Список форумов Пенсії та види пенсій Різні пенсії та пільги Пенсии по Закону 1788 "О пенсионном обеспечении"

Пенсии по Закону 1788 "О пенсионном обеспечении"

Пенсії за вислугою років , по спискам №1 і №2, и т.і.

Сообщение 02-03-2009, 12:42
Слава40 активист

Сообщения: 651
Да ПОКА ЕЩЕ применяется если у мужчины есть 10 лет подземного,у женщины 7.5лет то мужчина в 50лет,а женщина в 45лет может обращаться за пенсией. Но надо еще иметь общего мужчине не менее25 а женщине 20лет.

Сообщение 02-03-2009, 17:58
sprinter посетитель

Сообщения: 69
Откуда: Луганск
ст. 13 этого Закона я знаю, она так и называется.
меня интересует ст. 14 там где меньше 10 лет у мужчины подземного стажа.
я лишь одним остался цел,-что на одних смотрел я прямо, а на других через прицел

Сообщение 02-03-2009, 20:35
~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Сохранены условия и ст. 13, и ст. 14:
Закон 1058, ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ писал(а):
2. Пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком N 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком N 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди:
1) особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України "Про пенсійне забезпечення".

Пред.

Вернуться в Різні пенсії та пільги