Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 16-11-2019, 02:14

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Очередной 37
СообщениеДобавлено: 31-10-2011, 20:33 
эксперт

"Я не знаю, для чого це робиться, особливо перед виборами, адже це викликає зворотну реакцію. Але хочу вам сказати, що навіть мені іноді стає просто страшно. І за свою сім'ю, і за Федерацію, і за долю країни", - додав "регіонал".
Цитата:
Я не думаю, що приречений, є й інші механізми... Ну, за винятком, звичайно, фізичного знищення... Так, компетентні люди мені сказали: "Василю, треба б тобі завести охорону, тому що розглядається вже й таке запитання", - сказав Хара.

"Є люди, які підходили, співчували і казали: Василю Георгійовичу, май на увазі, що це відбувається не тільки з тобою. Назвали цифру: начебто є вже 20 нардепів з нашої фракції, у яких відбирають бізнес", - додав він.
Хара також додав, що події, що відбуваються навколо його сім'ї і "в цілому в країні, - дійсно пахнуть 37-м роком".

"І не тільки я, але і багато хто говорить: цей автозак мотається вулицями Києва та інших міст, завжди переповнений. Те, що відбувається, ніяк не вкладається в поняття "будівництво громадянського суспільства". Це механізм залякування", - заявив він.

Він також розповів, що вже 6 разів намагався потрапити на прийом до президента Віктора Януковича, але йому це не вдавалося.

Заголовок сообщения: Очередной 37
СообщениеДобавлено: 10-12-2011, 23:50 
эксперт

Изображение

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа