Список форумов Загальна категорія Загальні пенсійні питання Прошу "озброїти" перед подачею заяви

Прошу "озброїти" перед подачею заяви

Умови призначення пенсії, переведення, підготовка документів и т.і..
Bob52 посетитель

Сообщения: 10
Откуда: Київ
Доброї пори доби!
Готуюся до оформлення пенсії за віком, штудіюю корисні Інтернет-ресурси, роблю приблизні підрахунки.
З арифметикою приятелюю, з правознавством не дуже...
Тому звертаюся до Гуру з проханням дещо підказати, щоби я пішов до ПФ «озброєним».

Закінчив КПІ (денне), працюю з 1975 р., а з листопада 1977 – стаж безперервний.
«Чисто трудовий» 441 місяць, з навчанням 507 міс. Пільг нема.
У травні (пенс. вік) маю намір покинути роботу.
Маю бухгалтерську виписку починаючи з 1996 року, при необхідності можу отримати і за попередні періоди. Але коефіцієнти зарплати до 1996 не будуть високими.

Звів коефіцієнти у таблицю. Про всяк випадок відомості в Excel тут: http://mypage1.narod.ru/data/coef1.xls

Изображение

Сірі клітинки – «невигідні» місяці з точки зору коефіцієнтів. Сині – «умовно вигідні».
Схоже що діставати виписки до 1996 не має сенсу.

Прошу пояснити такі моменти:
1. Чи маю я право (і на підставі яких нормативних документів) вилучити «сірі» місяці? Якщо не помиляюся, можна вилучити 10% загального стажу, тобто в моєму випадку 44 місяці, так?
2. Якщо я вилучаю «невигідні місяці», чи позначиться це на «коефіцієнті стажу»?
3. Яким чином я можу додати до розрахунків «вигідні» місяці з травня 1998 по червень 2000? Чи треба для цього брати довідку за 1994-1995 роки (завідомо невигідні) ?
4. Чи враховуються роки навчання в інституті при виведенні коефіцієнту стажу (див. табличку) ?

Дякую наперід за пояснення.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Bob52 писал(а):
Готуюся до оформлення пенсії за віком, штудіюю корисні Інтернет-ресурси, роблю приблизні підрахунки.
З арифметикою приятелюю, з правознавством не дуже...

Маю бухгалтерську виписку починаючи з 1996 року, при необхідності можу отримати і за попередні періоди. Але коефіцієнти зарплати до 1996 не будуть високими.

Звів коефіцієнти у таблицю. Про всяк випадок відомості в Excel тут: http://mypage1.narod.ru/data/coef1.xls

Изображение

Сірі клітинки – «невигідні» місяці з точки зору коефіцієнтів. Сині – «умовно вигідні».
1.Для початку,треба зкоригувати коефіцієнти,обмеживши "дуже високі":
Наприклад:
якщо в 1998 році застрахована особа отримувала заробітну плату у розмірі 1200 гривень, а згідно законодавства внески сплачувалися лише з величини 1000 гривень, в розрахунок пенсії включається тільки сума з якої сплачено внески, а саме 1000 гривень.

З 1998 року величини сум, з яких сплачуються внески, визначені у номінальний сумах і змінюються щорічно. Так на сьогодні максимальна сума заробітку, з якої сплачуються внески, становить 13 035 гривень.
До 1998 року в розрахунок пенсії включаються суми в межах не більше ніж 5,6 розміру середньої заробітної плати за відповідний рік.
Крім цього виплати, отримані застрахованою особою до введення в дію Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (до 01.01.2004), включаються в розрахунок пенсії на умовах раніше діючого законодавства.

2. Навчання ,та до 10% "сірих" місяців в страховий стаж буде зараховано.

Nixto Аватара пользователя
участник

Сообщения: 307
Откуда: Kharkov
Bob52 писал(а):
Схоже що діставати виписки до 1996 не має сенсу.
Бывают и неожиданности в виде выгодности включения в расчет невыгодных месяцев 1991-1995 годов ...
Не лучше ли заказать Nickolas'у просчет всех возможных вариантов?
я сегодня спросил на обходе врача -
почему у нас нет от палаты ключа,
почему в голове и бюджете дыра,
почему вместо завтра сегодня вчера ... © РабФАК - "Наш дурдом"

svksvk гость

Сообщения: 2
Nixto писал(а):
Bob52 писал(а):
Схоже що діставати виписки до 1996 не має сенсу.
Бывают и неожиданности в виде выгодности включения в расчет невыгодных месяцев 1991-1995 годов ...
Не лучше ли заказать Nickolas'у просчет всех возможных вариантов?


Подскажите, пожалуйста, как заказать Nickolas'у просчет всех возможных вариантов?

Nixto Аватара пользователя
участник

Сообщения: 307
Откуда: Kharkov
svksvk писал(а):
Подскажите, пожалуйста, как заказать Nickolas'у просчет всех возможных вариантов?

Загляните на сайт (баннеры имеются вверху и внизу этой странички, либо вот ссылка - http://pension.ho.ua/PW/ ),
скачайте файл-бланк, заполните его своими данными
и отправьте по указанному адресу.
я сегодня спросил на обходе врача -
почему у нас нет от палаты ключа,
почему в голове и бюджете дыра,
почему вместо завтра сегодня вчера ... © РабФАК - "Наш дурдом"

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Bob52 писал(а):
1. Чи маю я право (і на підставі яких нормативних документів) вилучити «сірі» місяці?

Всі - ні.

2. Якщо я вилучаю «невигідні місяці», чи позначиться це на «коефіцієнті стажу»?

Ні.

Чи треба для цього брати довідку за 1994-1995 роки (завідомо невигідні) ?

Так, потрібна довідка за 60 місяців.

4. Чи враховуються роки навчання в інституті при виведенні коефіцієнту стажу (див. табличку) ?

Так.


Вернуться в Загальні пенсійні питання

cron