160, універсам «Київ», 2-й поверх,
тел.: (044) 562-00-03, де на постійно діючій основі надають допомогу чорнобильцям.
Заходьте!


Вернуться в Загальні питання чорнобильців