Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 21-07-2018, 09:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20-04-2012, 12:58 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8603
http://reyestr.court.gov.ua/Review/22633382

Цитата:
ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

«21» грудня 2011 року Ленінський районний суд м. Луганська

в складі: головуючого-судді: Женеску Е.В.

при секретарі: Хрістюк О.О.,
З урахуванням зазначеного, суд приходить до висновку, що правові підстави для перерахунку пенсії позивача із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників, у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, законом на день звернення з перерахунком та вирішення спору не передбачено.

Відповідно до пункту 6 статті 92 Конституції України виключно законами України визначаються, зокрема, форми і види пенсійного забезпечення. Такими законами є Закон України «Про пенсійне забезпечення»та Закон України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування». З огляду на зазначене та керуючись положеннями принципу законності, закріпленого в статті 9 КАС України, приписи постанови № 530 від 28 травня 2008 року не можуть застосовуватись до спірних відносин.

Щодо вимог вийти за межі заявлених позивачем вимог у порядку, визначеному ч. 2 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України; застосувати практику Європейського Суду з прав людини відповідно до якої пенсії і соціальні виплати визнано власністю у розумінні ст. 1 Першого Протоколу Конвенції та застосувати норму п. 5 ст. 268 ЦК України та не поширювати позовну давність на заявлені позовні вимоги щодо відшкодування шкоди, завданої прийняттям нормативно-правових актів визнаних незаконними заявлені у порядку ст. 21 Кодексу адміністративного судочинства України, та ст. 152 Конституції України і ст. 1175 ЦК України; в разі потреби та з метою сприяння позивачці у використанні її права на використання в судовій системі України ефективного правового захисту та з метою не перебирання судами загальної юрисдикції на себе функцій Конституційного Суду України звернутися у встановленому порядку до Конституційного Суду України; а також позовних вимог, у яких вона просила суд не відкладати розгляд справи у разі неприбуття відповідачів, належним чином повідомлених про дату, час і місце судового розгляду, а також у разі відсутності на судовому засіданні позивача розглядати справу на підставі наявних у справі матеріалів; не пізніше наступного дня після ухвалення судового рішення надіслати на адресу позивача вище вказане рішення;, то вони не підлягають задоволенню, оскільки є неналежним способом захисту.

Що стосується вимог позивача про стягнення з відповідача на його користь витрат на правову допомогу у розмірі 400,00 грн., то у задоволенні вимог в цій частині слід відмовити, враховуючи наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України, витрати, пов'язані з оплатою допомоги адвоката або іншого фахівця в галузі права, які надають правову допомогу за договором, несуть сторони, крім випадків надання безоплатної правової допомоги, передбачених законом.

Як вбачається із матеріалів справи, таку допомогу позивачу надавало ТОВ «Надія», тобто, юридична особа, а тому підстав для застосування положень ч. 1 ст. 90 КАС України не вбачається.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку про необґрунтованість заявлених позовних вимог, а тому в задоволенні позову необхідно відмовити.


Окрім того, у звязку понесені позивачкою витрати відшкодуванню не підлягають в силу положень ст. 94 КАС України, у звязку із відмовою у задоволенні позову.

Керуючись ст.ст. 9, 10, 11, 12, 70, 71, 90, 94, 158, 160, 161 163, 167, 186 КАС України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні позову ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Луганська про визнання дій неправомірними і відшкодування шкоди, про визнання неправомірною бездіяльності та про стягнення недоплаченої суми пенсії внаслідок неправильного перерахунку, відмовити.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB