Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 09-12-2019, 19:50

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17-02-2012, 12:19 
Не в сети
активист

Зарегистрирован: 20-05-2010, 12:54
Сообщения: 1439
Есть ли перспектива в плане восстановления трудового стажа (пост. КМУ №637 от 12.09.1993 г.) и заработной платы (пост. КМУ №919 от 5.07.2006 г.) до 1.07.2000 г.?
Есть ли "подводные камни" при решении этих вопросов?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 17-02-2012, 15:48 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8597
koks писал(а):
Есть ли перспектива в плане восстановления трудового стажа (пост. КМУ №637 от 12.09.1993 г.) и заработной платы (пост. КМУ №919 от 5.07.2006 г.) до 1.07.2000 г.?
Есть ли "подводные камни" при решении этих вопросов?

http://reyestr.court.gov.ua/Review/5183738
Цитата:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, зазначивши, що з квітня 1941 року по травень 1945 року він працював у колгоспі, однак управління Пенсійного Фонду України в Ріпкинському районі відмовляється зарахувати час роботи до трудового стажу, посилаючись на те, що позивачу у вказаний період не виповнилося 16 років.
Керуючись ст.ст. 11, 86, 159-163, 167 КАС України, суд -

П О С Т А Н О В И В :



Позов задовольнити.

Зобов’язати управління Пенсійного Фонду України в Ріпкинському районі Чернігівської області зарахувати до трудового стажу ОСОБА_1 період його роботи в колгоспі “Маяк” с.Ковалі Чувашської АРСР з 15 квітня 1941 року по 31 травня 1945 року, за виключенням періоду з 01.06.1944 року по 01.09.1944 року.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/15613273
Цитата:
Відповідно до Порядку визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії у разі втрати документів про її нарахування та виплату, який затверджений Постановою Кабінету міністрів України № 919 від 05.07.2006 р. у разі коли підприємство, установу, організацію ліквідовано, а документи до органу вищого рівня або архівним установам не передано довідка про заробітну плату видається місцевим органом з питань праці та соціального захисту населення, а у разі відсутності в такому органі зазначених відомостей — Міністерством праці та соціальної політики України. При цьому зазначена довідка про заробітну плату видається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною професією (посадою) у відповідній галузі (системі), за календарний рік, що передує року, з якого призначено (перераховано) пенсію.

Як встановлено в судовому засіданні, довідка відповідачем видана не була, а у відповіді на запит позивача, Міністерство праці та соціальної політики України вказало, що однією з підстав для видачі зазначеної довідки є, зокрема, надання заявником довідки про ліквідацію підприємства, установи чи організації без визначення правонаступника та наявності документів, які підтверджують, що архівні документи не передані на зберігання до органу вищого рівня або архівної установи.

Як вбачається з матеріалів справи, до своєї заяви про видачу довідки позивачем були надані відповідачу всі документи, які необхідні для надання відповідної довідки, а саме: копія трудової книжки, копія листа управління МНС в м. Єнакієве, довідка архівного відділу Єнакієвської міської ради від 20.02.2008 р. № 05-410 та від 18.08.2009 р. № 387/01, копія довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, з якої чітко вбачається, що підприємство визнано банкрутом та вказана дата припинення юридичної особи.

Крім того, з наданих позивачем документів до відповідача для видачі довідки, також вбачається, що документи про нарахування та виплату заробітної плати до архівних установ не передавались.

Враховуючи все вищевикладене, суд приходить до висновку, що вимоги ОСОБА_2, заявлені до відповідача обґрунтовано, він надав відповідачу всі необхідні докази на підтвердження відсутності документів про нарахування та виплату заробітної плати. Встановлювати причини та час, що призвели до втрати таких документів не є обов'язком позивача, а тому слід зобов’язати посадових осіб Міністерства праці та соціальної політики України видати ОСОБА_2 довідку про заробітну плату, виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу) за посадою головного економіста по галузі «Торгівля» за період 1994-1999 років.

З урахуванням викладеного, керуючись ст.ст.11, 86, 94, 98, 99, 100, 112, 158, 159, 160, 161, 162, 163 Кодексу Адміністративного судочинства України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов ОСОБА_2 до Міністерства праці та соціальної політики України про зобов’язання вчинити певні дії - задовольнити.

Зобов’язати Міністерство праці та соціальної політики України видати ОСОБА_2 довідку про заробітну плату виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу) за посадою головного економіста по галузі «Торгівля» за період 1994 – 1999 років.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/10427455


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB